میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 فوریه 2015 ساعت 11:05 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,537 بازدید

«هيمه» گراش به صاحب امتيازي «محمد خواجه پور» مجوز انتشار گرفت

Himeh«هيمه» گراش به صاحب امتيازي «محمد خواجه پور» مجوز انتشار گرفت

گریشنا: ماهنامه هیمه از هیات نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت. به گزارش حجت عابدی، سومین نشریه شهرستان گراش با زمینه فرهنگی، اجتماعی با نام هیمه به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمد خواجه پور رسما مجوز فعالیت گرفت.

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات (+) در جلسه مورخ ۲۰ بهمن ۹۳ این هیأت، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن ۵۸ نشریه و ۶۲ پایگاه اطلاع رسانی مجوز فعالیت گرفتند.

محمد خواجه پور صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه هیمه در این باره گفت: این ماهنامه به عنوان نشریه تحلیلی در زمینه  فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان گراش به زودی منتشر خواهد شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر منتظر ابلاغ مجوز از سوی اداره کل ارشاد هستیم و با ابلاغ مجوز انتشار نشریه از سوی موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه آغاز می‌شود.

موسسه هفت‌برکه در حال حاضر نشریه افسانه ویژه گراش را منتشر می‌کند. این موسسه از سال ۱۳۸۵ نشریات صحبت‌نو ویژه گراش، صدف گراش، حمایت گراش را منتشر کرده است. «هیمه» نام پیوست‌نامه فرهنگی نشریه صحبت‌نو ویژه گراش بود که هفت شماره از آن منتشر شد و به زودی به صورت نشریه‌ای مستقل منتشر می‌شود.

نخستین مجوز رسمی استانی نشریه در شهرستان گراش توسط علی اصغر حسنی تحت عنوان هفته نامه عاشقان ولایت در اردیبهشت ماه سال ۹۰ اخذ شد. این نشریه در حال حاضر با نام چمستان به شماره ۱۳۵۱۴ در فهرست نشریات مجوزدار وزارت ارشاد قرار دارد.

علی اصغر حسنی در باره عدم انتشار این نشریه گفت: مجوز این نشریه تحت عنوان یک هفته نامه فرهنگی اجتماعی در قالب مجله و توزیع درسطح استان فارس گرفته شد اما به دلیل مشغله کاری این نشریه انتشار نیافت.

امیر حمزه مهرابی دومین مجوز نشریه شهرستان گراش را به نام «نخل فارس» در بهمن ۱۳۹۲ دریافت کرد. (خبر در گریشنا) در آبان ماه امسال نخستین شماره این مجله منتشر شد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان