میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 555 بازدید

ویژه برنامه «ورزش و خانواده» در بوستان ندای بهار برگزار شد+ گزارش تصویری

ویژه برنامه «ورزش و خانواده» در بوستان ندای بهار برگزار شد+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، ویژه برنامه «ورزش و خانواده» به همت حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و هیئت ورزش های بومی، محلی و روستایی اداره ورزش و جوانان لارستان روز پنج شنبه در بوستان ندای بهار(پارک حاشیه)  برگزار شد.

در این برنامه محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، سید عبدالمهدی میرپور عضور شورای اسلامی شهر لار و رئیس کمیسیون عمران شورا، محسن زارع معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و تنی چند از روسای هیئت های ورزشی لارستان و همچنین عموم خانواده ها و شهروندان حضور داشتند.

برنامه «ورزش و خانواده» شامل مسابقات، بازی ها و سرگرمی های فردی و خانوادگی نظیر لپرگاله، طناب کشی، روپایی و هدزنی، دارت، حلقه هولاهوپ، طناب زنی، دومینو لیوان چینی بود که هر کدام در ایستگاه های جداگانه در بخش های مختلف بوستان برگزار می شد.

این برنامه که مورد استقبال چشمگیر خانواده ها (در رده های سنی مختلف) قرار گرفته بود برای نخستین بار به این شکل در فضای عمومی شهری برگزار می شد.

همچنین در حاشیه برگزاری این برنامه مفرح، نمایشگاه آثار مربوط به عکس ها و نقاشی های دانش اموزان از شهر لار در هنرسرای شهروند دائر بود.

دیگر برنامه جنبی این شب شاد و سرگرم کننده برای خانواده ها؛ مسابقه نقاشی با موضوع «ورزش و خانواده» برای گروه های سنی الف و ب بود.

در پایان، در هر بخش نفرات برتر مشخص و توسط محمدرضا قنبرنژاد، سید عبدالمهدی میرپور و محسن زارع از آن ها تقدیر شد.

شهردار لار در بخش پایانی این برنامه گفت: از استقبال قابل توجه شهروندان از این برنامه ورزشی- تفریحی خرسندیم. امیدواریم بتوانیم با استفاده از قابلیت های فرهنگی ورزشی که داریم؛ با برگزاری چنین برنامه هایی اوقات فراغت مفید و سالمی برای شهروندان فراهم اوریم.

در ادامه سیدعبدالمهدی میرپور عضو شورا و رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر لار گفت؛ بوستان ها و پارک ها در غالب شهرها، خصوصا شهرهای جنوبی ایران یکی از محل های تجمع شهروندان در اوقات فراغت است که امید داریم با بهسازی و توسعه انها در این دوره شورا، گام مهمی در جهت رفاه شهروندان برداریم.

وی افزود؛ این گونه برنامه ها به بوستان ها و پارک ها روح می دهند و باعث میشوند به نوعی بوستان ها بازتعریف شده و حتی اگر کارکرد انها کمرنگ یا از بین رفته باشد مجددا احیا شوند.

سپس محسن زارع معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار ضمن تشکر از شهروندان برای استقبال از این برنامه گفت: برنامه ̎ورزش و خانواده̎ بخشی از طرح فرهنگی اجتماعی “نشاط اجتماعی” است که از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار و اداره ورزش و جوانان لارستان برای ایجاد نشاط و پویایی خانواده ها و عموم شهروندان  برای اجرا در بوستان های شهر لار طراحی و اماده اجرا شده است.

زارع افزود: پس از ماه مبارک رمضان ایتم های مختلف این برنامه در سراسر بوستان های شهر لار برگزار خواهد شد.

در انتها علیرضا غلامیان رییس هیئت ورزش های بومی، محلی و روستایی ضمن تشکر از اعضا و انجمن های وابسته به این هیئت که در برگزاری این برنامه همکاری داشتند، اظهار امیدواری کرد که با همراهی و همدلی مردم و مسئولین در اینده ای نزدیک ورزش های همگانی در لارستان به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان