میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آگوست 2020 ساعت 11:03 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 186 بازدید

همه رسانه های محلی به خصوص سایت «آفتاب لارستان» را دنبال می کنم/ تا به حال، هیچ نوع شکایت و حتی گلایه ای از رسانه ها نداشته ام

گفت و گو با بخشدار مرکزی لارستان به بهانه روز خبرنگار:

همه رسانه های محلی به خصوص سایت «آفتاب لارستان» را دنبال می کنم/ تا به حال، هیچ نوع شکایت و حتی گلایه ای از رسانه ها نداشته ام

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، «علی پیروز» بخشدار بخش مرکزی لارستان در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: فعالیت رسانه های شهرستان دارای قدمت زیادی است و این نشانه فضای تعمقی است که در محیط اجتماعی متبلور شده است.

وی افزود: این مسئله باعث شده تا عامه مردم در مسائل اجتماعی و اجرایی حساس شده و در نتیجه، مشرف بر نهادهای اجرایی شوند که امر مبارکی برای بهبود امور خواهد بود.

پیگیری اخبار ایران، جهان و منطقه

بخشدار مرکزی لارستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه رسانه هایی را در جهان، کشور و منطقه دنبال می کند گفت: با توجه به کمی وقت و گستردگی حوزه اجرایی تحت پوشش حتما روزانه دوبار اخبار سراسری را از تلویزیون مشاهده کرده و از طریق فضای مجازی اخبار استان فارس و شهرستان را پیگیری می کنم؛ به علاوه، روزانه تیتر اکثر روزنامه های کثیرالانتشار کشور را هم از طریق سایت، واسطه دریافت خبر خود قرار داده ام، هرچند عضویت در گروه ها و کانال های خبری همگان را از حیث دریافت خبر اشباع کرده است.

همه رسانه های محلی به خصوص سایت «آفتاب لارستان» را دنبال می کنم

پیروز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کدام رسانه ها در منطقه از نظر شما موفق تر از بقیه عمل کرده اند اظهار کرد: موفقیت نسبی است و تداوم کار خبری در طول سال و تعلق خاطر رسانه ها به پوشش دادن حوزه های گوناگون همه را در بخشی یا در برهه ای موفق نموده است؛ من همه رسانه های محلی به خصوص سایت «آفتاب لارستان» را دنبال می کنم.

برگزاری نشست خبری با محوریت فرمانداری

وی در مورد برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه تصریح کرد: در این مدت، شاید دو یا سه بار نشست خبری داشته ایم که علت کمی آن نیز به این اصل بر می گردد که بخشداری ذیل فرمانداری تعریف می شود و به احترام مقام ارشد اجرایی و سیاسی شهرستان قائل به این هستم که نشست رسانه ای با محوریت فرماندار بایستی تشکیل شود.

خوشبختانه هیچ نوع شکایت و حتی گلایه ای از رسانه ها نداشته ام

بخشدار مرکزی لارستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تا به حال از رسانه ای شکایت کرده اید گفت: احترام متقابل بین بنده و رسانه های شهرستان وجود دارد و خوشبختانه هیچ نوع شکایت و حتی گلایه ای از رسانه ها نداشته ام.

تقدیر از خبرنگاران

علی پیروز در مورد تقدیر از اهالی رسانه شهرستان اظهار کرد: علاوه بر تقدیر از فعالان رسانه ای که معمولا در روز خبرنگار صورت پذیرفته، سعی کرده ایم در برنامه های مهمی نظیر «اردوی جهادی مدیران در مناطق محروم» نیز خبرنگاران را مشارکت دهیم.

اجرای طرح «هر روستا یک خبرنگار»

وی افزود: برای نخستین بار با همت و همکاری صمیمانه دوست و برادر عزیزم جناب مهندس منشی طرح «هر روستا یک خبرنگار» را اجرایی نموده و برای هر روستا ضمن تعیین یک خبرنگار، دوره آموزشی نیز برگزار نمودیم که در نتیجه اخبار روستاها نیز در رسانه های منطقه پوشش داده شد.
***

بخشدار مرکزی لارستان در پایان، نظر خود را در مورد هر یک از این واژه ها در یک کلمه یا یک جمله بیان کرد:

آفتاب لارستان: رسانه مفید و گاهی با شیطنت خاص و شیرین

اینستاگرام: جهانی است برای خود؛ هم محیط کسب و کار است و هم عرصه خبر و خیلی از مواقع هم عرصه تولید محتوای فیک، باید در بهره بردن از آن محتاط بود.

آزادی قلم: اصل حیاتی زندگی اجتماعی که ده ها سال است در دنیا فریاد می شود.

حمید منشی: جوان بود که کار خبری را شروع کرد و حالا به میان سالی رسیده و هنوز دست از سر رسانه برنداشته؛ در یک کلام نمی توان او را دوست نداشت، چون سالم زندگی کرده است.

فیلتر پیام رسان ها: از عهده و اختیار من خارج است و در یک کلام من بی تقصیرم! اما باید به قانون احترام گذاشت.

زینب دلام: یاری که خیلی به موقع به آفتاب اضافه شد.

روز خبرنگار: بازار بوسه و چاق سلامتی و سر سلامتی داغ است، اما گاهی حس می شود از ته دل نیست، باید همه خویشتن دار باشیم، هم رسانه ها، هم فعالان اجتماعی و هم مسئولین.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان