میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 نوامبر 2020 ساعت 6:10 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 9 دیدگاه 731 بازدید

هیچ کدام از کارهای بسیج «احساسی» نیست/ اعتقادی به «موازی‌کاری» ندارم/ سطح ابعاد گفتمانی «لارستان بزرگ» در بیان رهبر معظم انقلاب را پایین آوردند!

فرمانده سپاه لارستان در نشست خبری با اصحاب رسانه:

هیچ کدام از کارهای بسیج «احساسی» نیست/ اعتقادی به «موازی‌کاری» ندارم/ سطح ابعاد گفتمانی «لارستان بزرگ» در بیان رهبر معظم انقلاب را پایین آوردند!

نشست خبری فرمانده سپاه لارستان با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت هفته بسیج، شنبه شب برگزار شد.

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، سرهنگ امیر جاهدی در این نشست اظهار کرد: شعار محوری هفته بسیج امسال «بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین» ذکر شده که این شعار با توجه به نقش محوری بسیج در خدمات‌رسانی به آحاد مردم و تاکیدی که مقام معظم رهبری بر دمیدن روحیه امید در کالبد جامعه داشتند است.

ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج در لارستان

وی تصریح کرد: بر مبنای همین شعار محوری، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با محوریت پایگاه مقاومت، بیش از ۲۱۰ ویژه‌برنامه که بیشتر آن‌ها بر مبنای خدمات‌رسانی بوده است در بیش از ۳۰۰ عرصه خدمتی در سطح شهرستان توسط پایگاه‌های مقاومت اجرا خواهد کرد.

فرمانده سپاه لارستان با اشاره به اقداماتی که در یک سال گذشته صورت گرفته است گفت: در عملکرد یک ساله پایگاه‌های مقاومت با محوریت خدمات‌رسانی، اهدای ۱۰۵ سری جهیزیه به نوعروسان با حمایت دستگاه‌های اجرایی و کمک خیران انجام شده است که ارزش ریالی این آن یک میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان بوده است.

جاهدی با تشکر از مردم برای کمک به مناطق سیل‌زده پل دختر، اهواز، سیستان و کرمان اظهار کرد: با وجود اینکه از نظر مکانی فاصله زیادی با شهرستان‌های آسیب دیده از سیل داشتیم اما نیروهای جهادی ناحیه مقاومت سپاه در این زمینه نقش مهمی را ایفا کردند، همچنین کمک‌های بسیار خوبی نیز از طرف مردم شهرستان انجام شد که علاوه بر ارزش خدماتی، ارزش ریالی کاری که مردم لارستان برای مناطق آسیب دیده انجام دادند یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان بود.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۲۸ هزار و ۱۰۰ بسته بهداشتی در موج اول و دوم شیوع ویروس کرونا در جامعه هدف تهیه و توزیع شده است که شاید بزرگترین اقدام را در روزهای اول انجام دادیم و به‌گونه‌ای هم بی‌نظیر بود؛ این کار با حمایت خیران، دستگاه‌های اجرایی و مردم با محوریت پایگاه‌های مقاومت انجام شد.

فرمانده سپاه لارستان تصریح کرد: تهیه دو هزار بسته لوازم التحریر و اهدای ۲۰۰ عدد موبایل و تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند از دیگر برنامه‌های ما بود که جا دارد از همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان، بسیج دانش آموزی، بسیج فرهنگیان و مرکز نیکوکاری شهید سلیمانی تشکر کنم.

سرهنگ امیر جاهدی خاطرنشان کرد: مرمت و بازسازی ۲۸ مورد از خانه‌های نیازمندان از سال گذشته تا امروز توسط گروه‌های جهادی پایگاه‌های مقاومت انجام شده است و ۹ مورد هم ساخت منزل مسکونی برای نیازمندان بوده است.

وی افزود: شاید برای نخستین بار است که دست به چنین اقدامی می‌زنیم که ۹ مورد ساخت منزل مسکونی با هماهنگی و هم‌افزایی بین دستگاه‌های حمایتی همچون کمیته امداد، بهزیستی و دیگر ادارات شهرستان انجام شود و قطعا این مسیر ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه لارستان تصریح کرد: برای برپایی امنیت پایدار در مجموعه محلات شهرستان، بر طبق دستورالعمل و ابلاغیه سازمان بسیج، حدود ۴۸۲ تور ایست و بازرسی و گشت‌های محله‌محور را با مشارکت سه هزار نفر از بسیجیان از سال گذشته تا امروز انجام دادیم که بخشی از امنیتی که در شهرستان وجود دارد نتیجه خدماتی است که بسیجیان انجام دادند.

جاهدی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با ناهنجاری‌ها به‌ویژه قاچاق کالا و اقلام خوراکی، مقابله با گران‌فروشی، کشف انبارهای قاچاق کالا و اقلام خوراکی در دستور کار معاونت اطلاعات مجموعه بوده است و ارزش ریالی کالاهایی که تا امروز به دستگاه‌های مربوطه در اداره تعزیرات تحویل داده شده است ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

وی تصریح کرد: اهدای ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به خانوارهای آسیب‌دیده از کرونا به ارزش ریالی ۶ میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان تا امروز داشتیم که ما در هفته بسیج هم این بسته‌ها را به تناوب آماده می‌کنیم که احتمالا حالت رزمایش‌گونه‌ای به نام «رزمایش کمک مومنانه» در دور سوم هم برگزار خواهد شد.

هیچ کدام از کارهای بسیج احساسی نیست

فرمانده سپاه لارستان افزود: البته انتقاداتی از سمت برخی انجام شد که این کارها، حرکاتی احساسی و هیجانی است و تمام می‌شود، ما پاسخی ندادیم چون این نقدی است که ممکن است برخی در ذهن داشته باشند، اما همگان ملاحظه کردند که هیچ کدام از کارهای بسیج برخلاف حرفی که در برخی از رسانه‌ها بازنشر داده شد احساسی نیست، بلکه بنابر گفته مقام معظم رهبری در پشت فعالیت‌های بسیج، منطق وجود دارد و کاری با تفکر است که همیشه صورت می‌گیرد.

رسانه‌ها نقش موثری در تشویق مردم به کمک‌های مومنانه داشتند

امیر جاهدی با تاکید بر تداوم کمک‌های مومنانه گفت: رسانه‌ها نقش موثری در تشویق مردم به کمک‌های مومنانه و تامین بسته‌های معیشتی خانوارهای آسیب دیده از کرونا داشتند که درخواست می‌کنیم همین مسیر را ادامه دهند.

افتتاح مرکز آفرینش‌های فرهنگی اقدام بسیار فاخری در عرصه تولیدات فرهنگی در مجموعه شهرستان بود

وی تصریح کرد: در حوزه کارهای فرهنگی هم بیش از ۱۱۰ پوستر و عکس نوشت، ۸۰ نماهنگ، سه سرود فاخر و تشکیل قرارگاه رسانه‌ای رزمایش برای انعکاس خدمات به مردم داشتیم که در یک سال اخیر انجام دادیم؛ همچنین، اقدام بسیار فاخری هم که در عرصه تولیدات فرهنگی در مجموعه شهرستان اتفاق افتاد، افتتاح مرکز آفرینش‌های فرهنگی در لارستان بود.

فرمانده سپاه لارستان افزود: مرکز آفرینش‌ها، صرفا در مراکز استان ها ایجاد می‌شود، اما به دلیل ظرفیت‌های بالای فرهنگی که در شهرستان وجود داشت و تولیدات فاخری که هنرمندان بسیجی و بزرگان ما داشتند این توافق حاصل شد و با مجوز معاونت فرهنگی سازمان بسیج در لارستان، به عنوان اولین شهرستان در کل کشور این مرکز آفرینش‌ها تاسیس شد و امیدواریم که این مرکز محلی برای تولیدات فاخر آثار فرهنگی و هنری باشد.

برنامه‌های هفته بسیج با محوریت خدمات و کمک‌های مومنانه است

جاهدی تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا و هفته بسیج، برنامه‌ها با محوریت خدمات و کمک‌های مومنانه است، شعاری را هم که برای پایگاه‌های مقاومت انتخاب کردیم «بسیج، دستان گره گشا» است که هر پایگاه یک خدمت و هر اداره یک سنگر خدمت است که برخی از ادارات خدمات‌شان را معرفی و ارائه کرده‌اند و برخی از ادارات هم در قالب پایگاه‌های مقاومت هم‌افزایی صورت گرفته است و در حال ارائه خدمات‌شان هستند.

وی با اشاره به برنامه‌های شاخص هفته بسیج گفت: تقدیر از هنرمندان برتر بسیجی سال ۱۳۹۹، برگزاری مراسم شب شعر، رونمایی از کتاب شاعران لارستانی و همچنین برگزاری مسابقه استوری موشن و اردوهای جهادی یک‌روزه داریم که بیشتر این موارد با توجه به دستورالعملی که در مورد تجمعات ابلاغ شد لغو شد، اما ما خدمات‌مان را به مردم و جامعه هدف تعطیل نکرده‌ایم و تلاش‌مان بر این بوده که بتوانیم خدمات و برنامه‌هایمان را در فضای مجازی و به‌صورت محله‌محور داشته باشیم.

فرمانده سپاه لارستان خاطرنشان کرد: ویزیت رایگان در درمانگاه‌ها، توزیع سبد کالا بین نیازمندان، سرپرستی ایتام نیازمند توسط جهادگران بسیجی در صنوف مختلف، شناسایی بیماران نیازمندی که به دانشکده علوم پزشکی معرفی شدند، خدماتی که از پزشکان متخصص در این هفته برای نیازمندان می‌گیریم، تسویه حساب‌های دفتری نیازمندان در سوپرمارکت‌های محله به‌صورت خاموش، تامین داروهای نیازمندان به دلیل افزایش قیمت با مشارکت داروخانه‌های شهر و آزمایشگاه‌ها را داشتیم که جا دارد از همه متولیانی که ما را در این امر یاری کردند (پزشکان و مسئولان آزمایشگاه‌ها در سطح شهرستان) تشکر کنیم.

به دنبال راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک هستیم

امیر جاهدی با اشاره به نیازمندی‌ها به ویژه در بحث مسائل معیشتی گفت: راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک را هم داریم که بتوانیم ماسک را در بین جامعه هدفِ نیازمند دنبال کنیم.

وی خاطرنشان کرد: توزیع رایگان نفت سفید با محوریت شرکت نفت، خدمات رایگان پزشکی و طرح «هر خانه یک خدمت» که به‌عنوان نذر سلامتی برای اهالی خانه پیشنهاد کرده‌ایم هم جزو برنامه‌های امسال هفته بسیج در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه لارستان افزود: در این طرح، هر کسی در خانه‌اش می‌تواند به‌عنوان یک خدمت مثل برق کاری، لوله‌کشی ساختمان، خیاطی، تدریس به دانش آموزان نیازمند، آشپزی و تهیه غذای نیازمندان با همکاری پایگاه‌های مقاومت برای عموم مردم انجام دهد.

***

در بخش دیگر این نشست، جاهدی به سوالات اختصاصی آفتاب لارستان هم پاسخ داد که در ادامه می‌خوانید:

هیچ اعتقادی به «موازی‌کاری» ندارم و گرایش‌های سیاسی را در امور اجرایی دخالت نمی‌دهم

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسد غالب فعالیت‌های ذکر شده از جمله وظایف ذاتی دیگر نهادها و سازمان‌هاست و آیا برای این خدمات با آنها در تعمل هستید یا خیر گفت: تاکید من بر این است که ما باید در کارها از ظرفیت همه به نحو احسن استفاده کنیم، من اصلا اعتقادی به «موازی‌کاری» ندارم و گرایش‌های سیاسی را خیلی در امور اجرایی دخالت نمی‌دهم، هرچند که ما خط و خطوط خودمان را داریم و مسیرمان هم مسیر مشخصی است، اما اعتقاد دارم که باید از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد اهداف حتی اهداف خود سازمان استفاده کرد.

در تعامل و همکاری با نهادهای دیگر، سرفصل‌های کاری و حد و حدود، مشخص و شفاف است، به عنوان نمونه در موضوع کمک‌های مومنانه، اولین جلسه‌ای که در این مورد گرفتیم با دو نهاد کمیته امداد و بهزیستی بود که متولی کارهای حمایتی برای اقشار آسیب پذیر هستند؛ در واقع، نقش بسیج در ارتقای عملکرد این‌ها بسیار موثر و مفید بوده است.

هر جایی که هم‌افزایی کردیم و از موازی‌کاری پرهیز کردیم بیشتر پیشرفت کردیم. حداقل در بازه زمانی‌ای که ما در خدمت مردم بودیم به شدت از موازی‌کاری پرهیز کردیم و من اعتقاد دارم که دستگاه‌های اجرایی توانمندی‌هایی دارند که اگر ما در کنارشان قرار بگیریم این توانمندی‌ها مضاعف می‌شود.

برخی از مصوبات ستاد کرونا «پیشنهاد» گذشته ما بوده که امروز در کشور به روال تبدیل شده است

فرمانده سپاه لارستان در ادامه و در پاسخ به این پرسش که نظر و جایگاه شما در مصوبات ستاد کرونا در شهرستان چیست گفت: ما هم مانند سایر اعضا، عضوی از ستاد مقابله با کرونا هستیم، حتی برخی از مصوبات ستاد، پیشنهاد گذشته ما بوده که امروز در کشور به روال تبدیل شده است، من همیشه تاکید می‌کردم که ما باید این فرهنگ را در شهر جا بیندازیم که در ساعتی از شب ترددها را کم کنیم، امروز مصوب شده که در فلان ساعت تردد شود، فلان مغازه بسته شود و…

ما هم مانند سایر اعضای ستاد کرونا با محوریت دانشکده علوم پزشکی، تابع هستیم و در این زمینه خیلی هم همراهی شده است، از بستن جاده‌هایی که در روزهای اول از ما مطالبه شد تا پست‌های قرنطینه‌ای که نیروهای بسیج در آن حاضر شدند و امروز که مطالباتی از ما در عرصه بهداشتی، بیماریابی و توزیع ماسک رایگان در بین مردم دارند که با افتخار در خدمت هستیم.

تخلفات در سایه عدم شفافیت اتفاق می‌افتد

سرهنگ جاهدی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که در این شرایط نامناسب اقتصادی و گرانی‌های موجود یکی از خدمات خود را نظارت و بازرسی بر قیمت‌ها در لارستان عنوان کردید، این نظارت‌ها به چه ترتیب و با چه ساز و کاری‌ست و اساسا دلیل این گرانی‌ها را چه می‌دانید گفت: امسال، دو دستورالعمل به ما ابلاغ شده است، یکی از آن‌ها «طرح شهید سلیمانی» است که در آن نیروهای بسیج به عنوان همیاران سلامت فعالیت می‌کنند، در واقع، پایگاه‌های مقاومت به‌عنوان همیاران سلامت از بحث شناسایی بیماران تا کسانی که قرنطینه خانگی می‌شوند تا توزیع ماسک‌های رایگان و دستورالعمل‌های بهداشتی و ضدعفونی معابر ورود کردند و این طرح، امروز به عنوان طرح شهید سلیمانی در کشور مصوب و اجرا می‌شود.

طرح دیگری که فرمانده کل سپاه ابلاغ کرد در مورد کنترل قیمت بازار، برخورد با محتکران و گران‌فروشان است که در این موضوع هم دوباره به عنوان تشکیلات همیارِ مجموعه‌هایی همچون اداره تعزیرات و سازمان صنعت، معدن و تجارت که متولی کنترل بازار هستند و شان قانونی دارند فعالیت می‌کنیم.

شفاف بودن باعث می‌شود که تخلفی صورت نگیرد، معمولا تخلفات به دلیل اینکه فضا شفاف نیست صورت می‌گیرد. ما به‌عنوان یک همیار و موتور محرکه‌ای که این جریان را تداوم می‌دهد فعالیت می‌کنیم.

در بحث نظارت خُرد، بسیجیان را براساس سامانه‌ای که وزارت صمت معرفی کرده است ثبت می‌کنیم، آن‌ها آموزش می‌بینند، در گذشته به‌صورت پنهان بود، اما امروز به صورت آشکار این مجوز را دارند که از مغازه‌های سطح شهر به عنوان بازرس‌هایی که نشان رسمی دارند بازرسی کنند و گزارش تخلفات گران فروشی‌ها را بدهند و اداره تعزیرات بر اساس این گزارش‌ها با مجموعه‌های متخلف برخورد می‌کند.

الآن برخی از بازاریان این گلایه را دارند که برخی از شرکت‌ها به آن‌ها جنس نمی‌دهند و جنس از طریق دلال‌ها در شهرستان توزیع می‌شود، حتی فاکتور هم نمی‌دهند و واقعا برخی از فروشندگان در این زمینه مقصر نیستند… در بخشی از این نابسامانی، متولیان بالادستی باید شرکت‌های کلان را مدیریت کنند.

از ظرفیت‌های بومی لارستان استفاده مناسبی نکرده‌ایم

فرمانده سپاه لارستان در پاسخ به این پرسش که برنامه‌های شما برای ارتقای شاخصه‌های بومی در مناسبت‌های مختلف همچون ۲۲ بهمن و روز لارستان چیست نیز گفت: این دغدغه را سال‌هاست که دارم، اولین همایشی که در سال اول حضور من انجام شد همایش پاسداشت شخصیت «آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری» بود که در «حسینیه اعظم» لار برگزار کردیم؛ همزمان با این اتفاق، کلید شروع به کار ساخت مستند فیلم گونه‌ای از زندگی و شخصیت آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری که سناریوی آن توسط یکی از روحانیون شهر که با جنس کارهای آیت‌الله آشنا بود زده شد، این پروژه حتی تا بستن قرارداد با صدا و سیمای کشور هم پیش رفت، الآن هم به نتایج خوبی رسیده و ساخت آن به یکی از کارگردان‌های خوب مستندساز کشور واگذار شده است.

من اعتقاد دارم که ما واقعا از ظرفیت‌های بومی شهرستان استفاده درستی نکرده‌ایم، به‌ویژه تاکیدم بر پرداختن به ابعاد شخصیتی این فقیه مجاهد است که نه در شهرستان و نه در کشور به‌خوبی به آن پرداخته نشده است، به عنوان نمونه قیام‌هایی که در بوشهر انجام شده است با فتوای آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری علیه استعمار انگلیس بوده است، اما در تاریخ، آن روز، روز مبارزه با استعمار است و هیچ کس به شخصیت کسی که با فتوای وی این قیام‌ها انجام شده است نپرداخته است.

سطح ابعاد گفتمانی «لارستان بزرگ» در بیان رهبر معظم انقلاب را پایین آوردند!

در مورد روز لارستان، ابعاد گفتمانی که مقام معظم رهبری مبنی بر «منطقه لارستان بزرگ» ایجاد کردند اصلا بحث مسائل سیاسی و تقسیمات کشوری نبود، خیلی سطح آن را پایین آوردند، نگاه مقام معظم رهبری به بلندای اندیشه‌ای بود که آیت‌الله سید عبدالحسین لاری در این منطقه گسترش داده بود و به فرهنگی که از مجاهدت، ایثار، مقابله با استعمار و استکبار و فتواهایی که در حمایت از تولید داخلی داشتند اصلا پرداخته نشده است.

ما در حد بضاعت‌مان یک‌سری کارها را در سالروز قیام و وفات حضرت آیت‌الله سیدعبدالحسین لاری انجام دادیم. به نظرم یکی از محورهایی که در منطقه لارستان می‌توان خیلی از آن بهره‌برداری کرد و در حد بزرگی نام لارستان به آن پرداخت، این موضوع است. جا دارد که همه ما دست به دست هم دهیم و به این ابعاد کاری که ظرفیت مهمی برای منطقه لارستان است بیشتر بپردازیم.


9 نظر

 1. ناشناس گفت:

  9

  1

  در جریان انتخابات مجلس آیا بی طرفی وعدم طرفداری بعضی از مسئولین شهر از کاندیدا وجود نداشت؟

 2. محمد گفت:

  6

  2

  سلام
  جناب آقای جاهدی متن شما را صرفا مطالعه کردیم اما این مطالبی که عنوان کردید صرفا کلمات دهن پرکن بود! و به شدت بزرگنمایی شده بود
  وقتی من نمیتونم […] چطور میتونم در رابطه با شهرستان یا کشور نظر بدم؟ این را میتوان در رابطه با مدیریت مجموعه سپاه مقاومت لار دانست!
  شما در یک بخش از این کلمات فرموده اید: (گرایش‌های سیاسی را در امور اجرایی دخالت نمی‌دهم ) در صورتی که این […] نیست
  در دو دوره قبل مجلس شورای اسلامی […] به وضوح قابل نمایش بود.

  بهتره نگاهی به میزان نیروی بسیج منطقه بیندازیم! تعداد نیروهای بسیج دوره شما از دوره های قبل اصلا قابل قیاس نیست! یادمان هست زمانی که به شما گفتیم کجاست نیرو! گفتید همه جا همینطوره!
  این گفته شما که همه جا همینطوره با دستورات حضرت اقا همخوانی ندارد!
  اختلاف و […]
  اگر خیرهای بزرگوار در برو این کمک مومنانه نبودند سپاه لار به تنهایی قادر به انجام چه کاری بود؟
  کسی که در رابطه با سطح ابعاد گفتمانی در بیان مقام معظم رهبری صحبت میکنه آیا بهتر نیست بخاطر این انقلاب اختلافات موجود را حل و فصل کند؛ نه اینکه بگوید همه جا همینطور است!
  ای کاش متوجه شده باشید نگرش های سلیقه ای و جناحی […]
  با تشکر

 3. از لطیفی گفت:

  7

  1

  سلام
  جناب سرهنگ چرا اینقدر […] توی صحبت های شما هست؟ بارها و بارها در رابطه با پایگاه مقاومت لطیفی با شما صحبت داشتیم که چرا شهری با جعیت ۱۲ هزار نفری یک پایگاه مقاومت داشته باشد؟ چرا بارها و بارها با شما برای ایجاد یک پایگاه مقاومت صحبت شده اما شما حتی حاضر به یک گفتمان محلی هم نستید! بعد میگید گرایش جناحی ندارید؟ چرا شهر ارد گراش با جمعیت ۵ هزار نفری بالای ۳پایگاه مقاومت داره و سپاه مرکز گراش هیچ مخالفتی نمیکنه.
  وضعیت پایگاه مقاومت شهید یعقوب مرادی لطیفی را ببینید! تنها هفت نیرو! چرا باید پایگاه لطیفی تقاص […] شما را بدهد؟ اسم خودمون رو میزاریم بسیجی! اما […]
  در وصیت نامه شهید عبدالله آگاه نوشته شده: پایگاه مقاومت لطیفی محل شهداست و لطیفی هرچه دارد از پایگاه مقاومت ان است
  شما عملا بر خلاف وصیت این شهید عمل کردید بعد […] رسانه ای میگیرید؟
  آقای محترم که خود را خادم مردم میدانید! بیدار شوید
  همیشه شرمنده شهدا بوده ایم
  شرمسارم

 4. مدینه صابری گفت:

  2

  5

  کارهای شما قابل تحسین است و اجری معنوی و پایدار برایتان دارد. کمک به نیازمندان بر مبنای دستورات قران این کتاب وحی و دستورات ائمه اطهار و پیامبر مکرم اسلام(ص)، توصیه و تاکید شده است و از دستورات مکرر دین مبین اسلام است.پاینده باشید

 5. علي اكبر گفت:

  0

  0

  وضعيت پايگاه لطيفي داغونه
  چهار سال اقاي جاهدي […] منصوب كردند. انقدر اعتراض كرديم اما به دليل […]
  به والله قسم هيچ وقت پايگاه لطيفي به اين وضعيت نبوده
  اقايان به داد لطيفي برسيد
  به جاي نظرات سليقه اي به داد ما برسيد

  • کهویه گفت:

   0

   0

   با سلام وضعیت پایگاه شهید علی مختار وگروه مقاومت سردار عفیفه این چنین است آقای جاهدی به فکر پایگاه های مقاومت باشید ،که جوان راه شهیدان ادامه دهند، چون بسیج لشکر مخلص خداست. با تشکر از جناب سرهنگ جاهدی

 6. عجب گفت:

  1

  1

  سید عبدالحسین لاری بر اساس اسناد تاریخی یک فرد بنیادگرا و تجزیه طلب بوده. شما ها […] ساختین.

 7. یک بسیجی دلسوز گفت:

  0

  0

  وضعیت پایگاه شهید علی مختار محله کهویه که به کوی سرداران شهید معرف است وضعیت مطلوبی ندارد چندین سال هست که هیچ گونه فعالیتی ندارد چرا جناب سرهنگ جاهدی یک فرمانده پایگاه خوبی و با سواد و با لیاقت برای این پایگاه شهری انتخاب نمی کند از از جناب سرهنگ جاهدی تقاضادارم که پایگاه شهید علی مختار را دریابد.

 8. لاری گفت:

  0

  0

  با سلام جناب اقای جاهدی بهتر است بدنبال جذب نیروی بسیجی باشید نه اینکه بدنبال دفع نیروی بسیجی، بهتر است جناح بازی را کنار بگذاریم و به فرموده امام و رهبر عزیزمان عمل کنیم که شجره طیبه بسیج که از عموم مردم تشکیل میگردد را در لارستان بانشاط و پرشور سازیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان