میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 فوریه 2015 ساعت 4:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 2,339 بازدید

هنرمندان لارستان بي حرمتي به پيامبر اسلام را محكوم كردند

هنرمندان لارستان بي حرمتي به پيامبر اسلام را محكوم كردند

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در پی اهانت نشريه فرانسوی به پیامبر بلند مرتبه اسلام حضرت محمد (ص)، تعدادي از هنرمندان لاري نيز با امضای طوماری اعتراض خود را به این عمل غیر اخلاقی اعلام کردند. در مراسمی که در حاشیه فستیوال داخلی جشنواره منطقه ای نمایش نامه خوانی لارستان در محل خانه فرهنگ با حضور زینلیان معاون فرماندار، رفعت حقیقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد لارستان و فیاض پور معاون مديركل و رئيس اداره آموزش پرورش لارستان برگزار شد هنرمندان لارستانی با امضا کردن طومار اعتراض خود را اعلام كردند.
رفعت حقیقی در این خصوص گفت: بی شک یکی از تاثیر گذارترین ابزارها در اين مورد، استفاده از هنر و آثار هنری است.

03_6276
وي افزود: آثار فاخر هنری همیشه از باطن پاک و حق طلب هنرمندان سرچشمه گرفته است؛ البته در این میان هستند کسانی که مقاصد شوم و ضد بشریتی خود را در قالب آثار بی محتوای هنری به خورد عوام می‌دهند و از غفلت تاثیرگذاران جوامع بشری برای رسیدن به اهداف پلید خود سوءاستفاده می‌کنند و یکی از اقدامات پلید این افراد کشیدن تصاویر موهن علیه شخصیتهای مقدس بالاخص پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) است.
رئيس اداهرفرهنگ و ارشاد اسلامي خاطرنشان كرد: هنرمندان لارستان نيز اعتراض خود را به این اقدام غیر اخلاقی و غیر فرهنگی و غیر هنری اعلام مي كنند و عوامل شرکت کننده در این امر را محکوم می‌کنیم.

05_6259 04_6274


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان