میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژانویه 2017 ساعت 11:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 930 بازدید

هنرمندان رادیویی جنوب فارس در لارستان به رقابت می‌پردازند + فراخوان

یک رخداد فرهنگی هنری جدید در کشور

هنرمندان رادیویی جنوب فارس در لارستان به رقابت می‌پردازند

نخستین جشنواره هنرهای نمایشی ویژه شهرستان های جنوب فارس، در دو بخش رقابتی و ویژه، اسفند ماه امسال در لارستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ محمدعلی شامحمدی رییس انجمن گویندگی و دوبله لارستان در این مورد بیان داشت: جشنواره هنرهای رادیویی نه تنها در استان بلکه در کشور به عنوان یک اتفاق فرهنگی و هنری جدید از آن یاد می شود. وی با اشاره به اینکه لارستان بعد از شیراز، تنها شهرستان استان فارس است که دارای تشکیلات اداری جهت فعالیت حرفه ای در این رشته است؛ افزود: پس از یک سال و نیم که از تأسیس انجمن گویندگی و دوبله لارستان می گذرد برآن شدیم تا داشته های علمی هنرجویان این رشته را در قالب نخستین جشنواره هنرهای رادیویی محک بزنیم. شامحمدی همچنین از برخی برنامه‌های جنبی در این همایش خبر داد و گفت: همزمان با این همایش، از اساتید مطرح گویندگی کشور جهت بالابردن سطح کیفی جشنواره و همچنین سطح علمی هنرجویان شهرستان استفاده می شود.

به گفته رییس انجمن گویندگی، بخش «رقابتی» همایش هنرهای نمایشی شامل گویندگی، نویسندگی و تولیدات رادیویی، و بخش «ویژه» (آزاد) شامل گویش های محلی خواهد بود.

بر اساس اعلام این انجمن و اداره ارشاد لارستان، هنرجویان و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند کد رشته مورد نظر خود را که در پوستر این جشنواره قید شده به شماره ۰۹۳۹۴۱۱۲۳۱۳ در فضای مجازی تلگرام ارسال نمایند.

photo_2017-01-28_11-13-53


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان