میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 414 بازدید

وعده نماینده به فوتبالیست ها: بازسازی استادیوم تختي لار، احداث چمن مصنوعي ورزشگاه دانشيار و احداث سالن اختصاصي بانوان

وعده نماینده به فوتبالیست ها: بازسازی استادیوم تختي لار، احداث چمن مصنوعي ورزشگاه دانشيار  و احداث سالن اختصاصي بانوان

دكتر جمشيد جعفر پور روز دوشنبه ٢٨ اسفند در همايش فوتبال دوستان لارستان گفت: ورزش عامل پيوند بين شهرها، شهرستان ها و كشورها و حضور پيشكسوتان در جمع ورزشکارها موجب تقویت روحیه آنهاست.

به گزارش کانال اطلاع رسانی نماینده مردم لارستان، خنج و گراش، وی با بیان اینکه بازسازي ورزشگاه تختي لار با شروع سال ۹۷ آغاز می شود افزود: در بازديدي كه حدود سه ماه قبل از ورزشگاه تختی داشتم واقعا  اين ورزشگاه در شأن لار نبود كه موجب شرمندگی من شد. لذابا ديدن وضعيت اين ورزشگاه مصمم شدم که برای بازسازی آن بودجه بگیرم.

دکتر جعفرپور همچنين درباره ورزشگاه دانشیار گفت: پروژه چمن مصنوعی  استادیوم ورزشی شهيد دانشيار شهر جديد لار متاسفانه بدلیل نظریات به اصطلاح کارشناسی برخی افراد کم اطلاع انجام نشد و بودجه آن از دست رفت که این پروژه نیز در سال ۹۷ انشاءالله انجام می شود.

وی اضافه کرد: در چند ماه اخیر با تغییرات مدیریتی هیات فوتبال و با پيگيري هاي مجدانه رئيس جديد هيئت فوتبال لار (آقاي طارمي زاده ) از دفتر نماينده درخواست کردند كه اين مشكلات حل شود و ما هم طبق وظيفه اي كه داشتيم با وزارت ورزش و مسئولين كشوري جلساتي گذاشتيم و به لطف خدا نتيجه داد تا  اشاء الله در سال ۹۷ شروع بكار و بازسازی و احیا شود.

نماينده مردم لارستان همچنین خبر داد: سالن اختصاصي ورزش بانوان و مکان ورزشی ویژه بانوان که حق بانوان شهرستان لار است با پيگيري هايي كه در سفر اخیر وزیر ورزش و جوانان انجام شده بخشي از اين هزينه ها توسط وزارت تقبل شده و باید مسئولان پیگیری کنند تا این بودجه جذب را كنيم .

وی گفت: اگر بودجه اي كه براي ورزشگاه تختي تعلق گرفته شده  بخوبي و كارشناسانه هزينه  شود قول مي دهم باز هم براي ورزش لار بودجه خواهم گرفت تا اين روند ادامه داشته باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان