میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 می 2019 ساعت 3:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 200 بازدید

هیأت هندبال لارستان رتبه نخست استان فارس را کسب کرد

هیأت هندبال لارستان رتبه نخست استان فارس را کسب کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: هیأت هندبال لارستان در بین هیأت شهرستان های استان فارس عنوان نخست را از آن خود کرد.

محمدحسن طیبی امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: هیأت هندبال فارس براساس ارزیابی عملکرد سالانه، هیأت هندبال لارستان را به عنوان برترین هیأت استان در سال ۹۷ معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه هیأت هندبال لارستان با کسب ۱۳۹۷/۶۶ امتیاز در جایگاه نخست استان قرار گرفت، تصریح کرد: هیأت هندبال لارستان در بخش بانوان با کسب ۹۹۷ امتیاز اول شد و در بخش آقایان نیز با کسب ۴۰۰/۶۶ عنوان پنجم را بدست آورد و در مجموع امتیازات برترین هیأت فارس شناخته شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه پسران خردسال و نونهال لارستانی در سال ۹۷  عنوان نایب قهرمانی و قهرمانی را در مسابقات استانی و منطقه هشت کشور به خود اختصاص دادند، افزود: مردان هندبالیست لارستانی از گذشته در لیگ برتر کشور و اردوهای تیم ملی حضور فعال داشته اند و این هیأت بایستی با برنامه ریزی منظم، زمینه های لازم برای پیشرفت هندبال آقایان در سطح کشور را نیز فراهم کند.

طیبی در ادامه از زحمات علیرضا زایر رئیس هیأت هندبال لارستان و اعضای این هیأت قدردانی کرد و افزود: هیأت هندبال لارستان همه ساله عملکرد قابل قبولی داشته است و امیدواریم این روند هم چنان ادامه دا


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان