میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 می 2015 ساعت 9:49 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 2,350 بازدید

وعده هاي بزرگي كه عملي نشد/ نگاهي به ميزان تحقق وعده هاي دو دولت احمدي نژاد در سفر به استان فارس

143311_497وعده هاي بزرگي كه عملي نشد/ نگاهي به ميزان تحقق وعده هاي دو دولت احمدي نژاد در سفر به استان فارس

با روی کار آمدن دولت نهم، سفرهای استانی هیئت دولت آغاز شد. به گزارش خبرآنلاین، اگر چه نفس سفر دولتمردان به استانها و ارتباط رودر روی آنان با اقشار مختلف مردم، ستودنی و دارای آثار و برکات زیادی است اما انتقاداتی که همواره نسبت به سفرهای استانی دو دولت پیشین مطرح می شد، دادن وعده های متعدد و غیرکارشناسیِ رئیس جمهور وقت به مردم بود که عدم تحقق آنها نارضایتی و بی اعتمادی مردم نسبت به حاکمیت را در پی داشت. در اینجا نگاهی به دو سفر استانی دولتهای نهم و دهم در سالهای ۸۶ و ۸۸ به استان فارس انداخته و میزان تحقق وعده های داده شده را بررسی می کنیم.

در این دو سفر، ۸۴ وعده بزرگ به مردم استان فارس داده شد که فقط ۱۹ مورد از آنها (۲۲ درصد) تحقق کامل یافته و ۲۴ مورد از آنها بین ۱۰ تا ۸۵ درصد عملیاتی شده و هنوز به بهره برداری لازم نرسیده اند.

به عبارتی ۴۱ مورد از وعده های داده شده، کاملا مسکوت مانده و عملیات اجرایی آنها هیچگاه شروع نشده است.

در جدول زیر، وعده های داده شده رئیس دولتهای نهم و دهم در دو سفر خود به استان فارس و میزان تحقق آنها را مشاهده می کنید براي ديدن جدول در ابعاد بزرگتر روي آن کليک کنيد:

15-5-11-17505940216

 


1 نظر

  1. لارستان بزرگ گفت:

    0

    0

    بهترین دولت جمهوری اسلامی احمدی نژاد بوده وبس وتمام.این همه عمران وپروژه عمرانی که در زمان این دولت انجام شد در هیچکدام از دولت ها انجام نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان