میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,030 بازدید

پاسخ اورژانس شهرستان خنج به خبر سایت آفتاب

پاسخ اورژانس شهرستان خنج به خبر سایت آفتاب

در پی درج خبری در سایت آفتاب لارستان در مورد حادثه‌ای در جاده روستایی شهرستان خنج  و انتقال مصدومان آن به شهرستان‌های جم و جهرم (خبر را از اینجا مرور کنید)، مسئول اورژانس ۱۱۵ خنج در نامه‌ای خطاب به مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی لارستان، پاسخ خبر مذکور را داده و ضمن تکذیب بعضی نکات ذکر شده در خبر و تشریح دقیق حادثه‌ی گزارش شده، اصلاحیه‌ای را برای این سایت خبری ارسال کرده که در ادامه می‌آید. البته ذکر این نکته لازم است که آفتاب لارستان خبر مذکور را به‌طور کامل به نقل از سایت خبری خنج و دفتر خبری صدا و سیمای این شهرستان آورده است.

***

با سلام 

    احتراما به استحضار میرساند در مورخ ۹۶/۰۱/۲۹ طی واژگونی خودرو در منطقه کورده شهرستان خنج و مصدومیت سه نفر, اورژانس جاده ای محمله و اورژانس جم به صورت کمکی به منطقه اعزام شدند که دو مصدوم بوسیله کد جم  به بیمارستان جم و مصدوم دیگر بوسیله کد محمله بسمت خنج اعزام شدند . طی هماهنگی های لازم دیس پچ اورژانس ۱۱۵ لارستان بدلیل وخیم بودن حال مصدوم و نزدیک بودن مسافت هوایی اورژانس هوایی جهرم نسبت به لارستان، بالگرد در میانه مسیر مصدوم را از کد محمله تحویل گرفته و به بیمارستان جهرم منتقل می کند. 

موارد نقص و اشتباه سایت آفتاب لارستان بدینوسیله اصلاح می گردد:

۱: مصدوم با بالگرد به بیمارستان جم منتقل شده که اشتباه هست

۲: مدیریت مرکز حوادث شهرستان اشتباه می باشد . مسئول اورژانس درست است.

۳: عکس تزیینی میباشد و ذکر اینکه تزیینی است بیان نشده.

۴: گفتند حال مصدومان رضایت بخش گزارش شده که چنین چیزی نبوده.

۵: گفتند خنج نیاز مبرم به اورژانس هوایی دارد و بنده با نماینده مجلس راجع به این موضوع صحبت کرده ام، که کاملا کذب می باشد.

۶: بدون اطلاع از موضوع گفته اند که چرا بالگرد لارستان به محل اعزام شده در صورتی که بالگرد جهرم مسافت کمتری را تا محل حادثه داشته است.

۷: از زحمات دیس پچ لارستان و جناب آقای حاجی رجبی تشکر ویژه می شود جهت پیگیریها و پایش مسیر بالگرد از ابتدا تا انتها.

حمیدرضا ابراهیمی
مسئول اورژانس ۱۱۵ خنج


2 نظر

 1. قدرت گفت:

  0

  0

  اولا اورژانس هوايي براي زمان بحراني و وضعيت وخيم مجروحين به لارستان اختصاص پيدا کرده ،ثانيا چجوري ميشه مسافت هوايي لار به محمله که نزديک علامرودشت هست دورتر از جهرم باشه ،حال با اين توضيحات اورژانس هوايي لار چجور ميتونه به شهرهاي همجوار خدمت کنه ،در صورتيکه به نزديکترين روستا و شهرش نميتونه خدمت برسونه

 2. منصور گفت:

  0

  0

  مگه قبل از اينکه مجوز اورژانس هوايي به لارستان بدن ،همينجور جلسات پي در پي با مراکز اورژانس شهرهاي جنوبي فارس لامرد و مهر و گراش و خنج و لار و…براي خدمت اين اورژانس برگزار نشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان