میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 دسامبر 2016 ساعت 11:23 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 7 دیدگاه 2,129 بازدید

هندوانه شب یلدای «گالری بهار» برای خانم مدیر+ گزارش تصویری

2هندوانه شب یلدای «گالری بهار» برای خانم مدیر+ گزارش تصویری

شب یلدا کلا بهانه است! بهانه ای برای دور هم نشینی و گپ زدن. اگر این بهانه در مکانی چشم نواز و با سفره آرایی هنرمندان «گالری بهار» باشد که لطف آن چند برابر می شود. هم دوستانت را می بینی، هم هندوانه و شیرینی میل می کنی و هم یک شب در تقویم ایرانی را قدر می دانی!

این اتفاق به پیشنهاد «محمد زارع» که در هر شرایطی دست از تقدیر دیگران بر نمی دارد! افتاد و بهانه ای دیگر را به جمع بهانه های دورهم نشینی اضافه کرد و آن تقدیر از «مریم بهارستانی» مدیرِ بیش فعالِ گالری بهار بود. گالری که از ابتدای تاسیس تاکنون محلی برای آموزش و عرضه آثار هنرمندان خصوصا کودکان و نوجوان بوده است.

محفل گرمِ این شبِ سرد، با سخنان شاعرانه زارع آغاز شد و پس از کلی تعریف از بهارستانی به اینجا رسید که کلا مترصد بهانه ای بوده تا این قلم تقدیر انجام نشده هم ادا کند!

خُب شب یلداست و آنچه باید پیش هر چیز انجام شود تفال حضرت حافظ است. زارع با خطاب قرار دادن «فرزاد قناعت پور» به عنوان کم سن و سال ترین فرد حاضر! از او خواست این کار زمین مانده را انجام دهد. قناعت پور که خود از مدیران جوان این شهر است اما در اینگونه جلسات به منتقد ادبی شناخته می شود، ضمن درخواست از جمع برای جمع بندی آمال و آرزوهایشان در ذهن، دیوان حافظ را باز کرد و از «سیدعلی هاشمیان» خواست آن را بخواند. هاشمیان نیز این روند مهندسی شده! را به ثمر رساند و با آوازی در دستگاه «ماهور» نشان داد چقدر برای بهارستانی احترام قائل است. ناگفته نماند وی پیش از این یکی دیگر از آن جملات قصار خود را گفت که: «یلدا نه بر شما مبارک که از شما مبارک»!

در ادامه «محمد فیاض پور» که به «رسم» معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش است اما در اینگونه مجالس فقط به «اسم» خود شرکت می کند از مادر مریم بهارستانی که در جمع حاضر بود بابت آنچه تربیت شایسته و حمایت هایش از فرزند خواند، تقدیر کرد.

پایان بخش این مراسم پر از هندوانه! نیز اهدای لوح تقدیر و هدیه جلیل حسنی، فرماندار لارستان به مدیر گالری بهار، به دستان مشاور وی (مسعود شجاعی) همچنین لوح تقدیر محمد زارع در کسوت مسئول بنیاد لارشناسی بود.

64 5 3 7 8 9


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  بسیار عالی. کار پسندیده ای هست. خداقوت به خانم بهارستانی

 2. زهرا گفت:

  0

  0

  تمام مشکلات شهر حل شد ه حالا با این کارتون…چقد خوشید؟!!!!!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   یکی از راههای شاد بود ن در آستانه ی سال نو همین کارهاست البته حرف شما باید مورد توجه افرادی باشه که می گن : مردم به شادی نیاز دارن
   متاسفانه خیلی ها هم مثل شما با خوشحالی مردم مخالف هستید و یا دلتون می خواد دیگران مطابق سلیقه ی شما شادی کنن که همه ی اینها مایه ی تاسفه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   باش هر چی تو بگی
   ما که در این مجلس شادی ندیدیم
   ولی بجاش ما با اقوام و خویشان پای هم بودیم و خیلی خوش گذشت

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  به این میگن خودتحویلیه مفرط. اقای منشی تو این گزارشتون خود تحویلی داره میترکونه خودشو.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  مجلس خوبی است
  مخصوصا آقایون که پوششی زیبا و مناسب و حضوری وزین و متفکرانه ای دارند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان