میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 845 بازدید

وعده‌های فرماندار برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی لارستان

جلیل حسنی به همراه تعدادی از مسئولان ادارات از نواحی صنعتی «حسن لری» و «پشته سنگر» دیدن کرد + تصاویر

وعده‌های فرماندار برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی لارستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در بازدید از دو ناحیه صنعتی شهرستان گفت: هدف دولت رفع مشکلات واحدها، افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار است.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی به همراه علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و رؤسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، امور مالیاتی، محیط زیست، شرکت شهرکهای صنعتی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان از چند واحد تولیدی در ناحیه صنعتی حسن لری و پشته سنگر بازدید کردند و در نشستی دو ساعته به بررسی مسائل و مشکلات این واحد های تولیدی پرداخته و تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات آنها گرفتند.

فرماندار ویژه لارستان در حاشیه این بازدید بر تلاش برای رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی این شهرستان تأکید کرد و گفت: هدف از این بازدیدها مشاهده پیشرفت ها و همچنین بررسی مسائل و مشکلات این واحدها است.

وی با بیان اینکه در این بازدیدها مشکلات تولیدکنندگان به دقت بررسی می شود؛ افزود: راهکارهای توسعه صنعتی شهرستان و نیز علل رکود یا توقف فعالیت واحدهای تولیدی و هماهنگی برای حل مشکل و همچنین بررسی و پیگیری رفع موانع مربوط در دستور کار قرار می گیرد.

معاون استاندار فارس با تأکید بر استمرار این بازدیدها در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اظهار داشت: برای حل تأمین نقدینگی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط، از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده خواهیم کرد.

حسنی با تأکید بر اینکه باید موانع تولید در هر یک از بخشها مورد بررسی قرار گیرد تصریح کرد: با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری باید برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کنیم.

وی تأکید کرد: اگر واحدهاي توليدي، اراده، توان و دانش لازم براي توسعه را داشته باشند قطعا و به طور جد از سوي مسئولان مورد حمايت واقع خواهند شد.

در این بازدید همچنین جمعی از تولید کنندگان و صنعتگران این شهرستان اهم مسائل و مشکلات و درخواست های خود را از جمله: بخشش جرائم مالیاتی و بانکی، تأمین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت، مشکلات مالیاتی و بیمه ای و هزینه های جانبی را مطرح و خواستار پیگیری و رفع این موارد شدند.

گفتنی است معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از ظرفیت های این ناحیه صنعتی و چند واحد تولیدی از جمله کارخانه تولید پایه برق جهاد تعاون، شرکت لبنیاتی قنبرزاده و شرکت پویا فولاد لارستان تولید تیرچه و خرپا بازدید کرد.

یادآور می شود که در ناحیه صنعتی «حسن لری» و «پشته سنگر» لارستان ۹ واحد تولیدی و صنعتی فعال با سرمایه گذاری ۶۵ میلیارد ریال وجود دارد و ۲۰ واحد نیز در دست احداث و یا در شرف بهره برداری است. در ۹ واحد تولیدی و صنعتی فعال در ناحیه صنعتی حسن لری و پشته سنگر لارستان، بیش از ۳۷۵ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار و فعالیت هستند.

   عکس‌ها: آهنعلی نوشاد


1 نظر

  1. شهروند گفت:

    0

    0

    خسته نباشی محسن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان