میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 فوریه 2020 ساعت 5:51 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 20 دیدگاه 1,021 بازدید

همین که اقدامی نکردم یعنی به نفع لارستان کنار رفته ام/ احساس کردم که اگر کنار بروم ممکن است کسی بهره برداری سیاسی کند/ دیگر وارد عرصه انتخابات نمی شوم

«یوسف محبی» در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب لارستان:

همین که اقدامی نکردم یعنی به نفع لارستان کنار رفته ام/ احساس کردم که اگر کنار بروم ممکن است کسی بهره برداری سیاسی کند/ دیگر وارد عرصه انتخابات نمی شوم

به گزارش زینب دلام از «آفتاب لارستان»، یوسف محبی در گفت و گوی اختصاصی با این رسانه در مورد پیش بینی نتیجه انتخابات اظهار کرد: با وضعیتی که به وجود آمده بود، پیش بینی مشخص بود البته تجربیات بسیاری دارم و از سال ۶۴ در سِمَت های مختلف حتی هیئت بازرسی و شورای نگهبان انتخابات متعدد عضو بوده ام اما هیچ موقع وضعیت انتخاباتی را به این بدی ندیده بودم.

قبلا اینقدر بداخلاقی انتخاباتی نبود

وی افزود: قبلا اینقدر بداخلاقی نبود، جای بسی تاسف است و اگر این موضوع باب شود آینده بدی در انتظارمان خواهد بود.

در کجای قانون نوشته که نامزد هر شهری باید از مرکز همان شهر باشد

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد بداخلاقی ها گفت: از زمان شروع تبلیغات انتخاباتی، این بداخلاقی ها بین هواداران نامزدها به وجود آمد، در کجای قانون نوشته که نامزد هر شهری باید از مرکز همان شهر باشد؛ از طرفی هم، چنین چیزی وجود ندارد که افراد دیگر حق شرکت در انتخابات ندارند.

کسی که از فیلتر شورای نگهبان می گذرد، آدم اصلح و خوبی است و دلیلی وجود ندارد که از گذشته افراد حرف بزنیم

محبی افزود: هر شخص توانمندی که بتواند به حوزه انتخابیه و کشور خودش خدمت کند می تواند وارد صحنه انتخابات شود؛ از طرف دیگر، کسی که از فیلتر شورای نگهبان می گذرد آدم اصلح و خوبی است و دلیلی وجود ندارد که از گذشته افراد حرف بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: این رفتارها، خداپسندانه و خوب نبود و امیدواریم که در آینده دیگر تکرار نشود.

هر کسی که توانمندتر است باید به مجلس راه پیدا کند

نماینده اسبق مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر نماینده ای که انتخاب می شود باید سعی کند که مشکلات را برطرف کند و کاری نکند که باعث دلسردی نامزدها شود.

یوسف محبی اضافه کرد: هر کسی که توانمندتر است باید به مجلس راه پیدا کند البته به دوستان پیشنهاد می کردم که ای کاش در مجموعه ای نزدیک به ۵۰ یا ۱۰۰ نفر در انتخابات نام نویسی کنند، پس از بررسی نتایج توسط شورای نگهبان، همه مردم در یک سالن ورزشی یا مسجد جامع جمع شوند، نامزدها هم نقطه نظرات شان را بیان کنند و در نهایت بین نامزدها رای گیری شود و دو نفر برای رقابت بالا بیایند و بقیه نامزدها هم هزینه اضافی و میلیاردی نکنند.

هواداران نامزدهای مختلف پشت سر من حرف می زدند و می گفتند آقای محبی به نفع فلان نامزد کنار رفته است، همه این ها دروغ بود

وی خاطرنشان کرد: هواداران نامزدهای مختلف پشت سر من حرف می زدند و می گفتند آقای محبی به نفع فلان نامزد کنار رفته است، همه این ها دروغ بود و من اصلا اطلاع نداشتم، تا روز انتخابات هم به من زنگ می زدند و به گونه ای فضا را خراب کردند که من دلسرد شدم و ول کردم.

دلسرد شده بودم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اظهار کرد: تبلیغاتم را بسیار ساده و پیش پا افتاده انجام دادم، بعضی از شهرستان ها همچون خنج، گراش و اوز نرفتم و فقط به چند روستا سر زدم و در کل دلسرد شده بودم.

اگر کسی هدفش خدمت باشد آیا باید اینقدر بداخلاقی کند؟!

محبی افزود: اگر کسی هدفش خدمت باشد آیا باید اینقدر بداخلاقی کند، همه دارند از شهر فرار می کنند و به شهرستان های دیگر می روند چون تعداد بیکاران مان زیاد است، به ویژه تحصیل کرده هایی که مدرک دکترا دارند اما بیکارند و آینده بدی در انتظارمان است.

وی در مورد فضای انتخاباتی تصریح کرد: با بداخلاقی هایی که انجام شده بود، مردم سردرگم شده بودند که به چه کسی رای دهند، هدف من هم حضور در پای صندوق های رای بود که انجام شد و در این زمینه، وضع ما نسبت به سایر شهرستان ها بهتر بود.

گفته بودم که با این وضعیت ممکن است کسی از مرکز شهرستان انتخاب نشود چون با هر کسی صحبت می کردیم می گفت من اولم

نماینده اسبق مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این نتیجه را پیش بینی می کردم و گفته بودم که با این وضعیت ممکن است کسی از مرکز شهرستان انتخاب نشود چون با هر کسی صحبت می کردیم می گفت من اولم.

اگر از اول می دانستم که وضعیت به این صورت است و اینقدر بداخلاقی وجود دارد اصلا شرکت نمی کردم

یوسف محبی در پاسخ به این سوال که چه عواملی باعث شد که این نتیجه برای شما پیش آید گفت: من تبلیغاتی نکردم، در جلسات مساجد شرکت نمی کردم و توضیحی نمی دادم و به مناطق نمی رفتم چون دلسرد شده بودم و اگر از اول می دانستم که وضعیت به این صورت است و اینقدر بداخلاقی وجود دارد اصلا شرکت نمی کردم.

به قصد خدمت آمده بودم

وی افزود: به قصد خدمت آمده بودم چون تجربه داشتم و با کمیسیون های مختلف مجلس رابطه قوی داشتم و دارم.

همین که من اقدامی نکردم یعنی به نفع لارستان کنار رفته ام!

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پاسخ به این سوال که چرا حاضر نشدید به نفع نامزد دیگری یا به نفع لارستان کنار بروید اظهار کرد: اصلا فرصت ندادند، همین که من اقدامی نکردم یعنی به نفع لارستان کنار رفته ام و فرهنگ و شعور مردم از نظر سیاسی به اندازه کافی بالاست و خودشان می توانند تصمیم بگیرند و نیازی به قیم هم ندارند.

احساس کردم که اگر کنار بروم ممکن است کسی بهره برداری سیاسی کند

محبی در پاسخ به این سوال که چرا به صورت رسمی انصراف ندادید گفت: این کار تاثیرگذار نبود، وقتی تبلیغ نکردیم مشخص بود که چقدر رای می آوریم و احساس کردم که اگر کنار بروم ممکن است کسی بهره برداری سیاسی کند، همه نامزدها دوست من، خوب، اصلح و توانمند بودند و نمی توانستم کسی را از خودم برنجانم.

امیدوارم آقای حسین زاده از وجود جوانان توانمند در جاهای مختلف استفاده کند

وی خاطرنشان کرد: در جریان انتخابات، با افراد جوان و توانمندی آشنا شدم که قبلا دنبال چنین نیروهای کارآمدی می گشتیم و امیدوارم آقای حسین زاده از وجود آن ها در جاهای مختلف استفاده کند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اسم من و آقای محتاجی را در لیست اولیه قرار دادند اما آقای محتاجی را انتخاب کردند

نماینده اسبق مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فارس اظهار کرد: متاسفانه شورای ائتلاف کار خوبی نکرد، خودشان اسم من و آقای محتاجی را در لیست اولیه قرار دادند اما آقای محتاجی را انتخاب کردند؛ من هم پیگیری و اعتراض نکردم و برایم هم مهم نبود چون معتقدم، خدمت کردن التماس نمی خواهد.

کسی که دو میلیارد هزینه می کند می خواهد پنج میلیارد درآورد مگرنه در مجلس خبری نیست

یوسف محبی افزود: نیازی به اینقدر هزینه و ریخت و پاش نیست چون مگر آدم می خواهد در مجلس چه کار کند؟! کسی که دو میلیارد هزینه می کند می خواهد پنج میلیارد درآورد وگرنه در مجلس خبری نیست، حداقل من که یک دوره در مجلس بودم چیز خاصی به جز زحمت کشیدن ندیدم.

رای من تاثیرگذار نبود، حالا هزارتا رای باشد یا نباشد، خود ملت باید تصمیم می گرفتند

وی در مورد اینکه چقدر به مردم حق می دهید که شما و دیگر نامزدهایی که پیش بینی می شد رای بالایی نخواهند آورد برای به وجود آمدن نتیجه نهایی انتخابات مقصر بدانند گفت: رای من تاثیرگذار نبود حالا هزارتا رای باشد یا نباشد، خود ملت باید تصمیم می گرفتند و هدف من خدمت بود، برخی از آقایان هم پشت سر من صحبت کرده بودند که ایشان به نفع فلان نامزد کنار رفته و می خواهد کناره گیری کند در صورتی که من نه صحبتی کرده بودم و نه کناره گیری کرده بودم، واقعا هم به قصد خدمت و تبلیغات آمده بودم تا هدفم را به مردم بگویم و بعد خودشان انتخاب کنند اما نگذاشتند و اینقدر بداخلاقی زیاد بود که دیگر فرصت نشد.

در جلسات موسوم به اجماع، کسی از ما نخواست که کناره گیری کنیم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد جلسات موسوم به اجماع که در شورای شهر لار برگزار شد اظهار کرد: در تمام جلسات شورا شرکت کردم، فقط در یک جلسه چون نبودم نماینده ام را فرستادم، در آن جلسات فقط هدف مان را مطرح کردیم و کسی هم از ما نخواست که کناره گیری کنیم.

من دوست دارم در شهر کسانی باشند که عدالت را در نظر بگیرند و برای ملت دلسوز باشند

محبی افزود: هر بار که احساس می کردم به نفع مردم است کنار می رفتم و ثابت هم کرده بودم؛ در انتخابات قبل هم از من خواستند کنار بروم و من هم کنار رفتم.

وی خاطرنشان کرد: من دوست دارم در شهر کسانی باشند که عدالت را در نظر بگیرند و برای ملت دلسوز باشند نه اینکه از پیش خودشان تصمیم بگیرند که فلانی کنار برود، دلیل این کار چیست؛ باید بنشینند صحبت ها را گوش دهند، عادلانه رسیدگی و برخورد کنند و آن وقت از آقایان بخواهند که کنار بروند.

من گفتم که بهترین روش این است که مردم رای گیری کنند

نماینده اسبق مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی افزود: من گفتم که بهترین روش این است که مردم رای گیری کنند، قبل از شروع تبلیغات، مردم در مجموعه بزرگی جمع شوند و نامزدها اهداف شان را مطرح کنند، بعد رای گیری کنند و آن دو نفری که رای بالایی داشتند برای دور آخر بمانند و بقیه هم کنار بروند تا اینقدر بحث به وجود نیاید.

من ماندم که دیگر این حرف را به من نزنند که اگر شما بودید ما رای بالایی به شما می دادیم!

یوسف محبی در مورد نظرسنجی ها گفت: ما تبلیغاتی نمی کردیم که بخواهند نظرسنجی کنند و اگر از خودم هم می پرسیدند می گفتم با این وضعیتی که به وجود آورده اند انتخاب نمی شوم و اگر کنار می رفتم مردم می گفتند «اگر بودید به شما رای می دادیم» اما من ماندم که دیگر این حرف را به من نزنند که اگر شما بودید ما رای بالایی به شما می دادیم.

مردم چون فهمیده بودند که من هم بی تفاوت و دلسردم، برای سخنرانی به جایی نمی روم و در جمع شان شرکت نمی کنم، رای ندادند

وی در مورد افت میزان رای اش در شهر لار اظهار کرد: مردم چون فهمیده بودند که من هم بی تفاوت و دلسردم، برای سخنرانی به جایی نمی روم و در جمع شان شرکت نمی کنم، رای ندادند و بحث محبوبیت مطرح نیست.

مردم در فشار اقتصادی بودند و به عملکرد دولت دلسرد شده بودند به همین دلیل همچون گذشته با شور و شوق در انتخابات شرکت نکردند

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد مشارکت پایین مردم منطقه در انتخابات گفت: بخشی از آن به وضعیت اقتصادی و عملکرد دولت در افزایش قیمت بنزین و… برمی گردد که مردم در فشار اقتصادی بودند و به عملکرد دولت دلسرد شده بودند به همین دلیل همچون گذشته با شور و شوق شرکت نکردند اما فکر می کنم که در لارستان نسبت به جاهای دیگر باز مشارکت خوبی داشتند.

اگر به آقای حسین زاده کمک کنیم می تواند پیشرفت خوبی داشته باشد و کارهای خوبی برای منطقه انجام دهد

محبی در پاسخ به این سوال که چقدر از آقای حسین زاده شناخت دارید و ایشان می توانند در آینده روی کمک شما حساب کنند تصریح کرد: رشته تحصیلی آقای حسین زاده فنی است و در بحث کمیسیون انرژی است، با همدیگر دوست بودیم، تماس تلفنی داشتیم و از قبل صحبت می کردیم و از آنجایی که کارمند وزارت نفت است می تواند کارهای بسیار خوبی انجام دهد چون کمیسیون انرژی مخصوص نفت، گاز و برق است و اگر کمکش کنیم می تواند پیشرفت خوبی داشته باشد و کارهای خوبی برای منطقه انجام دهد.

وی افزود: ما استارت این کار را در بحث حفاری های نفت و گاز منطقه زده ایم و یکی از اهداف من نیز این بود که این کار را در مجلس به نتیجه برسانم و در منطقه تحول ایجاد کنیم.

هزینه تبلیغاتم، حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون شد

نماینده اسبق مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در مورد هزینه تبلیغات انتخابات و محل تامین این هزینه ها اظهار کرد: همه هزینه ها را خودم دادم و حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون خرج شد؛ در کل، در انتخابات هایی که شرکت کردم از هیچ کس کمک نگرفتم، هیچ وقت وامدار کسی نبودم و همیشه خودم هزینه کردم.

دیگر وارد عرصه انتخابات نمی شوم

یوسف محبی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر احتمال دارد که در دوره بعد انتخابات نیز از حوزه لارستان وارد شوید گفت: دیگر وارد نمی شوم و باید این کار را به جوان های توانمندی که داریم واگذار کنیم.

همچنان با وزارت نیرو همکاری می کنم

وی در مورد برنامه کاری اش تصریح کرد: همچنان با وزارت نیرو همکاری می کنم اما باید به تدریج آن را کم کنم.

هدف من حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بود

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در پایان اظهار کرد: هدف من حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بود که به نسبت سایر شهرستان ها وضع ما خوب بود و برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم.


20 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  3

  زنده باد مهندس یوسف محبی
  دوستت داریم جناب مهندس

 2. لار گفت:

  0

  1

  دیدید همه از رفتار مخرب ناراحتن من یک بار گفتم بروجردی گفت بخشیدم با مردم چه می کنید؟
  چه گناه بزرگی برای خود درست کردید؟
  گفتم بزار تخلفات اگر دارند قانون بررسی کند شما به منافع شهر فکر کنید
  اما اما افسوس افسوس …

 3. لاری. قدیمی گفت:

  0

  1

  ۴. کاندید اول. شهر. لار. شامل. بروجردی. جعفر. پور. محناجی. ومحبی. در. شکست انتخابات. مجلس. دخیل. هستند. انها منافق مردم. لار. را در نظر نگرفتنذ. وتنها. در فکر. منافع. خودشان. بودند. وباعث. پراکندگی. ارای. مردم. شهر. لار. شدند ودر نتیجه. لار. شکست. خورد. وتا. تا ۴. سال. اینده. در. مرکز. قدرت. منطقه. نیست

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  همین اندازه که مقابل […] تا اخر ایستادی مردانگی ات را ثابت کردی حاج یوسف محبی.
  درود بر غیرت و شرفت
  درود بر مردانگی و عزتت
  پاینده و جاودان خواهی ماند
  سردار اخلاق

 5. لاری گفت:

  3

  1

  ای کاش انصراف داده بودید؛ این جوری خاطره بهتری از شما در ذهن مردم باقی می ماند.

 6. امیرحسین . . . رای دومی گفت:

  1

  0

  با سلام خدمت همه بزرگواران.
  مصاحبه جالب و قابل تاملی بود.
  یکی از صفات بارز جناب محبی که زبان زد عام و خاص در لار و منطقه لارستان بزرگه جوانمردی و صداقت و لوتی صفت بودن ایشونه که بنده در ایام انتخابات به وضوح هم آن را دیدم و هم از زبان مردم شنیدم.اما افسوس که جناب بروجردی و جعفرپور معادلات را برهم زدند.
  وجود جناب بروجردی فقط باعث بازگشت ابروی رفته نماینده فعلی شد.زیرا بودن جناب بروجردی فقط باعث اتحاد مخالفین وی علیه این مرد بود و بخاطر همین تمامی مخالفین پشت سر نماینده فعلی جمع شده بودند و دست به دست هم دادند که رای نیاورد.
  میتونم بگم ۸۰درصد اطرافیان دکتر جعفرپور با وی موافق نبودند اما بخاطر رای نیاوردن اقای بروجردی متحد شده بودند.
  کاش اجماعی با محوریت کنارگیری دکتر جعفرپور رقم خورده بود
  قطع به یقین اگر چنین بود بقیه نامزدها نیز کنارگیری میکردند.
  اما نکته حائز اهمیت اینجاست که اگر جناب بروجردی نبود ایا دکتر جعفرپور رای میاورد یا خیر؟به نظر حقیر این مساله اصلا اتفاق نمی افتاد زیرا عدم تمایل حوزه انتخابیه به دکتر جعفرپور بخاطر عملکرد بسیار ناامید کننده این مرد و اطرافیانشون در طول ۸ سال گذشته بود.
  اما برسیم به جناب محبی!
  ۸سال پیش با وجود اتحاد نامزدهای غیر لاری اعم از ش.زندوی و نامزدهای دیگر شهرها علیه لار این مرد که رای بالایی در شهر و منطقه داشت فقط بخاطر مردم لار و شسکت این توطئه بزرگ به نفع این مردم کنارگیری کرد علی رغمی که در جلسه اجماع نفر دوم شد و با عدم صلاحیت نفر اول وی گزینه ی بعدی بود و جناب جعفرپور پنجم و با اینکه جناب جعفرپور قضیه را پذیرفته بود باز دقیقه ی ۹۰ زیر حرف و سوگند خود زد اما باز این محبی بود که جوانمردی کرد.
  یوسف محبی در طول خدمت خودش چه زمان شهرداری و نمایندگی خدمات زیادی به شهر لار و منطقه لارستان بزرگ رسانیده بودپ
  کاش سایت افتاب لارستان مقایسه ای از خدمات این مرد در زمان ۸ساله تصدی شهردار لار بیان میکرد تا مردم ببیند و بخوانند که این توسعه لار از جهتهای مختلف مدیون این مرد هستند.خیابان کشی های گستره شهری و بین شهری،میادین شهر،شهرکهای میرزانیا و بوستان وامام و … که از آن زمان کلید خورد و الان ثمره حضور خانواده ها و رضایت آنان به چشم میخوره.

  حتی در زمانی نمایندگیشون و هیات امنا بودن در پروژه های فرودگاه و دانشکده پرستاری و بیمارستان امام رضا و ام آر ای و …
  وحتی بعد دوران نمایندگی که با پیگیری های بالا و زدن پستهای برق درون منطقه و شهر از خاموشی های گسترده که میتوانست در تابستان اتفاق بیوفتد جلوگیری کرد

  جناب محبی!
  بنده به عنوان جوانی که فقط اسمی از شما تا امروز شنیده و این دوره رای اولی بودم مدیون شما هستم.
  مدیون تمامی کسانی که خالصانه به مردم خدمت کردند که همیشه و در همه جا به نیکی از آنان یاد میکنند.هیچ کس از این مرد ناراحت نیست.هیچ زمان
  مردانگی تورا زمانی دیدم که گذری از در ستاد شما رد میشدم
  خیلی مردمی و بثول معروف لوتی صفتی سلام کردی و دست دادی و با خنده از من استقبال نمودی با اینکه بخاطر شهرم طرفدار جناب بروجردی بودم اما این منش و خوی شما مرا سخت متحیر کرد.
  یوسف محبی همیشه در قلب لار و لارستان خواهی ماند.

 7. لاری دانشجو گفت:

  0

  0

  با همه این اوضاع واحوال بزرگان در لار گول خود خواهی وخود بررگ بینی خودشان را خوردند ودر مقابل اتحاد مردم گراش شکست را پزیرفتند ولار ماند تنها ومطالبات ان در اینده هم نامعلوم است شهری با دهها خواسته اما بیکس وبی پناه

 8. ناشناس گفت:

  1

  0

  درود بر مهندس عزیز خدا پشت وپناهت باشه

 9. رضا گفت:

  1

  0

  جناب اقای مهندس محبی
  سلام
  البته که هدف همه شما خدمت به زادگاه تان بوده و هست
  اما باخود فکر کنید که چرا از دوره هفتم که شما امدید اوضاع اینگونه شد؟
  دوره هفتم که شما نماینده بودید همزمان بود با فرمانداری اقای منصور محتاجی
  در آن دوره که اقای محتاجی بدنبال نماینده شدن بود بیشتر بفکر تبلیغ خودش بود
  یعنی کارهای زمان شما را بدون ذکر نام شما خبری و رسانه ای می کرد.
  نتیجه ان این شد که مردم حوزه انتخابیه از نماینده دلسرد شوند و دوره هشتم فردی بنام حسنی تز گراش رای اورد.
  البته تخریبها و مطالب دلسرد کننده گروه تشکل لارستان بیدهر یا همان اقای دکتر رحیمی نژادان هم بی تاثیر نبود.
  دوره هشتم رقابت بین شما بود و اقای اسعد زاهدی و طاهری فرد و حسین علیشیری و حاج اسماعیل عسکریزاده از لار که نتیجه شد انتخاب اقای حسنی

  اصرا شما برای کاندیداتوری در دوره های هشتم و نهم و دهم و یازدهم چه علت میتواند داشته باشد،؟
  شما در دوره هفتم انچه در توانتان بود را انجام دادید
  پس حضورتان در دوره هشتم تا یازدهم برای چیست؟
  شما که میزان مقبولیت خود را میدانستید؟
  حتی دوره نهم که همه کاندیداها با فشار مردم کنار رفتند باز شما و اطرافیانتان تبلیغ اقای زندوی کردید و در مسجدالنبی هنگام رتی دادن اسم زندوی را نوشتید.
  ایا عدم مقبولیت برای نمایندگی باید شما را در حد مخالف سایر کاندیداها قزار دهد؟

  این بار هم که شخصیتی مثل بروجردی امده بود ماندید تا وی شکست بخورد
  فایل صوتی شما را شنیدم که میگفتید بروجردی به درد نمی خورد.

  ایا چدن شما رای نداشتید دیگه هیچ لاری نباید رای می اورد؟

 10. احسنی گفت:

  0

  1

  اقای محبی مرد خوب و زرنگی هست
  ولی این بار خانواده اقای ایت اللهی که امید داشتیم بزرگی کنند خودشون شدند یک طرف رقابت و ضربه اصلی از همین جا خوردیم
  فدای اقای بروجردی شدیم
  البته تقصیر همون سرهنگه که از بروجرد اومد هم بود
  فضای بی سابقه تخریب بوجود امد که برای لارستان زشت بود
  اقای بروجردی که میدونست افراد و نهادهایی باهاش مخالفند نباید این بلا رو سر لار می اورد
  همچنین همشهریان عزیز خودمان هم اشتباه کردند
  یک وقت انسان با یک فرد و هواداراش رقابت میکنه یکبار رقابت یک نهاد و یک تشکل هست که مشخص بود اون نهاد نمیگزاره کسی که قبولش ندارن رای بیاره
  باید خود همشهریان به این مساله عنایت میکردند و اقای بروجردی رو منصرف میکردند.

  خیلی شکست بدی بود
  چهارسال ادارات کل و .. رفت هوا[…]

 11. لار گفت:

  1

  1

  من موندم با اینکه بروجردی رای بیشتر گرفته با این همه حمله به ایشان باز طرفدارها ایشون رو مقصر می دونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بابا ما به بروجردی رای دادیم چون
  اگر محبی کار کرده بود دور دوم حسنی رای نمی آورد
  چون جناب جعفرپور کارکرد اما قدرت اتمام کار نداشت
  چون هنوز جناب محتاجی اعتماد عمومی رو جلب نکردند
  اما همه اوها رو دوست داریم
  ولی برای شرایط فعلی بروجردی بهتر بود

  • میثم .ش گفت:

   2

   0

   حملات که خودتون مستحضر هستید از چه ستادی و به چه امیدی انجام شد
   توی این انتخابات کاپ اخلاق مداری رو میتونیم به ستاد محبی،محتاجی،علیشیر بدیم که بدون کوچکترین تخریب و خرابکاری نمای شهر کارهاشونو انجام دادند.
   دوما برسیم به بحث رای آوردن اقای حسنی!!!
   قیاس اشتباهیه اون دوران با الان
   اون زمان حسنی با […] وارد مجلس شد
   تمامی روستاها و اطراف رو […] بود حتی در شهر لار هم خیلیارو […] بود
   در زمان رای اوردن حسنی باز هم با این حجم هزینه هایی که شد محبی رای اول منطقه با رای خیلی بالاتر از حسنی بود اما بی لطفی برخی در لار و زیر سوال بردن و تخریب این جناب محبی مردم رو دلسرد کرده بود وگرنه در کتاب عملکردی ایشون خیلی چیزها به عینه قابل دیدنه و بروشنی بیان شده.کافیه وقت بذارید و بخونید
   خیلیها خواستند کارهای زمان او رو بنام خودشون تمام کنند اما با چاپ این کتاب معادلات بهم ریخت.پ
   حسنی با رای ۹۰درصدی گراش رای اورد نه لارستان و منطقه لارستان بزرگ و خنج و اوز
   مردم بی مهری کردند و عواملی پشت پرده این رخداد بود
   اما در انتخابات امسال خودخواهی یک نامزد و اطرافیانش این رخداد رو بوجود اورد
   ورود بروجردی چهره ی از دست رفته جعفرپور را تا حدودی زنده کرد.
   اگر بروجردی نبود این میزان رای هم جعفرپور نمیاورد
   رای جعفرپور فقط بخاطر مخالفت با بروجردی بود
   وگرنه اگر کاندیدای لار جز بروجردی همگی بودند یکی از اصلی ترین رقبای آن میتوانیم به یوسف محبی اشاره کنیم.

 12. ناشناس گفت:

  3

  1

  حاج یوسف هرکس برای دورانی ساخته شده است. بعضی از اطرافیانت توهم داشتند

 13. امین خرد گفت:

  2

  1

  یعنی که چی !!!!همین که اقدام نکردم یعنی به نفع مردم رفتم کنار،خب می‌رفتی کنار یه کم خنده دارهست این صحبت وجالبتر این که روزآخرتبلیغات تمام شهرک امام وپل جلدان شده بودعکس شما

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  غرورت باعث خیانت شد.

 15. ناشناس گفت:

  1

  0

  میشد جناب محبی شماکه دلسرد شده بودی رایی نداشتی کناربری . هم جنبه روانی برمردم داشت هم رای اندک شما وبقیه کاندیداها که رای نداشتند محموعا تاثیرگدارباشه. شما که دوران نمایندگی را گدرونده بودید طعم زحمت وسختی کار نمایندگی رو چشیده بودی شرایط واوضاع هم ازجهات مختلف خصوصا بودجه کشور هم میدانستید اولا چرا کنار نرفتید ثانیا چرا منصفانه از دکترجعفرپور حمایت زبانی حتی نکردید . عملکردهاشون که خونده بودید چراسکوت کردید ؟ عملکردشون اگر شمابهترنبود بدترکه نبود. سکوت گاهی ناروا ست. گاهی باید بیان حق وحقیقت کرد. گاهی باید دفاع کرد تاحقی ضایع نشود . ولی شما سکوت کردید . دفاع نکردید . واین ظلمی درحق جعفرپور و شهرتان ومنطقه بود. گاهی حس حسادت وچشم نداشتن برای حضوردیگران و… مانع میشود.
  بدترین تخریب ها را درفضای مجازی و مساجد ومحافل علیه دکترجعفرپور بروجردی وحامیانش ومحتاجی وحامیانش کردند. تخلفات هم اکثرمردم فهمیدند کدام کاندید وحامیانش کردند. […] این تخریب ها بناحق و تخلفات ازسوی برخی کاندیداها وجلب رای برخی مردم باعث تفاوت آراء بین جعفرپور وکاندید اول ودوم شد .

 16. عذر بدتر از گناه گفت:

  1

  0

  مردم مظلوم. لار. هیچکدام. از شما ها. را نمی بخشند. شما. باعث. شکست لار. وپراکنده. شدن ارای. مردم شدید. ودر نتیجه در مقابل. اتحلد. ویکدست. شدن. گراشیها. ما. شکسته شدیم. وکارهای مهم لارستان. تا. چندین. سال. به. عقب. میرود. چون. نمایندگان. به شهر خودشان. میرسند

 17. ناشناس گفت:

  1

  0

  هر دوره ای با دوره خودش سنجیده می شود.زمانه هر لحظه وهر دوره فرق می کند. این دوره دوره محبی نبود دوره محبی ۱۶سال پیش بود که انتخاب شد. به هرحال توهمات اطرافیانش باعث شد که ایشان حداقل به اندازه خویش وقومشان هم رای نیاورد.و اینرا بگویم ایشان رای خراب کن نبودتد کسی باید انصراف می داد که رای ها منطقه را نصف کرد. ونفر سوم شد.

 18. ناشناس گفت:

  0

  0

  اگر می خواستی به نفع لارستان کار کنی می رفتی کنار وخرابکاری نمی کردی خودتی…………….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان