میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 مارس 2015 ساعت 4:17 ب.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 1,596 بازدید

همه باید در راستای تحقق شعار امسال حرکت کنیم

94فرماندار لارستان در جمع مسئولان سپاه لارستان:

همه باید در راستای تحقق شعار امسال حرکت کنیم

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: همه بایستی در راستای شعار امسال حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده افزود: در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» که به فرموده مقام معظم رهبری نامگذاری شد، وظیفه همه ماست که در راستای شعار امسال حرکت کنیم.

وی که در جمع فرماندهی و تعدادی از نیروهای ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان در محل فرمانداری سخن می گفت؛ ضمن تبریک سال نو، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: در سال دولت و ملت، همه مسئولین، گروه ها و احزاب بایستی همدل و همزبان باشند و وحدت بیش از پیش خود را حفظ کرده و در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان قدم بردارند.

نجیب زاده تصریح کرد: در سایه ی وحدت و همدلی است که رشد و آبادانی و توسعه یک منطقه صورت می پذیرد.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه به حمدالله امنیت قابل قبولی در منطقه لارستان حکمفرماست؛ اظهار داشت: این مهم به واسطه کمک خداوند متعال، تعامل و همدلی اعضاء شورای تأمین شهرستان و همراهی خوب مردم شریف منطقه بوجود آمده است.

فرماندار ویژه لارستان رمز موفقیت جامعه و مردم را ولایت پذیری عنوان کرد و گفت: اگر همه ما ید واحده باشیم و پشت سر ولی فقیه حرکت کنیم و کارهایمان را با تدبیر و به دور از هرگونه افراط و تفریط انجام دهیم، مطمئناً نظامی قدرتمند، با عزت و با اقتدار خواهیم داشت و هیچ دشمنی نمی تواند به ما نگاه بدی کند.

نجیب زاده عامل اصلی وحدت منطقه لارستان را وجود علمای بزرگواری همچون حضرات آیات آیت اللهی و موسوی لاری و بزرگان اهل تسنن دانست و گفت: این وحدت با تلاش و همت این عزیزان بوجود آمده است که  می بایست نسل به نسل به آیندگان منتقل گردد.

وی در پایان سخنانش از تمامی رسانه ها و خبرگزاری های محلی نیز خواست که در راستای شعار امسال حرکت کنند.

پیش از این نیز امیر جاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان هم ضمن تبریک سال نو، در خصوص شعار امسال به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با تدبیر والایش شعار مناسبی را همچون سالهای گذشته برای امسال انتخاب کرد که امید است سرلوحه کار مردم و مسئولین در سال جدید باشد.

وی آمادگی بیش از پیش مجموعه سپاه و بسیج را در راستای کمک به دولت و ملت  در پیشبرد اهداف والای نظام و انقلاب در شهرستان بزرگ لارستان در تمامی عرصه ها اعلام کرد.

جاهدی ضمن تقدیر از تلاش و کوشش شبانه روزی فرماندار ویژه لارستان در طول سال ۹۳ اظهار امیدواری کرد با پشتکار و تلاش مجموعه خدوم فرمانداری و نظام اداری و مدیریتی شهرستان، سال ۹۴ نیز سالی توام با امید، بهروزی و موفقیت روز افزون برای مردم شریف و مسوولین شهرستان لارستان باشد.

 


1 نظر

  1. آهو دشتی گفت:

    0

    0

    مردم و دولت که همیشه هم دل و هم زبان بوده اند.
    این را به امثال حسین شریعتمداری بگویید که حاضر نیست به رای و نظر مردم که همان رای و نظر دولت است احترام بگذارد و از تریبون کیهان که آن هم با پول بیت المال اداره می شود مدام در حال تخریب دولت است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان