میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 نوامبر 2020 ساعت 3:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 168 بازدید

ورزشگاه تختی لار تا پایان سال «نونوار» می شود

ورزشگاه تختی لار تا پایان سال «نونوار» می شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از طرح های در حال احداث استادیوم تختی شهر لار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به همراه احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از استادیوم تختی شهر لار بازدید و از روند اجرای عملیات اصلاح و ترمیم زمین چمن استادیوم تختی با سیستم آبیاری مدرن و مکانیزه و همچنین بازسازی جایگاه استادیوم و ساخت ساختمان اداری هیئت فوتبال لارستان اطلاع یافت.

در حاشیه این بازدید حسین‌طارمی‌زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار و هیئت همراه اظهار کرد: با رایزنی هیئت فوتبال لارستان از محل جذب اعتبارات خیرین، عملیات بازسازی جایگاه ویژه مجموعه ورزشی تختی شهرقدیم لار همزمان با سه طرح بزرگ دیگر به ارزش ۱۵ میلیارد ریال آغاز به کار کرده است.

وی تصریح کرد: این هیئت از اوایل سال جاری، مجدانه پیگیری تجهیز زیرساخت‌های ورزشی بوده و از طریق رایزنی با خیرین منطقه توانسته است چهار پروژه را در یکی از قدیمی ترین استادیوم های استان فارس، ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهر قدیم لار به صورت همزمان و در این شرایط اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اجرایی کند.

طارمی زاده گفت: عملیات تسطیح، خاکبرداری، خاکریزی، کاشت چمن، کوددهی و غیره زمین فوتبال همراه با اجرای سیستم نوین آبیاری بارانی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و تجهیز و نوسازی ساختمان اداری هیئت فوتبال به همت خیر گرانقدر حاج قنبر زرفشان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و اجرای جایگاه ویژه ورزشگاه تختی و سکوهای فرسوده نیز به همت خیری بلندهمت که نخواست نامش فاش شود به مبلغ ۵ میلیارد ریال در دست انجام می‌باشد.

وی تاکید کرد: هیئت فوتبال لارستان همچنین آسفالت پیست، رنگ آمیزی فنس های دور زمین و ترمیم سکوها که شکلی نازیبا را به ورزشگاه تختی شهر لار داده را در دستور کار خود قرار داده است که انشاالله تا پایان سال جاری با افتتاح کلی این طرح‌ها، شاهد ورزشگاهی زیبا و شکیل و در خور شأن ورزشکاران و نام لارستان بزرگ باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان نیز در سخنانی کوتاه این اقدام هیئت فوتبال لارستان را ارج نهاد و از رئیس و تمامی دست اندرکاران و به خصوص خیرین عزیزی که در این طرح‌ها مشارکت دارند، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان، حسین‌طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان، حاج مسعود راستی و اردشیر حاجیان از پیشکسوتان ورزش محبوب فوتبال لارستان نیز مسائل و مشکلات ورزش شهرستان بیان کردند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان