میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۹ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 244 بازدید

همه از ضرورت ساخت آزادراه لارستان-بندرعباس گفتند

همه از ضرورت ساخت آزادراه لارستان-بندرعباس گفتند

در حاشیه کلنگ زنی احداث بزرگراه لارستان – بستک، جلسه ارائه طرح توجیهی، فنی و اقتصادی آزادراه لارستان-بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در حاشیه کلنگ زنی احداث بزرگراه لارستان – بستک، جلسه ارائه طرح توجیهی، فنی و اقتصادی آزادراه لارستان-بندرعباس نیز با حضور دکتر عنایت اله رحیمی معاون عمرانی استاندار فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، علی اصغر علی پور معاون فرمانداری، فرماندهان انتظامی و نظامی و پلیس راه جنوب فارس و لارستان و جمعی از مسئولین شهرستان در محل اداره کل راه و شهرسازی لارستان برگزار شد.

در این نشست فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با تاکید بر اینکه راه، زیربنای همه زیرساخت هاست، تصریح کرد: آزادراه لارستان-بندرعباس، نه تنها از نظر فنی و اقتصادی دارای توجیه است، بلکه از نظر اجتماعی، امنیتی و انسانی نیز دارای پشتوانه و توجیه عقلی و علمی می باشد که نیازمند عزم ملی با همکاری و همدلی مسئولان استانی و شهرستانی است.

حسنی ادامه داد: برای  احداث بزرگراه لارستان-بندرعباس بایستی همه دست به دست هم دهیم و  با هماهنگی و همدلی مسئولین استانی و شهرستانی و نماینده مردم شهرستان و بویژه وزارت راه و شهرسازی و سرمایه گذاری بخش خصوصی هر چه سریعتر شاهد بهره برداری از این محور اصلی و پرترافیک باشیم.

وی درپایان سخنانش  از تمامی نیروهای انتظامی و پلیس راه و راهداران که بصورت شبانه روزی در جاده ها فعالیت می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

در این نشست همچنین دکتر عنایت اله رحیمی معاون عمرانی استاندار فارس، دکتر جمشید جعفرپور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، مهندس باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان و مشاورین  طرح توجیهی، فنی و اقتصادی آزادراه لارستان-بندرعباس هم به ایراد سخن پرداختند.


1 نظر

  1. باشی گفت:

    1

    0

    بی شک ازادراه بندر به لار تاثیر شگرفی بر منطقه می گذارد اما با یک تیزبینی در خواهیم یافت که یک جاده ی بین روستایی می تواند تاثیری بر منطقه بگذارد که اثر ان کم از یک جاده ی درجه یک شاید نباشد . بعنوان نمونه جاده زرین دشت به لار .و یا جاده شیبکوه به دبیران

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان