میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,218 بازدید

ورزش صبحگاهی زنان کارمند لارستان در پارک شهر به مناسبت هفته سلامت

ورزش صبحگاهی زنان کارمند لارستان در پارک شهر به مناسبت هفته سلامت

بمناسبت هفته سلامت و کارگر و به همت دفتر امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان، همایش ورزش صبحگاهی ویژه بانوان کارمند در پارک شهر لار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته سلامت و کارگر، همایش ورزش و نرمش صبحگاهی صبح دیروز در محل پارک شهر لار با شرکت جمع زیادی از بانوان شاغل در ادارات شهرستان برگزار گردید.

این برنامه مفرح ورزشی که با حضور تعدادی از بانوان ادارات شهرستان و با انجام حرکات نرمشی و کششی همراه بود در راستای شعار هفته سلامت  با عنوان(زندگی سالم، با نشاط و امید) و شعار امروز هفته کارگر (کارگران،سلامت و تامین اجتماعی) انجام شد.

در ادامه همچنین مسابقه ورزشی دارت هم بین بانوان شرکت کننده در این همایش ورزشی  برگزار گردید که در پایان خانم ها طیبه رهسپار از درمانگاه زمانی،رقیه آریان و فاطمه روزگاری از دانشگاه علمی کاربردی لارستان به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند که به آنها جوایزی اهدا شد.

گفتنی است این همایش به همت دفتر امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان ،هیات انجمن های ورزشی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و با هدف تقویت فرهنگ ورزش همگانی وحمایت از فعالیت ورزشی مناسب ویژه بانوان ، افزایش انگیزه و رغبت بانوان به ورزش و ارتقاء سلامت و نشاط بانوان جامعه تدارک دیده شده بود.

در پایان این مراسم نیز به صرف صبحانه از بانوان شرکت کننده پذیرایی به عمل آمد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان