میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,041 بازدید

اعضای ۹ نفره هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در لارستان مشخص شدند

اعضای ۹ نفره هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در لارستان مشخص شدند

اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در لارستان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان لارستان، به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و  فرماندار ویژه لارستان و با حضور مسعود راسخی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ، رئیس دادگستری ،دادستان ،رییس ثبت احوال، اعضای هیات نظارت شهرستان و ۳۰ نفر از معتمدین محلی در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه جلیل حسنی معاون استاندار و  فرماندار ویژه لارستان در سخنانی افزود: انتخابات یکی از موضوعات مهم واساسی و از افتخارات ما در طی این ۳۸ سال در کشور است که امیدواریم بهتر از گذشته و با سلامت و با انطباق بیشتر با قانون  و با توجه به وصایای حضرت امام(ره) و رهنمودات مقام معظم رهبری به پیش ببریم و سعی کنیم اعضاء هیئت اجرایی و نظارت امانت دار خوبی برای مردم باشیم.

حسنی با بیان اینکه قبل از انقلاب جابجایی قدرت با خشونت و با کشت و کشتار همراه بود؛ افزود:یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همین انتخابات است که توسط خود مردم برگزار می شود یعنی اینکه مردم در سرنوشت  کشور خود شریک هستند و این مردم هستند که رییس جمهور،نماینده ، شورا و غیره را انتخاب می کنند.

وی ادامه داد: مردم در ایران اسلامی با آرامش خاص و بصورت داوطلبانه ، مشارکت جو و بصورت مسالمت آمیز به صحنه می آیند و برای آینده  شهر و دیار خود تصمیم می گیرند.

معاون استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت:شهدا با گذشتن از جان و مال خود باعث کسب عزت، امنیت، استقلال و آزادی برای نظام اسلامی شدند و با جانفشانی، درس عزت و ایستادگی را به ما آموختند و در راه رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی ایثار و شهامت از خود نشان دادند تا دموکراسی که نشات گرفته از مردم سالاری دینی است در کشور تحقق یابد و بیش از پیش نهادینه گردد و ما نیز بایستی قدردان این نظام وانقلاب باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه ما باید در این دوره از انتخابات نقاط قوت را تقویت و بر طرف کننده  نقاط ضعف دوره های قبل باشیم؛خاطر نشان کرد: این یکی از اقدامات مهمی است که ما بعنوان هیات های اجرایی و نظارت باید بصورت مستمر به پیش ببریم تا این انتخابات قاعده مند و قانونمند  شود.

و ی با اشاره به این موضوع که ما در انتخابات باید امانت دار خوبی باشیم؛اظهار داشت :با توجه به این امر که ما مجری برگزاری انتخابات هستیم باید امانت دار خوبی باشیم و این امانت داری در اذهان مردم تثبیت شود.

حسنی ادامه داد: مردم واقعا بدانند که اعضاء هیئت اجرایی و نظارت افرادی متعهد و خوبی هستند و اولویت اول ما  برگزاری انتخاباتی خوب،سالم،قاعده مند ، قانونمند و با مشارکت حداکثری و با رضایت کامل مردم است و این را باید یک افتخار بدانیم و هرکس که از صندوق در آمد نماینده مردم در انتخابات است.

فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش تصریح کرد: از میان ۳۰ نفر معتمد دعوت شده تعداد ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان اعضای علی البدل معرفی خواهند شد.

در ادامه مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان هم  ضمن قرائت بندهایی از آیین نامه انتخاب هیات های اجرایی انتخابات ، مواردی را به اعضاء هیئت اجرایی شهرستان متذکر شد.

در انتهای جلسه پس از بحث و بررسی افراد متقاضی هیأت اجرایی نام نویسی نمودند و آقایان محمدابراهیم ایزدی، قدرت اله یادگاری فرد، عبدالرسول فاتحی، اسدالله حقیقی، مسعود راستی لاری، محمود موغلی ، محمدرضا نراقی، ، حسن شیخی و احمدآهیخته به عنوان اعضای اصلی هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان لارستان مشخص و معرفی شدند. همچنین آقایان محسن احمدی،یوسف هدایتی، محمدحسن بینا، حسنعلی ندیمی و موسی پرورش نیز  به عنوان اعضای علی البدل معرفی گردیدند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان