میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 اکتبر 2019 ساعت 3:38 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 186 بازدید

ویژه‌برنامه‌های اربعین در یکصد کانون‌ مساجد جنوب فارس برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های اربعین در یکصد کانون‌ مساجد جنوب فارس برگزار می‌شود

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اعلام ویژه‌برنامه‌های اربعین در یکصد کانون‌ مساجد جنوب فارس، گفت: این برنامه‌ها در محورهای معرفتی، فرهنگی و آموزشی، فعالیت‌های مجازی، کتابخانه‌ای و هنری پیش‌بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس، محمدابراهیم اخوت با بیان اینکه امام حسین(ع) کشتی نجات ما از تلاطم‌های زندگی است، اظهار داشت: کسانی که دل‌های خود را خانه عشق و ایمان به امام خوبی‌ها کرده‌اند، از هر گزندی مصون خواند ماند.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس افزود: اربعین حسینی الهام‌بخش عاشقان حسینی و میعادگاه دلداگانی است که امام حسین(ع) را الگوی آزادگی و یکتاپرستی می‌دانند.

وی با اعلام ویژه‌برنامه‌های کانون‌های مساجد جنوب فارس، گفت: ما در ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس جهت پاسداشت این ایام و استفاده از ظرفیت فرهنگی بزرگ اربعین، برنامه‌های بسیاری را در بیش از یکصد کانون‌ اجرا می‌کنیم که این برنامه‌ها در محورهای معرفتی، فرهنگی و آموزشی، فعالیت‌های مجازی، کتابخانه‌ای و هنری پیش‌بینی شده است.

اخوت با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌ها، بیان کرد: اجراي مراسم نمادين پياده‌روي اربعين جهت جاماندگان اربعين حسيني، قرائت زيارت اربعين، برگزاري مراسم سخنراني، عزاداري و روضه‌خواني اربعين به منظور ترويج معارف در مساجد و حسينيه‌ها و تبیین رابطه پیاده‌روی اربعین و ظهور از مهم‌ترین برنامه‌های ویژه اربعین در سطح کانون‌های جنوب فارس است.

وی ادامه داد: اجراي مراسم دمام‌زني و گروه‌هاي تعزيه در نقاط مختلف شهر، اطعام عزاداران، تهيه و انتشار نشريات با موضوع متناسب با اربعين، برپايي موكب و غرفه‌هاي صلواتي در سطح شهر و … از دیگر برنامه‌های کانون‌های مساجد جنوب فارس در ایام اربعین خواهد بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان