میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 می 2015 ساعت 12:30 ق.ظ سرویس:اجتماعی 19 دیدگاه 4,238 بازدید

وزير بهداشت در لار: بخش هايي از وظايف دانشگاه شيراز به شهرستان ها منتقل مي شود+ گزارش تصويري

وزير بهداشت در لار: بخش هايي از وظايف دانشگاه شيراز به شهرستان ها منتقل مي شود+ گزارش تصويري

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي كشور صبح امروز ۱۰ ارديبهشت ۹۴ و همزمان با سفر هيئت دولت در استان فارس براي چند ساعت در لار حضور داشت. سايت ميلاد لارستان گزارش تقريبا كاملي از حضور دكتر قاضي زاده هاشمي در لار نوشته است:

وزير بهداشت در جمع مسئولان و معتمدین لارستان در سالن شهید امامی فرمانداری لارستان طی سخنانی اظهار داشت: همه مناطق نیازمند رشد و توسعه بوده و غیر از این با عدالت آموزشی سازگار نخواهد بود.

دکترهاشمی بیان داشت:  تاریخچه منطقه لارستان و تغییر و تحولات آن، بی شباهت به کل ایران در طول قرون گذشته نیز نمی باشد. وی افزود: به عقیده من، ایجاد حساسیت های منطقه ای مناسب نبوده و تجربه نشان داده که اگر این حساسیت ها به ضرر نباشد، به نفع نیز نمی باشد.

vr8a20l6fn8krjdnfyyy

دکتر هاشمی ادامه داد: این حساسیت ها به بخش های مختلف نیز منتقل خواهد شد. به عنوان مثال اگر فرض کنیم که جهرم، فسا، مرودشت، کازرون، خنج، گراش، لار و… هر کدام بخواهند جدا از مرکزیت آموزش عالی راه خویش را پی گرفته و همگی بخواهند مثل شیراز شوند، تقریبا نشدنی است. این حالت شبیه به آن است که کودکی را زودتر از زمان مقرر از مادر خود جدا نموده و رشد آن را کامل نکنند، این کودک در این حالت حتما ناقص خواهد بود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: هرچه مجموعه ها با هم تلاش کنند موفقیت بیشتری حاصل خواهد شد، چرا که این کش و قوس های منطقه ای غیر از هدررفت منابع و سرگردانی مردم سود و منفعت خاصی نخواهد داشت. دکتر هاشمی افزود: احساس می کنم در این شرایط ناخواسته مسیری طی شود که ناخواسته به صلاح کشور نخواهد بود.

دکتر هاشمی با بیان این که چنین شرایطی در برخی دیگر از استان ها نظیر کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان و خوزستان نیز وجود داشته و در بسیاری از آن مناطق وضعیت پیشرفت تاسف بار است اظهار داشت: به عنوان مثال در برخی شهرستان های این استان ها هر شهرستانی مجوز دانشگاه را داشته ولی به حد و اندازه دانشگاه پیشرفت نکرده است. وی افزود رشد در این دانشگاه ها در صورتی عملی خواهد شد که دانشگاه ها ماموریت محور باشند.

وزیر بهداشت در توضیح این موضوع اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد ما درباره دانشگاه های کشور مصوب شده و بر آن اساس به عنوان مثال در استان فارس دانشگاه شیراز دیگر وظایف قدیمی خود را که سال های گذشته انجام می داده را  نباید تکرار کند. وی افزود: وظایفی از قبیل تربیت دکتر و دندانپزشک و… را قبلا نیز دانشگاه شیراز بر عهده داشته و اکنون احتمالا تعداد آن بیشتر شده است. دکتر هاشمی اظهار داشت: از این پس دانشگاه شیراز به یک دانشگاه بین المللی تبدیل شده و بخشی از وظایف آن به شهرستان ها منتقل شده تا آن ها نیز بتوانند توسعه یابند.

q3uc6moz9f2ior3aq6fo

وی اظهار داشت: به هر حال همه مناطق نیازمند رشد و توسعه بوده و غیر از این با عدالت آموزشی سازگار نخواهد بود. اما این رشد و توسعه باید بدون حسادت ها و چشم و هم چشمی های منطقه ای باشد.

دکتر هاشمی در ادامه بیان داشت: وظایف و ماموریت های جدید دانشکده های منطقه جهت رشد بیشتر را طی بررسی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز مورد ارزیابی قرار داده و اعلام می نماییم.

دکتر هاشمی از تلاش و لطف خیرین نیز در خصوص خدمات بهداشتی در منطقه تشکر و قدردانی نموده و افزود: این حرکت یک صدقه جاریه برای این خیرین محترم می باشد. وی در پایان ضمن تشکر از خدمات رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، بیان داشت: موارد مختلفی که توسط مسئولین منطقه بیان شده را پیگیری نموده و موارد جزِئی تر را انجام داده و موارد کلی تر نیز با کمک خیرین پیگیری می نماییم.

وی سپس به بازدید از بيمارستان امام رضا (ع) و دانشکده علوم پزشکی لارستان و بررسی مشکلات موجود پرداخت.

v05c6fm42xytu3x87mgg 9l648k6ywkwnvfzj7to8 2kjmh9a3ykb0smo9bu0z 5ehcpyh8kkqwv948a6do 2oz3rdcwsol5wytvmtfg 8vgffmrl7fkydtbus8mh 79zq4kzvoynez3c5gpt9 c7d7cbmklrd7d86m9o7w eaey01isiwwn0qcz1vm8 fdzy2ccvdtrj3wn7iprw fz8fr8xe6t1qy0ahszm5 xpash7v330ugxzj56k2m m8okppln8ozatd2mh4f8 m95io2ijvhiom7bbler3


19 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  مسافرت این وزیر برخلاف سفرش به لامرد ومهر که تاسیس ۲ بیمارستان را به دنبال داشت کاملا تشریفاتی وثمری برای مردم نداشت وگفتند ساخت بیمارستان ودانشکده و…..در همه شهرهای لارستان نوعی رقابت وحسادت محلی است وکاری هم صورت ندادند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  حداقل اگر وزیر نیومده بود لار میگفتیم وزیر نیومد و چیزی هم بهمون ندادن اینجوری سنگین تر بود تا اینکه بیاد لار و کلی خرج بشه و تشریفشون رو ببرن… آقای جعفرپور هم افتخار کنند که وزیر رو آوردن لار و ازشون پذیرایی کردن
  این فیلم ها بسه دیگه یکم از نماینده شهرستان های همجوار یاد بگیرید که وقتی مسیول میاد به حوزشون امتیاز میگیرن نه مثل مال لار که دست از پا درازتر، وزیر رو راهی میکنیم بره

 3. شهرجدید گفت:

  0

  0

  آقای جعفرپور چرا سکوت اختیار کردید و هیچ گزارشی ارایه نمیدید از سفر وزیر به لار و هیات دولت به فارس… بسه دیگه خسته شدیم از انشالله گفتن های شما که در آینده اینجور و اونجور میکنم…اگر کاری کردید با مدرک بیاید به مردمی که به شما رای دادن ارایه بدید…احتمالا این هم میگید باشه،برای آینده انشالله

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا سایت آفتاب در مورد عدم تخصیص منابع به لارستان سکوت کرده

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب فرماندار که هر ساعت از دولت تعریف میکنید شما کجایید ؟ دستاورد این سفرها چه بود ؟ هر دولتی که اومده واسه لار حداقل مصوبه ای داشته . شما چه کرده اید . دکتر جعفرپوراساعت خواب . اصولگرایی شما بدرد خودتون میخوره . جواب مردمو بدید . جناب منشی خبری ازتون نیست

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   از منشی انتظار دارید که بر علیه نجیب زاده مطلبی بذاره ؟ دستشون تو یه کاسه اس . حالا اگه فرماندار کس دیگه ای بود و منشی جایی تو فرمانداری نداشت ببینید چیکار میکرد .

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  وقتی جعفرپور میگه مردم لارستان کم توقع اند نتیجه اش همین میشه

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  زمانی که جعفرپور دنبال به مصدر نشاندن استاندار و جاهدی و مریدی بود نماینده لامرد پروژه ای میلیاردی میگرفت

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا خبر نماز جمعه اطلاع رسانی نمی کنه افتاب؟
  به ضرر خودشه ؟

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  گزارش تصویری به چه درد می خوره
  صادق باشین با خودتون. بگین چه سودی داشته این سفر

 10. ناشناس گفت:

  0

  0

  نجیب زاده کجایی ؟ تدبیر و امید این بود . جعفرپور اصولگرایی تون بدرد کی خورد جز خودتون .

 11. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  این سفر فقط تشریفاتی بود.نه به نفع لار.خنج وگراش.فقط وفقط به نفع لامرد.هر چه پول واعتبار بود در مهر ولامرد خرج کرد دست خالی برای خودمان تشریف آوردن که هر آنچه خیران ساختند افتتاح کنند.یه موقع جناب وزیر خسته نشن.کمک نمی خواهند

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  بزدل ها سکوت کرده اند

 13. لارستان آباد گفت:

  0

  0

  بایکوت خبری در مورد عدم اختصاص اعتبار یا پروژه ای به لار از سوی سایت شما نشان داد شما بیطرف نیستید . همانطور که در جریانات مختلف سریع مصاحبه می کنید و از دغدعه فرماندار برای اسم نبردن از نام شهدا در یک مراسم عادی اینفدر مانور میدید الان کجایید . سایتتون حرفی نداره برای گفتن . هر جا به نفعتون هست مردم مردم میکنید .

 14. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  سایت گریشنا گراش خبر نماز جمعه لار را انعکاس داده.لطفا ببینید

 15. هادی.لامرد گفت:

  0

  0

  امتیازات داده شده به شهرهای استان فارس از قبل تصویب شده وتامین اعتبار گردیده است واینگونه نیست که وزیر بهداشت یا هر وزیری دیگرفی البداعه کاری انجام دهد ولی آنچه مسلم است جایگاه لارستان بزرگ وحق این مردم با توجه به وجود خیرین وتاریخ کهن این خطه بیشتر ازاین میباشد فقط با ورق زدن تاریخ پی خواهید برد که شهری مانند جهرم که اکنون قطب درمانی فارس است در سال ۱۳۱۶ تحت عنوان یکی از بخش های لارستان شکل گرفت .و….

 16. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  دولت بی کفایت وزیربی گفایت

 17. زهرا گفت:

  0

  0

  باس لام مسئولین محترم خسته نباشید شنیدم وزیر امد ورفت ومشخص نشد چه کرد وچهگفت .البته ازاین ان حرف هایی شنیده شد اما یک مسئول وارد به این امر صحبتی نکرده تا مردم را از بی اعتمادی به مسئولان بیرون اورد .لطف کنید غیرت اختیار کرده وتکانی به خود دهید وراه موفقیت را برای جوانان شهرستان باز کنید شمارا به خدا ازشعار دادن بپرهیزید ووارد حوزه کار شوید .خطاب به همه مسئولین لارستان………ممنون موفق وموید باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان