میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 سپتامبر 2014 ساعت 2:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,420 بازدید

همه چيز براي بازي هاي خوب تيم فراهم است

sh.chamranمسئولان تيم هندبال بانوان شهيد چمران لارستان:

همه چيز براي بازي هاي خوب تيم فراهم است

سعيد رزاقيان: تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان که برای دومین سال متوالی و تنها تیم لیگ برتری استان فارس در سوپر لیگ (لیگ برتر) کشور حضور دارد، تنها تیم خصوصی کشور است که توسط یک فرد اداره می شود. با توجه به نزدیک بودن آغاز لیگ برتر بانوان به سراغ اعضای کادر باشگاه هندبال شهید چمران و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان رفتیم و مصاحبه ای انجام دادیم که در زیر می خوانید:

***

آقای طیبی شما سکاندار اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان هستید نظرتان درباره ی تیم هندبال بانوان که دومین سال است در لیگ برتر کشور حضور دارد چیست؟

تیم شهید چمران امسال تیم بسیار خوبی است و با کادر قوی تر و بازیکنان با تجربه تر بسته شده و با توجه به بازدیدی که از تیم داشتیم و بررسی که کرده ایم عملکرد این تیم با روند خوب و بدون حاشیه پیش می رود. مهم ترین چیزی که برای ما مهم بود بدون حاشیه بودن است و ان شاا… ما خوشبین هستیم که بتوانند نتایجی خوبی را کسب کنند. به آنها قول دادیم کنارشان باشیم وامیدوارم نتایجی خوبی برای لارستان کسب کنند.

 توقع اداره ورزش و جوانان شهرستان از تیم شهید چمران در چه حدی است؟

از تیم شهید چمران توقع خاصی ندارم که بگویم حتما باید مقام اول تا سوم را بدست آورد و هدف انجام بازی های خوب است و کسب تجربه بیشتر در سطح ملی. با توجه به اینکه کادر خوب و با تجربه ای بسته شده مطمئن هستم نتایجی خوبی می گیرند و بنده توقع خاصی ندارم.

آرزوی موفقیت برای تیم شهید چمران دارم و هیچ فرقی برای بنده تیم برادران و خواهران ندارد و صد در صد به باشگاه و آقای راستی قول داده ام حمایت کنم و در کنارشان هستم.

 ***

آقای راستی (مدیرعامل باشگاه شهید چمران لارستان)، اگر به یاد داشته باشید سال گذشته مشکلاتی داشتید امسال هم به همین صورت است و یا این مشکلات حل شده؟

نه الحمدالله امسال مشکلات سال گذشته نبوده و هماهنگی کامل با اداره ورزش و جوانان شهرستان داشته ایم و تا این لحظه هیچ مشکلی در خصوص تمرین نداشته ایم.

به عنوان مدیرعامل باشگاه توقع شما از کادر و بازیکنان چیست؟

امسال وقت و امکانات بیشتری در اختیار تیم قرار داده ایم و توقع من این است که نتایجی بهتر از سال گذشته بگیرند. از سه ماه قبل تمرینات را شروع کرده ایم و بازیکنان کمکی که گرفته شده تمام وقت در اختیار تیم هستند و ان شاالله که نتایج بهتر گرفته شود و تشکر می کنم از اداره ی ورزش و جوانان که از سه ماه پیش که تمرینات آغاز شده در خصوص سالن هر زمانی که درخواست کرده ایم در اختیارمان گذاشته اند.

آیا اداره یا ارگانی نیز به شما کمک کرده اند چه از نظر مالی و چه غير آن؟

راستي: هنوز نه.

طیبی: بنده در این خصوص به یک مورد اشاره کنم و بنده از این به بعد اعلام نمی کنم که از مسئولین درخواست کنم بیایید کمک کنید و خیلی سنگین تر است آقای راستی درخواست نکنند. خود آقای راستی هستند و ما هم باشیم به نظر من کافیست! ما در این چند ماه خیلی دویدیم كه حداقل یک نفر جواب مثبت به این تیم بدهد. بالاخره انتظار داریم و همچنین آقای راستی هم به عنوان یک پیشکسوت انتظار دارد و در بحث ورزش لارستان، همه آقای راستی را میشناسند. پس ما باید بپذیریم که ایشان نباید بگويند نياز به حمایت داریم و این ما هستیم و مسئولین هستند که باید درک کنند و یک بازویی باشند برای این تیم.

 ***

خانم کاملی (سرپرست تیم هندبال باشگاه شهید چمران لارستان)؛ لطفا گزارشی از شروع تمرینات و بازیکنانی که جذب شده اند برای خوانندگان صحبت ارائه فرمایید؟

تمرینات از ۱۰ تیرماه در ماه رمضان استارت خورد و بازیکنان تقریبا از ۱۰ تیرماه به تيم اضافه شده اند و کامل در اردو بوده اند و تمرینات تا الان هر روز به صورت مستمر برگزار شده و به مدت دو ماه و نیم فشرده صبح و بعدازظهر و بعد از دوماه و نیم تمرینات به روزی یک مرتبه رسیده است. بدنسازی که هفته ای یک جلسه و استخر و شنا هم هفته ای یک جلسه برگزار میشود و بازیکنان کمکی هم از استان فارس گرفته شده و دو نفر هم از بندرعباس جذب شده اند.

تمریناتی که تا الان برگزار شده خیلی خوب بوده و بچه ها همگی پر از انگیزه و آماده ی شرکت در مسابقات هستند. تیم امسال با تیم پارسال خیلی متفاوت است. از نظر بازیکن شالوده خود لاری ها هستند و فقط بازیکنان کمکی عوض شده اند و بازیکنان قوی تری گرفته شده. این بازیکنان با تجربه تر در کنار بازیکنان بومی هستند و انشاالله تیمی خوب به میدان می فرستیم. متحد شده ایم تا در یکی از مقام های اول تا چهارم این دوره از مسابقات قرار بگیریم.

هشت تیم در لیگ شرکت کرده اند. تیم ثامن الحجج قرار نبود که در این دوره شرکت کند و بعد فدراسیون تصمیم گرفت که این تیم در این دوره از مسابقات شرکت کند و به همین خاطر مسابقات از ۴ مهرماه به ۱۸ موکول شد و  قرعه ی بازی ها عوض شد و بازی اول مهمان مشهد هستیم و بازی بعدی هم مهمان اصفهان هستیم.

یکی از مشکلات بزرگ سال قبل شما نبودن همه ی بازیکنان سر تمرین به دلایل مختلف بود. امسال هم به همین صورت است؟

بازیکنان کمکی تیم به جز دو نفر از شروع لیگ در اختیار تیم هستند و در کنار دیگر بازیکنان تمرین خواهند کرد و از  بازیکنان بومی هم خواسته ايم که برنامه هایشان را با برنامه ی باشگاه تطبیق بدهند که کامل در اختیار باشگاه باشند و ما از روز یک شنبه تا چهارشنبه تمرین داریم به جز اعزام هایی که صورت می گیرد.

***

خانم برزكار (مربی تیم هندبال باشگاه شهید چمران لارستان)، بازیکنان پارسال در اکثر بازی ها در نیمه ی دوم بدن هایشان رو به تحلیل می رفت. آیا برای این مشکل بدنی بازیکنان تدبیری اندیشیده اید؟

امسال تمرینات زود تر شروع کرده ایم که مشکل سال قبل نداشته باشیم و خدا را شکر با همکاری باشگاه و حمایت های لازم آقای راستی و بقیه دوستان یک شرایط مساعدی از نظر تمرینات داشته ایم. امسال شرایط بازیکنان خیلی بهتر از سال گذشته است و یک شرایط مناسبی از نظر بدنی داریم و پارسال یکسری مشکلات بود و تیم دیر بسته شد ولی امسال شرایط خیلی مساعدتر است و بازیکنان لار و بازیكنان کمکي هم از نظر تجربه و هم از نظر بازی نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده اند و ما تمام تلاشمان را می کنیم که تیم به یک وضعیت خیلی مناسب برسد و همگی تلاش می کنیم تا امسال یک نتیجه ی خیلی خوب بگیریم.

پارسال اختلافاتی بین بازیکنان بومی و غیر بومی مشاهده می شد. امسال این اختلاف حل شده است؟

خدا را شکر امسال شرایط تمرینی و جو تمرین نسبت به پارسال خیلی بهتر است و بدور از حاشیه تمرین کرده ایم.

 ***

آقاي نیکونژاد (مسئول باشگاه هندبال شهید چمران) لطفا از وضعيت كلي تيم بگوييد.

 اول صحبتم تشکر می کنم از اقای راستی که امسال هم آستین همت بالا زدند و با دیدگاه وسیعی که دارند نسبت به جوانان و نسبت به ورزش ایستادند و حمایت می کنند. با توجه به اینکه مسئول هیئت هندبال فارس عوض شده انتظار ما از آقای پاکدل این است که از هندبال بانوان حمایت کند و مخصوصا از تنها نماینده ی استان فارس که در مسابقات کشوری حضور دارد و حتما در مسابقاتی که میزبان هستیم یا خود آقای پاکدل یا نماینده ی هیئت فارس حضور داشته باشد تا در جریان کم و کیف این مسابقات قرار بگیرند.

***

آقاي پرندوار (مسئول داوران باشگاه هندبال شهید چمران) شما هم اگر صحبتي درباره تيم داريد بفرماييد.

 بنده هم تشکر می کنم از آقای راستی و اعضای باشگاه شهید چمران لارستان و در خصوص داورانی که قرار است اعزام شوند به مسابقات یکی از برنامه هایی که داریم ان شاالله تجهیزات خود سالن محل برگزاری مسابقه است که در جلسه ای که با آقای طیبی گرفته شده قرار شده امکانات در اختیارمان قرار دهند که از نظر داوری با مشکل مواجه نشویم و بقیه امکاناتی که لازم است یک بازی خوب و عالی برگزار شود مهیا کنیم و بعد جلسه ای با خود داوران شهرستان در آینده می گیریم و جلساتی هم قبلا گرفته شده و صحبت کرده ایم که آمادگی کامل برسند برای مسابقه و با میزبانی خوب.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان