میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 جولای 2019 ساعت 11:00 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 6 دیدگاه 333 بازدید

پاسخ بنیاد مسکن لارستان به انتقاد جوانان «بریزی» به روند واگذاری زمین در این روستا

پاسخ بنیاد مسکن لارستان به انتقاد جوانان «بریزی» به روند واگذاری زمین در این روستا

آفتاب لارستان: در پی انتشار مطلب ارسالی تعدادی از جوانان روستای «بریز» در انتقاد به روند واگذاری زمین در این روستا مندرج در سایت آفتاب لارستان(اینجا)، بنیاد مسکن لارستان طی نامه ای به این انتقادات پاسخ داده است که در ادامه می خوانید:

***

مدیرمسئول سایت آفتاب لارستان

باسلام و احترام

درپی انتشار مطلب «انتقاد جوانان روستای بریز از روند واگذاری زمین» در روستای مذکور در سایت آفتاب لارستان به استحضار می رساند که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان در دو فاز به تعداد ۱۸۹ قطعه زمین به متقاضیام واجد شرایط معرفی شده از سوی شورای اسلامی واگذار کرده است.

شرایط عمومی که توسط بنیاد مسکن بررسی می گردد به شرح زیر است:

۱)متاهل

۲)دارای کارت پایان خدمت یا معافی دائم

۳)زنان خودسرپرست یا سرپرست خانوار بالای ۳۵ سال

۴)اخذ استعلام فاقد زمین یا تسهیلات از سامانه بنیاد مسکن مرکز

لازم به ذکر است شرط سکونت ۵ ساله و فاقد زمین یا ملک در روستا با تایید فرم شماره یک توسط شورای اسلامی صورت می پذیرد.

همچنین باتوجه به تعهدنامه محضری اخذ شده از متقاضی، زمین واگذار شده غیرقابل فروش بوده و طبق ماده ۴ از تاریخ واگذاری تا مدت ۱۸ ماه به منظور اخذ پروانه ساختمانی و ۲۴ ماه پس از آن (جمعه ۴۲ ماه) به منظور ساخت مهلت داده می شود و درصورت عدم رعایت مفاد تعهدنامه اخذ شده از متقاضی، بنیاد مسکن مخیر به فسخ قرارداد واگذاری می باشد.

ناصر زائری/ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان


6 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  شرط سکونت بالای ۵سال گزینه غیرقابل قبولیه. چون طرف مال صحرای باغ و داراب و مزایجان از بریز زن گرفته حتی ده روز هم تو بریز زندگی نکرده میاد یه استشهاد محلی مینویسه که من تو بریز زندگی کردم راحت زمین بهش میدن. کاری که شورای بریز الان این کارو کرده.
  بعدش اقای زائری مدیر محترم بنیاد مسکن در فاز اول کلی زمین خرید و فروش شده.
  […] شاید ده تا زمین از شوهرش به ارث رسیده که بنام بچه هاش هست. بنظرت این ظلم در حق جوانی نیست که متاهل نیست ومیخواد ازدواج کنه و زمین نداره که خونه بسازه. پس شرایطتون انصفانه نیست و همه میدونن زمین به کسی میرسه که حقش نیست

 2. بریزی گفت:

  0

  0

  چرا اداره ابفا اب به شهرک بریز نمیده. دهیار و شورامون که مرخصی سالیانه تشریف دارن. تورو خدا شما مسولین لاری پیگیر باشین. خداوکیلی دهیار و شورای ما فقط بودجه بریز میگیرن و نمی فهیم کجا خرج می کنن.فرمانداری یبار نیومده وضعیت بریز ببینه. طرح های انجام شده. بودجه ای که بری ای طرح ها دادن و خرجی که دهیار کرده ببینن و حساب وکتاب بخوان.
  از دهیار میپرسیم بودجه فلکه کجا خرجی کردی میگه واسه زمین فوتبال خرج کردم. تو کدوم قانونی ایطوری نوشته.
  بعد بریزیا اعتراض می کنن که چرا نشدیم مرکز دهستان.با ای دهیار و شورا میخواین به کجا برسین والا بخدا

 3. لاری گفت:

  0

  0

  اخه این چه شرایطی هست که شما عنوان کردید. جوان در به در دنبال زمین هست که یک خانه ای درست کنه و تشکیل خانواده بده.بعد شماها میاین سنگ جلو پاش میندازین. بخدا ظلمه چرا زمین در اختیار جوان قرار نمی دهید. نماینده.امام جمعه و بقیه مسیولین کجاهستند؟چرا یه جلسه نمیزارن و حلش کنن. با این شرایط زمین به همه تعلق میگیره الی جوان مجردی که میخواد ازدواج کنه و زمین برای ساخت خانه نداره.

 4. محمد طاهری گفت:

  0

  0

  با سلام خدمت عزیزان هم محلی و دلسوز
  امشب مورخ ۹۸/۴/۲۰ جلسه بررسی مشکلات واقع در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) لطفا تشریف بیاورید جهت رفع ابهاماتی که باعث مکدر شدن خاطر عزیزان شده لذا خواهشمندم حتما تشریف داشته باشید

 5. بریزی گفت:

  0

  0

  آقای دهیار مشکل بریز شما و اعضای شوراین. خداوکیلی چرا […]. خداوکیلی ای مدتی که دهیار بودی چیکار کردی بری بریز. فلکو و پارکو بودجش کجا رفت ای خیابونا چقدر بودجه گرفتی و چقدر خرجش کردی. چرا ای همه مدت دهیار بودی یبار نیومدی جواب بدی. شورای بریز هم فقط زمین هار میفروشه به غریبه ها. خداوکیلی بریزی ا نمیخانتون. چون هیچ کاری نمی کنین. بریز عقب مونده هستش. چون مسول نداره.

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  بریز واقعا هیچ پیشرفتی درش نیست یه تیکه زمین هم اینقد شرط میزارید برای دوتا جوون بدبخت میخام ندین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان