میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 نوامبر 2014 ساعت 10:33 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,278 بازدید

همكاري ادارات ارشاد و اوقاف لارستان تقويت مي شود

همكاري ادارات ارشاد و اوقاف لارستان تقويت مي شود

روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان: در جلسه اي مشترك بين مسئولان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي و اوقاف و امور خيريه لارستان بر همكاري و انجام فعاليت هاي فرهنگي و هنري مشترك تاكيد شد.

در اين جلسه آيدا هاشمي سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان با اشاره به اهميت «فرهنگ» در نامگذاري امسال توسط مقام معظم رهبري، تعامل و هماهنگي ادارات و نهادهاي فرهنگي شهرستان و انجام برنامه هاي باكيفيت و اثربخش فرهنگي توسط آنها را ضروري دانست و اضافه كرد: براي اجتناب از پراكنده كاري هاي رايج فرهنگي بهتر است نهادها و سازمان هاي مرتبط با تعامل و استفاده از توان يكديگر بجاي انجام كارهاي كوچك و غير موثر، برنامه هايي فاخر و تاثيرگذار اجرا كنند.

2(9)

وي در ادامه پيشنهادهاي خود را ارائه كرد و از چاپ نشريات و كتاب، جشنواره هاي مختلف ادبي هنري، شب هاي شعر و مجالس و نشست هاي معرفت شناسي با موضوعات ديني و قرآني نام برد.

در ادامه سيد ابوالفضل بوستاني سرپرست اداره اوقاف و امور خيريه لارستان نيز ضمن تاكيد بر همكاري و مشاركت در برنامه هاي فرهنگي شهرستان به اماكن مقدسِ لار مثل امامزاده مير علي بن الحسين (ع) و ميرحمزه به عنوان پتانسيل عظيم معنوي اشاره و درخواست كرد برنامه هاي مشترك فرهنگي آينده در اين اماكن برگزار گردد.

 


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    خیلی محترمانه تر بگید اداره ارشاد دوره افتاده گدایی کنه. از هر کی شد اوقاف شورا……..

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان