میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 دسامبر 2014 ساعت 12:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 3,793 بازدید

همه از ميزباني لارستان راضي هستند

ناظر داوری و نماینده ی فدراسیون هندبال بانوان كشور:

همه از ميزباني لارستان راضي هستند

سعيد رزاقيان: تیم هندبال شهید چمران لارستان که در هفته ی پایانی نیم فصل روز جمعه ۷آذر ماه در ورزشگاه تختی میزبان تیم دنیای مونای البرز بود توانست با نتیجه ی ۲۲ بر ۱۶ به پیروزی برسد و جایگاه سومی خود را تثبیت کند به همین دلیل مصاحبه ی کوتاهی با سرمربیان دوتیم و ناظر داوری انجام داده ایم که در زیر می خوانید:

20141128_112425گفت و گو با سرمربی تیم دنیای مونای البرز

بازی را از نگاه فنی چطور ارزیابی می کنید؟
بازی بسیار زیبایی بود. نیمه اول بچه های تیم ما خیلی خوب بازی رو اداره کردند و تا اواخر نیمه اول هم تیم ما با اختلاف سه، چهار گل از تیم شهید چمران پیش بود ولی در اتمام نیمه اول با اختلاف یک گل به سود تیم لارستان به پایان رسید ولی متاسفانه در نیمه ی دوم با اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم.

معمولا همه ی تیم ها به داوري اين دوره ليگ برتر اعتراض داشتند. از نظر شما داوری چطور بود؟
داوری در کل خوب بود ولی اشتباهاتی داشتند که بلاخره در هر بازی این اتفاقات عادی است ولی امیدوارم اشتباهات داوری طوری نباشد که در نتیجه ی بازی تاثیر بگذارد.

20141128_112529خدیجه قانع سرمربی تیم شهید چمران لارستان

خانم قانع بازی حساسی داشتید در هفته ی پایانی نیم فصل از نظر فنی بازی چطور بود؟
در نیمه اول بازیکنان دست و پا بسته بازی می کردند ولی خوب از نیمه دوم که با بازیکنان صحبت کردیم و به آن ها گفتیم شما از آن ها برترید و این برتری و خوب بودنتون رو باید حفظ کنید بازیکنان خیلی جنگنده بازی کردند و مزد این جنگندگی را گرفتند و هرچند که خیلی از شوت های ما به تیر دروازه برخورد می کرد واگر به طور مثال هفت یا هشت تا از این توپ ها به گل تبدیل می شد اختلاف خیلی بیشتر از این می شد.

امروز متوجه شدیم شما بازی نکردید دلیل این کار چه بود؟ آیا تیم ضعیف بوده که خودتان بازی نکردید؟
نه اصلا…من محروم شده بودم(با خنده)

محروم؟! به چه دلیل؟! تا چه مدت این محرومین ادامه دارد؟ چند نفر محروم شدند؟
به لطف داوران بازی هفته قبل با تاسیسات تهران همه پریدند به داور ما همه را نجات دادیم به داور توهین نکنند ولی در آخر گفتند شما توهین کردید و مدت محرومیت هنوز معلوم نیست و هنوز کمیته انظباطی تشکیل نشده ولی احتمالا یک یا دو بازی محرومم می کنند. بنده و خانم کاملی محروم شده ایم.

20141128_112849پناه پوریان ناظر داوری و نماینده ی فدراسیون

داورای این بازی شما چطور ارزیابی می کنید؟
داوران در این بازی بسیار خوب بودند. قضاوتشان عالی بود حالا ممکن است هر داوری اشتباهاتی داشته باشد وقتی بازی سرعت بالای داشته باشد قطعا ضریب اشتباهات هم كمي بالاتر می رود ولی خوشبختانه قضاوت خوبی داشتند.

میزبانی شهرستان لارستان چطور بود؟
میزبانی شهرستان لارستان هم خیلی عالی بود و خود بنده هم از بازیکنان تیم مهمان و هم داوران که سوال کردم خیلی راضی بودند از میزبانی لارستان.

 


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  مصاحبه ی جالبی بود ممنون آقای رزاقیان…

 2. king گفت:

  0

  0

  خیلی هم خوب
  دستشون درد نکنه

 3. ساراپارسا گفت:

  0

  0

  ممنون از خانم قانع و مصاحبه صحیطحی که ذاشتن واقعا بچه هاموم عالی بازی کردن /مخصوصا به دلیل مربیان عاالی که دارن مربی های بنده هم هستن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان