میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 آوریل 2019 ساعت 5:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 235 بازدید

پاسخ دانشکده علوم پزشکی به برخی اعتراضات دانشجویی در سفر اخیر وزیر بهداشت به لارستان

پاسخ دانشکده علوم پزشکی به برخی اعتراضات دانشجویی در سفر اخیر وزیر بهداشت به لارستان

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، خبرگزاری فارس در مطلبی پیرامون سفر وزیر بهداشت به منطقه لارستان با عنوان «درهایی که برای ندیدن وزیر بهداشت به روی  دانشجویان لارستان بسته شد» به مطلبی خلاف واقع اشاره کرده که این مدیریت بر خود لازم می‌داند ضمن ارایه تصویری از روز سفر وزیر به روشنگری در خصوص این ماجرا بپردازد.

همانگونه که در تصویر ملاحظه می‌فرمایید دانشجویان در هنگام افتتاح پروژه های داخل شهرستان در کنار وزیر حضور داشته و در حال صحبت با آن مقام محترم هستند.

دانشجویان در سالن برگزاری نشست با وزیر بهداشت (آمفی تئاتر بیمارستان امام رضا (ع)) نیز حضور دارند و باید این نکته را ذکر کرد که حضور در این سالن نیاز به هیچگونه کارتی نداشته و همانگونه که در گزارش های تصویری درج شده می‌توان دید، عموم مردم نیز در سالن حاضرند.

گفتنی است پیشنهاد نشستی جداگانه ویژه دانشجویان با نماینده تام الاختیار وزیر نیز ارائه گردید که این پیشنهاد مورد استقبال دانشجویان واقع نشد.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان ضمن درخواست از صاحبان قلم و اصحاب محترم رسانه برای درج صحیح تر اخبار و پرهیز از یکجانبه نگاری، مطالب عنوان شده را پیگیری و مانع از تضییع حقوق دانشجویان و کارکنان می‌شود.


3 نظر

 1. علی حقیقت دوست گفت:

  4

  0

  آره، محسن حجتی دانشجو هست!

 2. دانشجو گفت:

  2

  0

  درهای بسته هم برا یه روز دیگه بود و شما راست میگید…

 3. عصر بیداری گفت:

  0

  0

  سلام انصافا دانشجویان راست گفتند تازه من خیلی از این تصاویر انتخابی رو می دونم که دانشجو نیستند البته شاید یک دانشجو پیدا بشه!!!! تکذیب های بی دلیل حقایق دیگه شده یکی از کارهای اصلی روابط عمومیها دقیقا برعکس وظیفشون.حداقل از مردم خجالت نمی کشید از خدا خجالت بکشید من به عنوان یک لارستانی تمام قد حرف دانشجویان را ندیده و نشنیده تایید می کنم علتش هم دروغ پردازی در تکذیبیه است.هر وقت دانشجویان پاسخ دادند و گفتگو برگزار شد اونوقت قبول داریم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان