میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 مارس 2017 ساعت 5:30 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 3,229 بازدید

واحد موتوری و آتش نشانی شهرداری لار به چهار خودروی جدید دیگر تجهیز شدند

واحد موتوری و آتش نشانی شهرداری لار به چهار خودروی جدید دیگر تجهیز شدند

ناوگان واحد موتوری و آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار تجهیز شد.

به گزارش مصباح قنادی از روابط عمومی شهرداری لار، یکی از دغدغه های اصلی مسئولان شهری، خدمات رسانی سریع در امر خدمات شهری و امداد رسانی است که از این رو مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهرلار که به عنوان قطب اصلی شهر محسوب می شوند، در این راستا اقدامات و پیگیری های مستمر قابل توجهی را در دستور کار خود قرار دادند و به مرور زمان آن را  اجرایی می کنند.

یکـی از این موارد، پیگیری مجدانه خرید دو دستـگاه خودرو سنگین و دو دستگاه خودرو سبک جهت خـدمات رسانی بهتر به همـشهریان می باشدکه به ناوگان موتوری وآتش نشانی شهرداری لاراضافه و مورد بهره برداری قرار گرفت.

لودر هیوندای ۷۶۰، جهت اجرای عملیات در پروژه های عمرانی شهر به ارزش تقریبی ۵ میلیارد و۴۰۰ میلیون ریال، خودرو ایسوز ده تن آتش نشانی با قابلیت مخزن ۶۵۰۰ لیتری آب باپمپ فشارقوی با قدرت پخش ۲۵۰۰ لیترآب در دقیقه، مجهز به امکانات کامل اطفاء حریق از جمله انواع فک، انواع لوله های آتش نشانی ۵/۱ و ۵/۲ اینچی فشار قوی، کف ساز، مانیتور پرتال،  سری کامل برش و … جهت عملیات های اطفاء حریق به ارزش تقریبی۲ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال، خودرو وانت مزدا به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال وخودرو وانت پراید به مبلغ ۱۹۰ میلیون ریال ازجمله ماشین آلاتی هستند که به ناوگان واحد موتوری و آتش نشانی تحویل ومورد بهره برداری قرار گرفته است.

شایان ذکر است همچنین با پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر لار، در چند ماه گذشته یک دستگاه خودرو ایسوزو دو منظوره نجات و اطفاء، یک دستگاه بیل مکانیکی و دو دستگاه مینی لودر به این ناوگان اضافه شده است.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  خدا قوت به شهردار محبوب و شورای اسلامی پر تلاش ان شااله در این چند ماه باقی مانده با نیت خدایی و نه تبلیغاتی در خدمت به مردم عزیز شهرمان موفق باشید.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  اون دوست عزیزی که هر وقت کسی رو در حال افتتاح جایی می دیدی فکر می کردی اونجا رو خودش ساخته باید به شما یادآوری کنم […] که در وسط عکس ایستاده خودش آتشنشان نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان