میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 نوامبر 2014 ساعت 6:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 4,426 بازدید

هنرستان شبانه روزی امام خامنه ای لارستان افتتاح شد+ عکس

توسط مديركل آموزش و پرورش فارس

هنرستان شبانه روزی امام خامنه ای لارستان افتتاح شد+ عکس

در مراسمی با حضور آذری مدیر کل آموزش و پرورش فارس و هیئت همراهش، نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان، روسای دانشگاهها و ادارات لارستان، هنرستان بزرگ شبانه روزی امام خامنه ای مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش وپرورش لارستان در آیین این افتتاح که با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر همراه شد مدیر کل آموزش و پرورش ضمن بازدید از امکانات این واحد آموزشی، نیازها و کمبودهای آن را مورد بررسی قرار داده و برای تجهیز بیشتر قول مساعدت مالی داد.

2

گفتنی است این هنرستان شبانه روزی بزرگ از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به لارستان در زمینی به مساحت ۹۳۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۶۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۲/۴ میليارد تومان در سه طبقه ساخته شده است. همچنین این آموزشگاه دارای یک ساختمان خوابگاهی، یک سالن سلف سرویس، یک سالن نمازخانه و چهار سالن کارگاهی می باشد و پس از تکمیل وتجهیز نهایی توسط اداره کل نوسازی مدارس، از سراسر استان فارس هنرجویانی را در رشته های فنی وکار و دانش پذیرا خواهد بود.
همچنین مدیرکل آموزش و پرورش فارس با حضور در دبیرستان شبانه روزی استثنایی امام خامنه ای خواهران ضمن دلجویی از این عزیزان امکانات و نیازهای این آموزشگاه را مورد بررسی و در رفع برخی نیازها قول مساعدت داد. گفتنی است دو آموزشگاه استثنایی شبانه روزی پسرانه و دخترانه امام خامنه ای تنها آموزشگاههای استثنایی شبانه روزی کشور می باشند و از شهرهای مختلف استان فارس هنرجویانی که در بعد جسمی و ذهنی، معلولیت دارند در آن مشغول به تحصیل هستند وتاکنون تعدادی از آنها به دانشگاههای کشور راه پیدا کرده و مدرک فوق دیپلم و 5 4 3 1لیسانس گرفته اند.

 


1 نظر

 1. مهدی گفت:

  0

  0

  من میخواهم سبت نام کنم باید چکار کنم
  —————————
  مدیریت: شما دوست عزیز باید به دفتر این مدرسه در شهرک امام خمینی یا به اداره آموزش و پرورش لارستان مراجعه کنید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان