میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 می 2015 ساعت 9:14 ق.ظ سرویس:اجتماعی 9 دیدگاه 2,049 بازدید

وزير راه در لار: اگر مذاكرات هسته اي به سرنوشت خوبي برسد پروژه هاي ما سرعت مي گيرد/ به مديركل گفته ام ۱۵ كيلومتر از جاده لار-بندرعباس را دوبانده كنند

614_14وزير راه در لار: اگر مذاكرات هسته اي به سرنوشت خوبي برسد پروژه هاي ما سرعت مي گيرد/ به مديركل گفته ام ۱۵ كيلومتر از جاده لار-بندرعباس را دوبانده كنند

سعيد رزاقيان/ صحبت: وزیر راه و شهرسازی ديروز ۶ خرداد ۹۴ از پروژه های مهم حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بازدید كرد.

عباس آخوندي از طریق فرودگاه عسلویه و با یک فروند بالگرد به اولین مقصد خود شهرستان مُهر رفت تا فاز دوم جاده مهر-گله دار-دارالمیزان را افتتاح کند و پس از افتتاح این جاده به مقصد بعدی خود تونل شهید باقری رفت تا بازدیدی از این پروژه بزرگ داشته باشد. وی سپس به شهرستان لامرد بازگشت تا در همایش سرمایه گذاری جنوب فارس در لامرد حضور داشته باشد.

وزير راه و شهرسازي در این همایش ضمن تشویق سرمایه گذاران به مشاركت در پروژه هاي توسعه جنوب كشور گفت: ما مطالعات خود را برای توسعه منطقه جنوب ایران شروع كرده ايم و یکسری نقاط را هم در کنار ساحل و هم در پسکرانه درنظر گرفته ايم؛ از جمله این مناطق منطقه لامرد است که به دلیل صنایع در حال احداث نیاز به رشد و توسعه جدی دارد.

وزیر راه و شهرسازی پس از سخنرانی در این مراسم به شهرستان خنج رفت تا بازدیدی از راه های در حال احداث این شهرستان داشته باشد.

حدود ساعت ۱۴ بود که وزیر و هيئت همراه به شهرستان گراش رسید و طی بازدید کوتاهی که از پروژه های حوزه گراش داشت براي تكميل آنها قول مساعدت داد.

مقصد نهایی وزیر راه و شهرسازی شهرستان لارستان بود تا در همایش خیرین راه ساز شرکت داشته باشد. وي در سخنرانی کوتاهی که در جمع خيرين داشت قول دوبانده کردن جاده لار بندرعباس به طول ۱۵ کیلومتر را داد.

وی در این جلسه گفت: در حوزه حمل و نقل دو بحث در حال تحقیق است. اول؛ بحث حمل و نقل ریلی اين منطقه است که هرچه زودتر به شبکه ریلی کشور وصل شود كه البته کار بسیار بزرگ و پرهزینه ای است و دولت هم در تنگنای شدید مالی قرار دارد و امیدواریم که بتوانیم از طریق تامین سرمایه های بین المللی این کار را انجام دهیم.

وی در اين مورد اضافه كرد: قاعدتا اگر مذاکرات به سرنوشت خوبی برسد امکان تامین بین المللی برای این کار فراهم است و دوم در حوزه حمل و نقل جاده ای كه حتما درخواست های شما را انجام می دهیم و الان هم اضافه کردن دو باند جدید محور بندرعباس به سمت شیراز قطعه قطعه در حال انجام است.

وي افزود: در جاهای مختلف در این سفر هم به مهندس نصر گفته ام که ۱۵ کیلومتر جدید را از سمت لار به بندرعباس شروع كنند و این را بدانید اگر مشکلات مالی گريبانگير كشور نبود خیلی سریع تر این پروژه ها انجام می شد.

وی بیان داشت: در حال حاضر در تنگنای فوق العاده شدیدی هستیم و اقای دکتر جعفرپور در مجلس هم در جریان هستند و در هر صورت شرایط اقتصادی کشور اینگونه است و امیدواریم خواسته شما را هر چه زود تر رفع نماییم.

این مراسم ساعت ۱۷/۳۰ دقیقه به پایان رسید و وزیر راه و شهرسازی به همراه نصر مدیر کل اداره راه و شهرسازی لارستان، لار را ترک کرد.

614_17

 


9 نظر

 1. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  اینکه برای همه مسجل شده است که با لغو تحریمها حتی به صورت نصفه و نیمه هم بسیاری از پروژه ها و فعالیتهای اقتصادی رونق می گیرند.[…]
  البته بایستی توجه داش که اگر با لغو تحریمها باز هم مفسدین اقتصادی از جنس همان هایی که در دولت قبل ارقام نجومی چند هزار میلیاردی خلق کردند بخواهند دوباره جولان دهند و برخوردی هم با آنها نشود نمی توان شاهد رونق اقتصاد و کسب و کار بود !

 2. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  نگفتن که چرا برای جواب استعلام راه وشهرسازی ماهها طول میده بی دلیل عقب میندازن.جناب وزیر این را هم باید از زبان مردم وگله و شکایت مردم می بایست می شنیدن.افسوس وصد افسوس

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  ر شهرستان خنج هم در منطقه اباد و پر رونق کورده و فدویه جاده باریک و پر خطر است اما هیچ کس مدافع این جاده نیست ایا مدیر کل و نماینده به فکر این متطفه هستند

 4. حاج حسن کلید ساز گفت:

  0

  0

  آخه پروژه های راه و مسکن چه ربطی به توافق داره؟

  • آهو دشتی گفت:

   0

   0

   یعنی می فرمایید اگر توافقی صورت بگیرد و پولهای بلوکه شده ما در خارج که اکنون به مرز ۱۵۰ میلیارد دلار رسیده است آزاد شوند هیچ ارتباطی با پروژه های راه و مسکن نخواهند داشت؟
   ببخشید دولت با پول نفت دقیقا چکار می تواند بکند که بهتر از پروژه های زیر بنایی باشد؟

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۱۵ کیلومتر زیاد نیست؟؟! یه وقت خسته شون نشه

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۱۵ کیلومتر از بار شروع کنی،منطقه چهار برکه تموم ميشه.احتمالا جاده برای باغهای شهری میخواد بکشه

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  […] چه ربطی داره به تحریم………..

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بله مسایل عمرانی به تحریم ربطی نداره قطعنامه های تحریم ورق پاره هایی بیش نبودند این همه گرونی و گرفتاری هم نتیجه ی تحریم نیست راستی چرا کالا های اساسی قبل از تحریم نسبت به بعد تحریم چندین برابر شده ؟!!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان