میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 آوریل 2014 ساعت 10:30 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 6 دیدگاه 4,063 بازدید

واکنش عجیب «حسني» به گزارش رییس دانشکده علوم پزشكي گراش

واکنش عجیب «حسني» به گزارش رییس دانشکده علوم پزشكي گراش

13901208-hasani-131-300x225گریشنا: نمازگزاران جمعه امروز پنجم اردیبهشت، شاهد واکنش تند و عجیب علی‌اصغر حسنی به سخنرانی دکتر میرزا خلیل بهمنی، رییس جدید دانشکده علوم پزشکی گراش بودند. دکتر بهمنی که به مناسبت هفته سلامت در نماز جمعه این هفته سخن‌رانی می‌کرد، وقتی به مبحث گزارش راه‌اندازی دانشکده رسید و از جعفرپور، نماینده مردم در مجلس، به خاطر این امر تشکر کرد، با واکنش تند و همراه با فحاشی حسنی روبه‌رو شد. حسنی از عبارت همانند «خائن» در مورد بهمنی استفاده کرد.

ظاهرا نماینده‌ی سابق مجلس، که دید مثبتی هم به انتصاب دکتر بهمنی به ریاست دانشکده نداشته، از عدم ذکر پی‌گیری‌های خودش در زمینه راه‌اندازی دانشکده علوم پزشکی برآشفته شده است. با خودداری بهمنی از جواب دادن و درگیر شدن با حسنی، این قضیه با خروج حسنی از سالن حسینیه اعظم خاتمه یافت، و دکتر بهمنی سخنانش را چند دقیقه بعد ادامه داد. با این حال، باید برای شنیدن موضع شورای شهر در این خصوص منتظر ماند.

عكس: آرشيو


6 نظر

 1. شهر سوخته گفت:

  0

  0

  خائن واژه معمول امروز ما شده…

 2. عاشق گراش گفت:

  0

  0

  […] مهره سوخته گراش است که حضورش در این شهر فقط باعث تفرقه و عقب افتادن گراش میشود.

 3. موسی کلیم گفت:

  0

  0

  اقای حسنی مرحبا به لحن خارج از […] تو که خیلی صبور بودی قبول کن گراشی هستی ولی میدانم شما […] نه رییس شورا عزیزم تو مدت چهار سال نماینده مردم مودب لارستان بودی لا اقل اولین چیزی که باید یا میگرفتی […] بود که متاسفانه بدوری والسلام

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  ضمن عرض تشکر از گریشنا و اقدام قابل تحسین این سایت نسبت به انتشار این خبر، وقتی نظرات برخی دوستان رو مطالعه فرمودم احساس کردم این دوستان یا اصلا در گراش حضور ندارند یا اگر دارند اصلا در جریان مسائل مربوط به شهرستان خودشون هم نیستند ! قطعا دکتر بهمنی دکتر جعفرپور به خاطر استقلال مالی این دانشکده که شاید از راه اندازی هم مهم تر باشه تشکر کردند . بعد از بحث استقلال مالی و تشکیل چارت دانشگاهی که سالها هیچ کس پیگیر ماجرا نبود، دکتر جعفرپور پیگیری های مستمر انجام داد و بودجه های مستقیم در اختیار دانشکده قرار گرفت و ضمنن انتصاب بهمنی توسط جعفرپور نیز علتی بر تشکر ایشون در سخنرانی بوده . صرف ساخت یک ساختمان آن هم نه توسط دولت و نماینده ! که توسط خیرین محترم گراش فی نفسه به برگ زرین در کارنامه خیرین است و جالبه چطور حسنی در زمان خودش ( زمانی وضع اقتصادی مناسب دولت وقت ) حتی برای مهم ترین کار نمایندگیش نتونسته بودجه دولتی بگیره و بار مالی رو به دوش خیرین انداخته و همچنان افتخار می کنه دانشکده ماله منه !!!!! به هر حال همواره افراد معلوم الحالی هستند که چشم خود میبندند و هیچ نمی بینند .

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  قطعا دکتر بهمنی از دکتر جعفرپور به خاطر استقلال مالی این دانشکده که شاید از راه اندازی هم مهم تر باشه تشکر کردند . بعد از بحث استقلال مالی و تشکیل چارت دانشگاهی که سالها هیچ کس پیگیر ماجرا نبود، دکتر جعفرپور پیگیری های مستمر انجام داد و بودجه های مستقیم در اختیار دانشکده قرار گرفت و ضمنن انتصاب بهمنی توسط جعفرپور نیز علتی بر تشکر ایشون در سخنرانی بوده . صرف ساخت یک ساختمان آن هم نه توسط دولت و نماینده ! که توسط خیرین محترم گراش فی نفسه به برگ زرین در کارنامه خیرین است و جالبه چطور حسنی در زمان خودش ( زمانی وضع اقتصادی مناسب دولت وقت ) حتی برای مهم ترین کار نمایندگیش نتونسته بودجه دولتی بگیره و بار مالی رو به دوش خیرین انداخته و همچنان افتخار می کنه دانشکده ماله منه !!!!! به هر حال همواره افراد معلوم الحالی هستند که چشم خود میبندند و هیچ نمی بینند .

 6. صمد کامجو گفت:

  0

  0

  پرتو نیکی نگیرد هرکه بنیادش بد است تربیت نااهل چون گردکان بر گنبد است (سعدی)
  واقعا جای تاسف دارد که نماد اخلاقی یک شهر فردی است که مصداق چنین شعری با شد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان