میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 آوریل 2019 ساعت 1:46 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 188 بازدید

وزارت علوم به دانشگاه آزاد لارستان بی توجه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان:

وزارت علوم به دانشگاه آزاد لارستان بی توجه است

مهدی زارع روز گذشته در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بازرسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات خوب دانشگاه آزاد اسلامی برای نیل به اهداف کلان آموزشی و اجتماعی حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن استادان برجسته و ظرفیت‌ها و امکانات خوب آموزشی الگویی مناسب برای دانشگاه‌های کشور  در تراز انقلاب اسلامی بوده و گام‌های مؤثری در راستای ارتقای دانش اجتماعی در ایران اسلامی برداشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان درباره این واحد بیان کرد: امروز این واحد دانشگاهی دارای منابع انسانی فوق‌العاده خوب و مناسبی است؛ به‌طوری که بسیاری از همکاران ما در شرف تبدیل وضعیت به استادیاری و دانشیاری هستند که این امر می‌تواند نقطه ثقل فعالیت‌های علمی ما در آینده نزدیک باشد.

زارع متذکر شد: استادان برجسته‌ای که برخی از آنها به عنوان پژوهشگران برجسته استان و شهرستان شناخته می‌شوند و به‌عنوان ذخائر علمی این واحد هستند، همچنان برای ما افتخارآفرینی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: از جمله نقاط قوت این واحد دانشگاهی، آزمایشگاه‌های پیشرفته با امکانات به‌روز، کارگاه‌های فنی با دستگاه‌های مدرن و فضای آموزشی مناسب است که دانشگاه آزاد اسلامی لارستان را همچون نگینی در منطقه و جنوب کشور درخشان کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با یادآوری این موضوع که واحد لارستان مورد بی‌توجهی وزارت علوم قرار گرفته است، اظهار کرد: در این خصوص ما گله‌مند هستیم و از وزارت علوم می‌خواهیم با توجه به امکانات پیشرفته،  ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری واحد و توانایی گسترش رشته‌های مقاطع ارشد و دکتری تخصصی بیشتر، با دید باز و نگاه مثبت وزارت علوم و سازمان‌های علمی، توجه بیشتری به این دانشگاه داشته باشد.

زارع تصریح کرد: دانشکده‌های سما، علوم انسانی، فنی و مهندسی و پرستاری و مامائی با داشتن استادان بسیار خوب و توانمند خود می‌توانند بسیاری از مشکلات امروزی منطقه لارستان بزرگ را شناسایی و رفع کنند.

در این جلسه، بازرسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قدردانی از تلاش‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در راستای تعاملات بسیار خوب با دانشجویان و همکاران و اقدامات انجام‌شده، کیفی‌سازی فعالیت‌های راهبردی برای پیشرفت بیشتر واحدهای دانشگاهی را بسیار ضروری دانسته و پیشنهادهایی برای رفع کاستی‌ها ارائه کردند.

به گزارش آنا، بازرسان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه هم شرکت کرده و در ادامه با استادان، کارکنان و دانشجویان به صورت مجزا گفتگو و امکانات و ظرفیت‌های این واحد دانشگاهی را مورد ارزیابی قرار دادند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان