میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 مارس 2020 ساعت 12:45 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 692 بازدید

وزارت بهداشت ابتلای قطعی ۱۱مورد جدید کرونا در لارستان را تایید کرد/ دو نفر بستری شدند

وزارت بهداشت ابتلای قطعی ۱۱مورد جدید کرونا در لارستان را تایید کرد/ دو نفر بستری شدند

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر بهزاد رضایی سخنگوی این دانشکده با اشاره به تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در لارستان اظهارداشت: ۱۱ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ در لارستان تایید شده است.

وی تصریح کرد: با اضافه شدن این موارد  جمع مبتلایان به بیماری کرونا ویروس در لارستان از ابتدا تا کنون به ۱۵ نفر رسیده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار افزود: از بین مبتلایان تاکنون سه نفر بهبود یافته و ترخیص شده اند که البته بازهم تحت نظر و مراقبت هستند.

وی افزود: از بین مبتلایان جدید نیز سه نفر بستری شده و مابقی تحت نظر هستند.

دکتر رضایی خاطرنشان کرد: بیمارستان و مجموعه بهداشتی درمانی لارستان طبق قوانین و با توجه به اصل صداقت و جلوگیری از شایعات هر مورد مشکوک یا مبتلا را صرفا با تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام می کند.

وی گفت: راهی که وزارت در خصوص این بیماری در پیش گرفته راه شفافی است و اتفاقاتی که در حوزه ابتلا یا فوت ناشی از کرونا اتفاق می افتد قطعا اطلاع رسانی می شود.

دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان نیز ضمن توصیه اکید به خارج نشدن از منازل گفت: در شرایط امروز بهترین کمک به کنترل این بیماری در خانه ماندن و خارج نشدن است.

وی افزود: برای خرید ارزاق روزانه بهتر است تنها یک نفر خارج شود و با رعایت موارد بهداشتی یاد شده حتما نسبت به شستن مکرر دست ها با آب و صابون مایع پس از تماس با اجسام بیرونی و ضد عفونی کردن دستگیره درب خودرو و منزل، کلیدها، داخل اتومبیل و هرچیزی که با دستان آلوده تماس داشتاه اقدام کند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان تصریح کرد: با رعایت نکات بهداشتی و خصوصا در خانه ماندن، کمک رسان کادر بهداشتی درمانی باشیم و بدانیم با مشارکت همگانی می توانیم کرونا را شکست دهیم.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  یه سوال چرا اینجا با افتخار ننوشتید خبر منبع غیر رسمی و آگاه ما تایید شد!؟؟؟؟

 2. امین گفت:

  0

  0

  مهم اینه که ما به رسانه آفتاب لارستان اعتماد کامل داریم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان