میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 812 بازدید

هنرمندان تئاتر لارستان از بانی خیر مجتمع فرهنگی شهید علیشیری تجلیل کردند+ عکس

هنرمندان تئاتر لارستان از بانی خیر مجتمع فرهنگی شهید علیشیری تجلیل کردند+ عکس

اعضای انجمن نمایش لار پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه در جلسه مجمع عمومی خود میزبان دکتر علی آقا علیشیری بانی خیر مجتمع فرهنگی قرآنی شهید علیشیری بودند.

در این دیدار علاوه بر اعضای انجمن نمایش و دیگر هنرمندان، تنی چند از مسئولان از قبیل سید علی اصغر رفعت حقیقی و محمد فیاض پور روسای اداره فرهنگ و ارشاد و آموزش و پرورش شهرستان و همچنین منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان نیز حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، در ابتدای این جلسه مرتضی وثوقی به عنوان رییس انجمن نمایش لار در خصوص ثبت گروه های نمایشی در سامانه و بهره مندی این گروه ها از مزایای ثبت از جمله شرکت در کلاس هاس آموزش پیشرفته کارگردانی و دوره های تحلیل متون که توسط انجمن نمایش استان به طور رایگان برگزار می گردد سخن گفت.

وی همچنین از راهیابی سه متن از سوی گروه های نمایشی لار که در مرحله بازخوانی جشنواره استانی فجر مورد تایید قرار گرفتند گفت و تاکید کرد زمان بازبینی از تاریخ اول تا بیستم مرداد ماه جاری و زمان برگزاری جشنواره نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود.

وی سپس از راهکارها و آینده نگری های کلان دولت در بعد فرهنگی سخن گفت و تاثیر گذاری شهرستان ها در این زمینه را بیان داشت. رفعت حقیقی همچنین مراتب تقدیر و تشکر خود و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را از دکتر علی آقا علیشیری به سبب همت در ساخت مجتمع عظیم فرهنگی قرآنی شهید علیشیری بیان داشت. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در انتها از ایجاد تفاهم نامه ای با بنیاد نیک اندیشان هاشمی تحت عنوان تفاهم نامه مجمع خیرین فرهنگ و هنر سخن گفت و ابراز داشت که پس از این فعالیت های خیرین به سمت امورات فرهنگی با شتاب بیشتری به پیش می رود.

سپس علی آقا علیشیری در سخنان خود، هنر را مقوله ای قابل توجه در زندگی انسان دانست و درآمدی از پرداخت قرآن به این مقوله را بیان داشت. وی ساخت مجموعه ای تحت عنوان فرهنگی– قرآنی را بر همین مبنا و نزدیکی هنر و خداشناسی دانست.

در پایان منصور اسماعیلی مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لار نیز گزارشی از فعالیت های عمرانی صورت گرفته توسط این بنیاد را ارائه داد. سپس با حضور مسئولان و تنی چند از پیشکسوتان تئاتر، از سوی انجمن نمایش لار از دکتر علی آقا علیشیری و منصور اسماعیلی با اهدای لوح و قاب عکس لارستان تقدیر به عمل آمد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان