میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 جولای 2015 ساعت 8:29 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,421 بازدید

همزباني فرماندار و مديران لارستان براي حل مشكلات روستاي كورده

همزباني فرماندار و مديران لارستان براي حل مشكلات روستاي كورده

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسائل و مشکلات مردم روستای کورده لارستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق تعدادی از رؤسای ادارات شهرستان به روستای کورده سفر کرد و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مردم روستای کورده پرداخت.

وی با حضور در محل دفتر شورای اسلامی کورده با اعضای شورا، دهیار و تنی چند از معتمدین محلی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

Nesw-Image

در این دیدار ابتدا سعداله یگانه رئیس شورای اسلامی کورده به نمایندگی از اهالی کورده به بیان پاره ای از مشکلات، نیازمندی ها و درخواست های این روستا پرداخت که مهمترین موارد مطرح شده فرسودگی شبکه داخلی آب، کمبود آب شرب، تأمین لوله های آب، افت ولتاژ برق محله ای، تأمین انشعاب برق پارک محلی، نصب دوربرگردان در ورودی روستا، تأمین اعتبار جهت بهسازی ،تعریض و آسفالت بولوار داخل روستا، انشعاب برق سالن ورزرشی قهرمانی ، تأمین سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان برای عزیمت به شهر لار جهت ادامه ی تحصیل، کمبود تجهیزات آموزشی و سرویس گرمایشی و سرمایشی در مدارس، هوشمندسازی مدارس، توجه ویژه به آثار تاریخی و فرهنگی روستا، تأمین تلفنی ثابت در شهرک بنیادی قدیم، حمایت از جشنواره ملی سرود، حمایت از ناشنوایان و معلولین روستا، برقراری مجدد یارانه های نقدی تعدادی از اهالی کورده و اشتغال جوانان تحصیل کرده روستا می باشد.

در ادامه نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی در خصوص مشکلات مطرح شده گفت: جهت رفع این مشکلات از طریق ادارات کل و شهرستان پیگیری لازم صورت خواهد گرفت.

مهندس امین دامن کشان مدیر شرکت برق لارستان هم قول مساعد جهت افت ولتاژ برق محله ای کورده  را داد.

مهدی صادق نژادان مدیر مخابرات لارستان هم در سخنانی در خصوص تأمین تلفن ثابت شهرک گفت: مردم می توانند به راحتی از تلفن GSM روستایی که کار تلفن ثابت را انجام می دهد  به راحتی استفاده نمایند.

مهندس عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان هم گفت: تجهیز و حفر چاه به کمک خیرین به همراه تامین مخزن ۵۰۰ مترمکعبی آب همراه با خط انتقال پیش بینی شده است و اولویت این روستا تجهیز چاه، برق رسانی و ایستگاه پمپاژ می باشد.

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان