میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 514 بازدید

ویزیت رایگان بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی روستای زنگویه+ گزارش تصویری

ویزیت رایگان بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی روستای زنگویه+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به ساکنان مناطق محروم، اردوی جهادی یک روزه به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج و همکاری سپاه، در روستای زنگویه از توابع بخش محمله این شهرستان برگزار گردید.

در این اردوی جهادی که ۶ نفر از پزشکان متخصص به همراه پروفسور محمد شهبازی استاد و رئیس دانشکده بهداشت عمومی ایالت جکسون آمریکا که اصالتاً اهل روستای زنگویه می‌باشد و همچنین ۲ پزشک عمومی، داروساز، دندانپزشک و مسؤولین واحدهای بهداشتی این شبکه حضور داشتند، ۳۱۲ نفر به طور رایگان از خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شده و خدمات مورد نیاز دریافت کردند.

در این اردوی جهادی، دکتر عدنان احمدی‌آزاد متخصص اعصاب و روان، دکتر منوچهر قهرمانلو متخصص گوش، حلق و بینی، دکتر قاسم فتحی متخصص و جراح ارتوپدی و فوق تخصص جراح ستون فقرات، دکتر زهرا صراف متخصص زنان و زایمان، دکتر سمیرا صالحی متخصص داخلی، دکتر هانیه‌سادات میرزاده متخصص اطفال، دکتر فاطمه علیدادی دندانپزشک، دکتر فاطمه غلامی پزشک عمومی، دکتر کهندل صفری پزشک عمومی و دکتر شیرین راحت داروساز، حضور داشتند.

مسؤولین و کارشناسان واحدهای بهداشتی این شبکه نیز با حضور در این اردوی یک روزه، خدماتی همچون مراقبتهای کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالمندان، مشاوره باروری سالم و اهدای داروها و مکمل‌های بهداشتی، اندازه‌گیری قد، وزن، فشارخون و قندخون، انجام معاینات دهان و دندان و وارنیش فلوراید دانش‌آموزان و اهدای مسواک و خمیردندان به آنها، مشاوره روانشناسی، توزیع بسته‌های بهداشتی و آموزشی، مشاوره تغذیه، مشاوره مامایی و بهداشت زنان، انجام دادند.

در این اردوی جهادی، خدمات تزریقات و توزیع رایگان دارو نیز انجام گردید و ۱۲۰ بسته بهداشتی و آموزشی توزیع شد.

دکتر عدنان احمدی‌آزاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج در حاشیه این اردوی جهادی در گفتگو با روابط عمومی این شبکه، گفت: برنامه‌های اردوی جهادی برای ما اهمیت فراوانی دارد و به دلیل اهمیت این موضوع و با وجود برنامه‌های فشرده، با تمام توان این اردوها را برگزار می‌کنیم.

وی اظهار داشت: مجموعه بهداشتی ما بدون هیچ چشم داشت و توقعی در مناطق محروم حضور می‌یابند و با ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی، در کنار مردم قرار می‌گیرند و این رفتار مصداق بارز خیرخواهی است.

دکتر احمدی‌آزاد در ادامه از دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و دکتر اکبرزاده معاون درمان این دانشکده که نقش بسزایی در هماهنگی و برپایی این اردو داشتند، تشکر کرد و همچنین از آقای عباسی فرماندار شهرستان خنج و دکتر جعفرپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به جهت حمایت‌های همه‌جانبه از شبکه بهداشت و درمان خنج و خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم و دورافتاده شهرستان، تقدیر نمود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج خاطرنشان کرد: برپایی اردوهای جهادی بهداشتی و درمانی بصورت دوره‌ای توسط این شبکه در نقاط مختلف شهرستان و در مناطق محروم برگزار می‌شود که ان‌شاءالله در آینده نیز شاهد برگزاری آن خواهیم بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان