میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۴ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 4 دیدگاه 490 بازدید

امسال ۱۰۰ نیروی فرهنگی غالبا بومی در لارستان استخدام شدند/ دانشگاه فرهنگیان لارستان در حال پیگیری است

امسال ۱۰۰ نیروی فرهنگی غالبا بومی در لارستان استخدام شدند/ دانشگاه فرهنگیان لارستان در حال پیگیری است

مدیر آموزش‌ و پرورش لارستان با بیان اینکه تمام مدارس این شهرستان حداقل دارای یک کلاس هوشمندسازی شده هستند، گفت: موضوع راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان در حال پیگیری است.
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان محمد فیاض‌پور با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان و فرهنگیان، اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید در سطح لارستان ۲۳ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف مشغول به علم‌آموزی هستند.
وی بابیان اینکه ۲۸۵ مدرسه در لارستان پذیرای دانش‌آموزان است، افزود: درمجموع بیش از ۸۰۰ کلاس درس برای بهره‌گیری دانش‌آموزان آماده‌سازی شده است.
معاون مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، نزدیک به ۱۰۰ نیروی جدید که اغلب بومی منطقه لارستان هستند، جذب آموزش‌وپرورش لارستان شده‌اند.
این مسؤول از بازسازی حدود ۴۰ کلاس درس پیش از آغاز سال تحصیلی خبر داد و افزود: تمام مدارس لارستان حداقل دارای یک کلاس هوشمندسازی شده هستند.
وی ادامه داد: آموزش‌وپرورش لارستان بخش‌های صحرای باغ، بنارویه و مرکزی را تحت پوشش دارد و سایر بخش‌های این شهرستان همچون اوز، بیرم و جویم دارای ادارات مستقل آموزش ‌و پرورش هستند.
فیاض‌پور درباره زمان تحقق وعده وزیر گذشته آموزش ‌و پرورش در سفر به لارستان در خصوص راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان گفت: باوجود پیگیری‌های زیاد، هنوز به استان فارس شعبه جدیدی از دانشگاه فرهنگیان مجوز داده نشده و همچنان با حمایت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری ویژه لارستان این خواسته به‌حق دنبال خواهد شد.


4 نظر

 1. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  کلمه در حال پیگیری را سالهاست که از خیلی ها می شنویم اما باید بگوییم این چه حالی است که بعد از ۵ سال هنوز هیچ پیشرفتی نداشته است با مردم روراست باشیم و از بازی با واژگان خودداری کنیم

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای رئیس هوشمند سازی بدون تغییر تفکر مدیران و دبیران فقط ظاهر سازی است نمونه اش مدارس خاص شما مثل نمونه وتیز هوشان است که ظاهر زیبایی دارند ولی بدون کیفیت حتی ساختمان آنها هم پوسیده است.اما زمین چمن مصنوعی می سازند و شما با افتخار آن را افتتاح می کنید اگر باور نمی کنید مهندسین نوسازی را به آنجا بگیرید.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اکثرا غیر بومی بودن وبفرمایید روی چه ضابطه ای بوده تا مردم بفهمند

 4. لاری گفت:

  0

  0

  سلام
  اینا فقط حرف میزنن عمل نمیکنند
  دوسال پیش گفتن تیزهوشان سال آخره داره دانش آموز میگیره دوباره امسال هم استرس به دانش آموزان و خانواده ها وارد کردن و دوباره آزمون گرفتن تا کی دیگه بسه جناب رئیس عمل کن
  تیزهوشان چیه که هر سال ما باید استرس بکشیم حالا نمونه ش که دولتی هست خیلی کارایی داشته که دیگه تیزهوشان باشه در اینگونه مدارس جز حسادت و رقابت استرس زا چیزه دیگه به بچه ها یاد نمیدن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان