میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 ژوئن 2014 ساعت 4:33 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,297 بازدید

هیئت کشتی لارستان برای سومین سال متوالی هیئت برتر فارس شد

روابط عمومی هیئت کشتی لارستان خبر داد:

هیئت کشتی لارستان برای سومین سال متوالی هیئت برتر فارس شد

koshtiروابط عمومي هيئت كشتي لارستان: در مجمع سالیانه و سمینار روسای هیئت های کشتی شهرستان های فارس که با حضور سید غلامرضا کمانه؛ مدیر کل ورزش و جوانان، زین العابدین عرب؛ رییس هیئت کشتی استان فارس و سایر اعضا روز یکشنبه ۲۵ خردادماه سال جاری در سالن کنفرانس این هیئت برگزار شد، هیئت کشتی لارستان برای سومین سال متوالی در جمع برترین های استان فارس قرار گرفت.

 رییس هیئت کشتی لارستان در این سمینار گفت: کشتی لارستان در سال ۹۲ فعالیت چمشگیری داشته است که از جمله آن می توان به کسب مدال طلا توسط سید محمد قریشی در مسابقات قهرمانی دانشجویان کشور اشاره کرد.

 علی اکبر عسکرپور اظهار داشت: در صدد هستیم تا با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت کشتی فارس یکی از اردوهای تیم ملی نونهالان کشور را در این شهرستان برگزار کنیم.

وی در ادامه سخنانش اجرای طرح استعدادیابی و نخبه پروری و همچنین توجه به رده های سنی پایه را از مهمترین برنامه های این هیأت عنوان کرد و افزود: در سال ۹۲، به طور منظم و در دو مرحله این طرح را در سطح مدارس ابتدایی و راهنمایی شهرستان اجرا کرده ایم که حاصل آن کسب عنوان دوم استان در رشته آزاد و مقام سوم در رشته فرنگی بود.

پیشکسوت کشتی لارستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر همه رده های تیم کشتی لارستان زیر نظر داود عسکرپور؛ قهرمان کشتی آسیا و مربی رسمی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران که سابقه حضور ۶ سال متوالی در اردوهای تیم ملی را دارد به طور منظم تمرینات خود را دنبال می کنند.

عسکرپور در پایان از مسئولین ورزش فارس خواست تا نگاه ویژه ای به ورزش لارستان به خصوص کشتی داشته باشند.

تجلیل از روسای هیئت های برتر و بیان دیدگاه های حاضرین در خصوص توسعه بیش از پیش کشتی استان پایان بخش این مجمع بود


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان