میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 دسامبر 2014 ساعت 10:52 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 891 بازدید

وزير ارشاد ابراز اميدواري كرد در اولين فرصت به لارستان بيايد

سرپرست ارشاد لارستان:

وزير ارشاد ابراز اميدواري كرد در اولين فرصت به لارستان بيايد

سيد علي اصغر رفعت حقيقي دبير اولين جشنواره منطقه اي نمايشنامه خواني لارستان گفت:  طي گفت و گو و ديدار انجام شده دكتر جنتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ابراز اميدواري كرد كه تا پايان سال جاري سفري به لارستان داشته باشد.

به گزارش كميته اطلاع رساني اولين جشنواره منطقه اي نمايشنامه خواني لارستان، رفعت حقيقي گفت: هنرمندان در تمام سطوح از استان هاي فارس، هرمزگان و بوشهر در جشنواره حضور دارند، از اين رو جشنواره باید محلي براي تبادل اطلاعات باشد.

وي نداشتن برنامه ریزی و سیاست گذاری مشخص را مهمترین ضعف تئاتر لارستان دانست و افزود: از ابتدای برگزاری این جشنواره برنامه ریزی و سیاست گذاری مشخص تدوین  شده  است تا ضعف ها هرچه زودتر برطرف گردد و نقاط مثبت نيز در گروه هاي تئاتر لارستان شناسايي و تقویت شود .

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان با این توضیح که اگر تئاتر لارستان در برنامه ریزی به ثبات برسد، هنرمندان تئاتر لارستان نیز به ثبات مي رسند، گفت: این اتفاق منجر می شود از کمیت به سمت کیفیت و تولید آثار خوب برویم.

وي با بيان اينكه اين جشنواره دارای جایگاه معتبري است، اظهار داشت: گروه های سراسر كشور علاقه داشتند در این جشنواره شرکت کنند اما متاسفانه اين روند امكان پذير نبود.

رفعت حقيقي اين جشنواره را برای دیده شده هنرمندان جوان دانست و تصریح کرد: در جشنواره هاست که افراد دیده می شوند و رشد می کنند. البته برنامه ریزی برای ادامه فعالیت گروه های جوان پس از برگزاري جشنواره نیز مهم است. به هر اندازه کارگردان، نویسنده و بازیگر خوب پرورش پیدا کند به نفع تئاتر است. رقابت درست موجب انگیزه و تولید آثار بهتر می شود.

وي در پايان يادآور شد طي ديداري كه با وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در حاشيه سوگواره ملي تعزيه لامرد داشته، دكتر جنتي با بيان اينكه من لارستان را خوب مي شناسم و به مردم لارستان علاقه مندم گفت: در اولين فرصت و تا پايان سال جاري به لارستان سفر خواهم كرد و با هنرمندان لارستاني ديدار و گفت و گو مي كنم.

Jannati

 

 

 


2 نظر

 1. منتظر گفت:

  0

  0

  جالب است برنامه ریزی جهت نمایش لارستان؟؟؟ تا حالا نبوده و حالا شما برنامه ریزی و سیاستکذاری نموده ای؟! خیلی خیلی جالب شد. حرفی زدین که وعده سنگینی است. خب حالا بفرمایید سر سوزنی از ان برنامه ریزی و سیاستگذاری را بفرمایید تا هنرمندان هم بدانند. کلی گویی نفرمایید. خبری به این عریضی و طویلی نوشته اید. اما دریغ از یک کلمه گفتن از سیاستگذاری هایتان. یعنی ما انقدر بدبخت بوده ایم که شما بدون هیچ تجربه قابل ملاحظه ای در تاتر بیایید و برای تاتری ها سیاستگذاری بنمایید. افاضات فرموده اید اقا ولی ما باز هم منتظر اعلام این سیاستگذاری های روشن و مشخص و به دور از کلی گویی تان میمانیم.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   سلام جناب منتظر
   با احترام به نظر جنابعالی . لازم عرض کنم نیاز نیست یک مدیرتمام علم ها رو داشته باشه
   مدیر واقعی اینه که از نیروها استفاده کنه و اهدافش رو به پیش ببره .
   ضمنا سوابق آقای رفعت حقیقی از جوانی تا به حال نیز بررسی بفرمایید و بعد قضاوت بفرمایید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان