میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 153 بازدید

واکنش «جعفرپور» نسبت به برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در ایران

واکنش «جعفرپور» نسبت به برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در ایران

وزارت خارجه علل برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس با پول برخی از هموطنانمان را پیگیری کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ضروری است که وزارت خارجه و نهادهای مربوطه بررسی دقیقی نسبت به جشن تولد ملکه انگلیس در سفارت انگلستان در تهران داشته باشند.

جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برنامه ریزی برای برگزاری مراسم جشن تولد ملکه انگلیس در سفارت این کشور در تهران واکنش هایی را در پی داشته است.

وی افزود: این مراسم به دلیل محدودیت‌های مالی سفارت انگلستان، با هزینه ایرانیان دعوت شده به مراسم برگزار شد.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به برگزاری این مراسم توسط سفارت انگلستان گفت: ضروری است که وزارت خارجه و نهادهای مربوط بررسی دقیقی نسبت به این اقدام سفارت انگلستان داشته باشند تا عملی خارج از عرف بین المللی و مغایر با عزت و فرهنگ ملی صورت نپذیرد.

جعفرپور افزود: از آنجایی که ملت ایران نگاه مثبتی به انگلستان به دلیل فتنه‌گری‌های متعدد این کشور در طول تاریخ روابط دو کشور ندارند، این اقدام سفارتخانه انگلستان حساسیت آفرین است.


1 نظر

  1. حقیقت گفت:

    0

    0

    با سلام خدمت نماینده .آقای نماینده به فکر منطقه باشید همین الان گر اش با اینکه جمعیتش از خود شهر لامرد بیشتر هست نه هیچ صنعت و نه هیچ شرکتی و تولیدی دارد .مردم این شهرستان چه گناهی کرده اند که نباید هیچ چیزی داشته باشند .به فرض که شما می خواهید جلو پیشرفت بگیرید خوب به نفع خود لاری ها هم هست مگر نه بیشتر ادارات گراش لاری هستند و بیشتر بانک های گراش و این به نفع دو طرف هست و اشتغالزایی در دوتا شهر انجام می شود .لامرد دومین کارخانه سیمان خود را در منطقه اقتصادی کلنگ می زند و ما در حسرت یه کارخانه و کار درست .کینه و حسادت را کنار بگذارید .ما هم از جنس شما هستیم و دوست داریم جوانان شهرمان خانواده تشکیل دهند و دغدغه کاری کمتری داشته باشند .با توکل به خدا عادلانه نگاه کنید . با کار خود از محرومیت منطقه فاصله بگیرید و فردا نامی جاودانه از خود برجا بگذارید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان