میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 مارس 2015 ساعت 6:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,912 بازدید

يك دانش آموز لاري در كشور و يك تيم دانش آموزي در استان درخشيد

sddيك دانش آموز لاري در كشور و يك تيم دانش آموزي در استان درخشيد

روابط عمومي اداره آموزش و پرورش لارستان: جشنواره «آیین دوستی» با موضوع نامه امام رضا (ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی در سه رشته مقاله، وبلاگ و بخش ویژه در سطح مدارس لار همزمان با سراسر کشور برگزار شد .

در این جشنواره که توسط اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان برگزار شد در نهایت در مرحله کشوری در یک رقابت حساس «نرجس فاتحی» دانش آموز متوسطه دوم فرزانگان لار توانست مقام اول کشور در رشته مقاله را به خود اختصاص دهد.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که در تهران و در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد از این دانش آموز موفق با اهدای لوح سپاس و پرداخت کمک هزینه حج عمره تقدیر وتجلیل به عمل آمد.

***

همچنين در یک دوره مسابقه هندبال خواهران مقطع متوسطه اول استان فارس با شرکت تیم هایی از لار، کازرون، فسا، ناحیه یک و سه شیراز و کوار به میزبانی شیراز از دهم تاسیزدهم اسفندماه برگزارشد. در این مسابقه که به صورت دوره ای برگزار شد تیم دانش آموزی لار توانست با اختلاف اندک مقام دوم استان را تصاحب نماید.

اسامی بازیکنان تیم عبارتند از: زهراشعوری، زهرا دادللهی، فاطمه قطبا، نگین شمسی، فاطمه شاهین پوری، مریم آشوغ، ساراپارسا، دنیا تیوایی، غزاله خسروی، فاطمه شکری زاده، معصومه مهرآور، شیما محمودی/ سرپرست تیم: مریم اسماعیلی/ سرمربی تیم: معصومه برزکار و مربی تیم: فاطمه کاملی.

***

به منظور شناسایی دانش آموزان خلاق و هنرمند و پرورش استعداد آنان، برای اولین بار و به ابتکار معاونت آموزش ابتدایی آموزش وپرورش لارستان «انجمن دانش آموزان خلاق و هنرمند» راه اندازی شد که به معرفی دانش آموزان موفق در رشته های مختلف از جمله نقاشی، خوشنویسی، مجری گری، گرافیک، داستان نویسی، شعر و ادب، هنرهای دستی وتجسمی، قرآن ومعارف اسلامی و… می پردازد. این طرح ابتکاری پس از ارائه شدن به اداره کل در سطح استان انعکاس یافت و مورد توجه وتقدیر ویژه مدیر کل آموزش و پرورش واقع شد و با ارسال لوح تقدیر از این طرح حمایت به عمل آمد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان