میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 جولای 2014 ساعت 10:31 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 6 دیدگاه 2,867 بازدید

همه پروژه های لارستان فعال است/ پرونده مسكن مهر لارستان در سال ۹۳ بسته مي شود

 مديركل راه و شهرسازي لارستان:

همه پروژه های لارستان فعال است/ پرونده مسكن مهر لارستان در سال ۹۳ بسته مي شود

داريوش نصر مدیر کل راه و شهر سازی لارستان در نشست مطبوعاتی که با حضور اصحاب رسانه منطقه برگزار شد از فعال بودن همه ی پروژه های حوزه این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان، مهندس نصر مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در نشست مطبوعاتی که با حضور خبرنگاران منطقه برگزار شده بود به سؤالات آنها پاسخ داد.

وی در ابتدا درخصوص چهار خطه کردن محور لار- جهرم و لار- بندرعباس اذعان داشت: محور ترانزیت جهرم -لار- بندرعباس بیش از ۳۰ درصد تردد خودروهای سنگین را به خود اختصاص داده است بنابراین چهارخطه کردن این محور در اولویت کاری این اداره کل قرار دارد و به همین منظور در سال۹۲ بیش از ۱۸ کیلومتر از مسیر لار- جهرم را چهارخطه کرده ایم و به زودی حدود ۲۰ کیلومتر از مسیر در قالب ۲ مناقصه ۱۰ کیلومتری اجرا خواهد شد و با توجه به هموار بودن مسیر امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن باشیم.

nasr

مهندس نصر درخصوص کمربندی غربی شهر لار با بیان اینکه عملیات احداث این پروژه به طول ۶ کیلومتر به پایان رسیده است افزود: بهره برداری از این پروژه باعث کاهش بسیار زیاد تردد خودرو های سنگین از شهر لار شده است و مسافرانی که قصد عزیمت به خنج، گراش، اوز،  بستک، بندرلنگه و عسلویه را دارند نیز ازاین محور تردد می کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان درخصوص محور لار- زردین دشت عنوان داشت: طول این مسیر ۴۵ کیلومتر می باشد که ۱۵ کیلومتر آن در حوزه اداره کل راه و شهرسازی لارستان واقع شده و ۳۰ کیلومتر باقی مانده آن مربوط به حوزه اداره کل راه و شهرسازی فارس می باشد که طی چندین جلسه با فرمانداری زرین دشت نقطه نظرات و پیشنهادات خود را نسبت به اتمام این پروژه عنوان داشته ایم و امیدواریم با هماهنگی دو اداره کل و تلاش همکاران این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی درخصوص واگذاری زمین های پشت اداره جهاد کشاورزی لارستان نیز اذعان داشت: باتوجه به تکمیل کمیسیون ماده ۵ که سال گذشته با حضور معاون عمرانی در لارستان تشکیل شد اعلام گردید که ساخت و ساز در این اراضی غیر قانونی است و تا تغییر کاربری و طرح جامع تفضیلی شهر لار مصوب نگردد واین اراضی جزو طرح تفضیلی شهر لار به حساب نیاید هر گونه ساخت و ساز غیر قانونی است.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان درخصوص جاده اوز- کوره- جویم نیز افزود: امیدواریم بتوانیم با پیگیری های مستمر جاده این محور را از راه روستایی به راه فرعی ارتقا دهیم و همچنین پیگیر هستیم که به زودی این محور را روکش آسفالت وتعریض نمائیم.

وی درخصوص محور لار- بستک خاطر نشان کرد که این پروژه یکی از پروژه های مهم این اداره کل به شمار می رود که در حال حاضر ۷ کیلومتر از مسیر در حال بهسازی است که عملیات زیر سازی آن در دست اجرا است و ابنیه فنی آن نیز به زودی شروع خواهد شد. ۳ کیلومتر دوم این پروژه به دلیل داشتن معارض مدتی متوقف بود که خوشبختانه این مشکل حل شده وامیدواریم با بهره برداری هر چه زودتر از این پروژه شاهد کاهش ۱۰ کیلومتری این مسیر باشیم.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان درخصوص محور بیرم با بیان اینکه چند راه روستایی در این محور درحال احداث است افزود: عملیات پروژه کمربندی بیرم نیز در دست اجرا است که امیدواریم با تلاش همکاران و یاری خداوند به زودی به اتمام برسد. وي همچنین اضافه کرد: تل تله بیرم نیز در مرحله مناقصه است و به زودی نسبت به رفع مشکل آن اقدام خواهیم کرد.

وی درخصوص محور لار- بندرعباس اذعان داشت: طی توافقی که با شهرداری لطیفی داشته ایم مقرر گردید شهرداری از لطیفی تا پمپ بنزین این شهر را بلوارکشی نماید و اداره کل راه و شهر سازی لارستان آسفالت آن را به عهده بگیرد.

در پایان نیز مهندس نصر درخصوص مسکن مهر افزود: ما امیدواریم بتوانیم تا پایان سال۹۳ پرونده مسکن مهر را به طور کامل ببندیم وکلیه مسکن ها را به مالکان آن تحویل دهیم.

 


6 نظر

 1. بيرم گفت:

  0

  0

  سلام به نظر مي رسد بيرم نكته اي استراتژيك براي لارستان باشد كه متاسفانه در زمينه راه همانندديگر موضوعات بلكه بد تر مورد غفلت واقع شده است . براي اين كه جايگاه لارستان از اين بيسشتر تضعيف نشود لازم است در زمينه راه و ايجدراه خروج از اين وضعيت اقدام سريع صورت گيرد

 2. م.ا گفت:

  0

  0

  من که بعید می دونم پروژه مسکن مهر تا پایان۹۳ به اتمام برسه.

 3. X گفت:

  0

  0

  داریوش نصر در مورد مسکن مهر […] می گوید.به این نشان که وضعیت افرادی که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ ثبت نام کرده و احراز صلاحیت شده اند کارشان به جایی نرسید و خودشان هم گفته اند بیایند پولشان را پس بگیرند !

 4. ماشالله گفت:

  0

  0

  سلام.خدا خیرتان بده.لطفا هر چه زودتر به اتمام برسه دعای مردم بدرقه راه دنیا وآخرتتام است.

 5. مجید گفت:

  0

  0

  فکر نکنم تمام بشه ازاین وعده ها خیلی دادتد وشنیدیم

 6. ماشاالله گفت:

  0

  0

  سلام.چرا هر نظری که باب میلتان نیست در قسمت دیدگاه پخش نمیکنید.فقط هر نظری که تعریف وتمجید است میذارید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان