میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 810 بازدید

هنرجویان «گالری بهار» آثار خود را در یک نمایشگاه عرضه کردند+ عکس

هنرجویان «گالری بهار» آثار خود را در یک نمایشگاه عرضه کردند+ عکس

عشرت جهاندیده: باحضور تعدادی از مسئولین و جمعی از علاقه مندان، هنرمندان و هنردوستان نهم تیرماه امسال نمایشگاه گلچینی از مجموعه ی آثار هنری و فعالیتهای کودکان و بزرگسالان آموزشگاه آزاد هنری بهار افتتاح شد.

مریم بهارستانی مدیر این آموزشگاه هدف از تشکیل چنین نمایشگاهی را که در طی یک سال گذشته تهیه شده بود، تشویق و ترغیب هنرجویان و همچنین به منظور آگاهی همشهریان از چنین مجموعه های فرهنگی، ایجاد فضای هنری و… عنوان نمود.

وی افزود که طی سه سال گذشته سعی در آموزش هرچه بیشتر کودکان و بزرگسالان در تکنیکهای نقاشی، خلاقیت، کاردستی، طراحی، مداد رنگ، اکرولیک، گواش، سیاه قلم، خوشنویسی، تذهیب، نگارگری، تریکو، تابلوهای سه بعدی، تابلو برجسته، کتیبه و سفال، جاگورتا، کوئیلینگ مشبک و معرق و… داشتیم که به صورت تخصصی و با جذب مربیان و مدرسان تحصیل کرده، کارآزموده و علاقمند، سعی در کارآفرینی برای قشر هنرمند داشته و داریم .

علاوه بر این در بخشی از نمایشگاه با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری لارستان، هنرهای سنتی به ویژه ی هنرهای محلی وسنتی لاری که کلیه ی کلاس های آموزشی آنها در جهت کارآفرینی در صنایع دستی برگزار میگردد به معرض نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است این نمایشگاه تا تاریخ ۱۲تیر ماه از ساعت۱۷/۳۰ الی ساعت ۲۲در نگارخانه سبز در حال برگزاری می باشد .

در ادامه تعدادی از این آثار را با هم می بینیم:


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان