میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 ژوئن 2020 ساعت 5:15 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 22 دیدگاه 851 بازدید

پاسخ رئیس برکنار شده دانشکده پرستاری به «کریمی»: بعضی افراد «خدمت صادقانه» را «دردسرتراشی» می دانند!

پاسخ رئیس برکنار شده دانشکده پرستاری به «کریمی»: بعضی افراد «خدمت صادقانه» را «دردسرتراشی» می دانند!

آفتاب لارستان: همانطور که می دانید در پی درج مطلبی انتقادی به دلیل برکناری خانم «مریم صدیق» رئیس دانشکده پرستاری لارستان به دلیل انجام یک مصاحبه، دکتر کریمی رئیس دانشکده این تصمیم خود را به دلیل تخلف خانم صدیق در انجام مصاحبه و دردسرهای پس از آن اعلام کرد.(اینجا).

حالا خانم «صدیق» به اظهارات دکتر کریمی پاسخی مکتوب داده و برای «آفتاب لارستان» ارسال کرده است که در ادامه می خوانید:

***

به نام خدا

«علیکم بمکارم الاخلاق فانها رفعه»/ امام علی(ع)

ارزش و اعتبار مردم به میزان مکارم اخلاق ایشان است. افرادی که عهده دار امور مردم می شوند بیش از دیگران به مکارم اخلاق نیازمند هستند و هرچه حیطه مسئولیت آن ها وسیع تر گردد، بیش از دیگران به پایبندی به اصول اخلاقی نیازمندند.

آقای کریمی!

۱) از زمان اطلاع دانشجویان از نتایج تست و برقراری شرایط قرنطینه تا زمان به اصطلاح مصاحبه با اینجانب چقدر فاصله زمانی وجود دارد؟

۲) دانشجویان تست کرونا مثبت در کجا قرنطینه بودند؟ آیا دوستان و هم کلاسی های آنها از تعداد و نام دوستان خود بی اطلاع بودند؟

۳) نقش فضای مجازی در انتقال اطلاعات به خانواده ها، دیگر دانشجویان، همکاران و سایر کارکنان علوم پزشکی و مردم شهرستان را چگونه می بینید؟

تشریح جلسه روز پنج شنبه مورخ ۲۲ خرداد

به دنبال اعلام نتایج تست کرونای دانشجویان به دستور معاون محترم آموزشی دانشکده علوم پزشکی جلسه ای به منظور هم اندیشی چگونگی اعلام نتایج تست کرونا به دانشجویان راس ساعت ۱۱/۳۰ در سالن vip دانشکده پرستاری با حضور مدیر محترم دانشجویی فرهنگی، ریاست و معاون محترم پشتیبانی دانشکده بهداشت اوز، استاد مشاور محترم فرهنگی دانشکده پرستاری، کارشناس محترم اداره مشاوره وکارشناس محترم دانشجویی علوم پزشکی و مدیر حراست دانشکده علوم پزشکی و نماینده محترم دانشجویان (دبیر محترم شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی) برگزار گردید.

دراین جلسه درخصوص نحوه اطلاع رسانی نتایج و هماهنگی های لازم جهت تامین رفاه بیشتر دانشجویان در خوابگاه ها تبادل نظر بعمل آمد و ضمنا آمار و اسامی دانشجویان مبتلا قرائت گردید و از نماینده دانشجویی درخواست شد درفرایند اطلاع رسانی به دانشجویان عزیز جهت کاهش بار روانی در کنار پزشک معتمد و اساتید مشاور و کارشناس اداره مشاوره در خوابگاه ها همکاری کنند.

تا ساعت ۱۱ شب هماهنگی های لازم با تمام افرادی که به نحوی بایستی همکاری می نمودند بعمل آمد و تسهیلات لازم جهت ایجاد شرایط مناسب قرنطینه فراهم گردید (کارپردازان محترم هم در هردو دانشکده مسئول خرید مایحتاج دانشجویان عزیز شدند)

شرایط دانشجویان بطور مرتب در حال پیگیری بود و به منظور ایجاد همدلی وتقویت روحیه عزیزان شخصا با شماره همراه آنها تماس گرفته و با عزیزانی که پاسخگو بودند به گفت و گوی دوستانه پرداختم؛ ضمن اینکه از نیازها و درخواست های آنها هم پرسیده شد با کمک و مساعدت جمعی در حد توان مساعدت های لازم بعمل آمد.

سوال بنده اینجاست که منظور ریاست دانشکده علوم پزشکی از پخش اطلاعات و آمار کدام اطلاعات و آمار بوده که همه از آن بی خبر بودند؟! (آن هم در فاصله زمانی اعلام نتایج تا تماس تلفنی با بنده؟!)

همکاران محترم دانشکده از فردای اعلام تست نگرانی خود را در خصوص مواجهه با افراد مثبت (کم کم اسامی مطرح می شد) ابراز می نمودند و بنده در پاسخ متذکر می شدم که در این شرایط باید فرض کنیم که همه آلوده هستیم جز این که خلاف آن ثابت شود. (به طور حتم بنده این اطلاعات را بین همکاران، اساتید و خانواده محترم دانشجویان پخش کرده بودم؟!)

و اما تخلف محرز به اصطلاح خبر گزاری که خود را به درستی معرفی نکرد…

روز سه شنبه مورخ ۲۶ خرداد ساعت ۱۴/۳۰ پس از یک جلسه کاری که هنوز حضار بطور کامل دفتر را ترک ننموده بودند با شماره ۰۲۱۸۸… که چند بار هم تماس از دست رفته با این کد داشتم تماس گرفته شد (تنها شماره ای که بطور مرتب با همراه بنده تماس داشت دفتر خبر نامه معاونت آموزشی وزارت بود که جهت اطلاع رسانی ارسال خبرنامه به آدرس ایمیل اینجانب بود که بایستی در سایت قرار داده می شد).

به تماس پاسخ دادم و ایشان خود را معرفی کرد: حسینی هستم از دفتر دانشجویی (البته بنابه وجود سر و صدای پایان جلسه بنده)، از کارآموزی و امتحانات پرسیدند و اینکه چه برنامه ای دارید؟

در پاسخ به ایشان گفتم: خانم دکتر حسینی نگران نباشید ما بر اساس درخواست خود دانشجویان و مساعدت ریاست علوم پزشکی (نه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز!!) تست گرفتیم و تمام پروتکل هایی که برای ما فرستادید را در خوابگاه ها و محیط آموزشی و کاراموزی ها رعایت کرده ایم و کمتر دانشگاهی است که وسایل حفاظت فردی هم برای خوابگاه و هم برای محیط آموزشی و کاراموزی ها فراهم نموده باشد.

از نحوه آموزش پرسیدند که بنده باز با خطاب خانم دکتر و اشاره به  دستورالعمل های ارسالی از وزارت و اینکه شما  بیشتر در جریان هستید فرایند آموزش مجازی و آموزش های عملی و آزمایشگاه ها را توضیح دادم و سوال آخر در خصوص تاریخ امتحانات بود که باز با خطاب خانم دکتر گفتم بر اساس تقویم آموزشی می باشد و بر اساس دستور معاون محترم آموزشی وزارت آزمون ها بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

ایشان می خواستند خداحافظی کنند که بنده به ایشان گفتم خانم دکتر اگر نیاز به کسب اطلاعات دقیق تر و جزئی تر دارید بهتر هست با مدیر فرهنگی دانشجویی و معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی تماس بگیرید. بلافاصله بخاطر انتقال دغدغه دانشجویان با خانم مظلومی تماس گرفتم و موارد را عرض کردم و ایشان گفتند در خصوص موارد دانشجویی من در خدمتشان خواهم بود.

روز چهارشنبه مورخ ۲۷ خرداد از علوم پزشکی با دفتر اینجانب تماس گرفته شد و بنده رابه دفتر دکتر کریمی فراخواندند. بدون اینکه از من سوالی پرسیده شود با هجمه و تندی اینکه چرا مصاحبه کردی و همیشه برای ما دردسر درست می کنید روبرو شدم…. از طرف دکتر کریمی!

ایشان مطلبی را از کانال خبری «لارنیوز» از طریق تلفن همراهشان نشان دادند که بنده هنوز در شوک اتهام به مصاحبه بودم!! و مرتب این جمله از طرف ایشان و مدیر حراست  که حضور داشتند  تکرار می شد که باید پرونده شما به اداره تخلفات ارسال شود.

هرچه سعی در جهت روشن نمودن موضوع داشتم به صحبت های اینجانب توجه نمی شد. خداوند را شاهد و ناظر گرفتم که بنده هیچگونه مصاحبه ای نداشتم و این رفتار به دور از اخلاق خبرنگاری بوده (علیرغم اینکه بنده ایشان را مرتب بنام خانم دکتر حسینی  مخاطب قرار می دادم و پیوسته  بیان می شد که فلان پروتکل که برای ما ارسال فرمودید… اما ایشان اظهار نکردند که بنده دکتر نیستم و از وزارت تماس نگرفته ام!! (البته بنده پیگیر شیطنت و رفتار غیرحرفه ای خبرگزاری مذکور هم هستم)

لازم به ذکر است که:

یکی دو ماه قبل نیز دکتر کریمی به همراه مدیر حراست در دفترشان بنده را تهدید به جابجایی کردند و دلیل خاصی را ذکر ننمودند و ابراز داشتند که از عملکرد شما راضی هستم و مدیر حراست در پاسخ اذعان داشتند در ایران نحوه مدیریت به همین منوال می باشد که بنده پاسخ دادم عدم ثبات مدیران کارآمد باعث نتایج فاجعه باری است که می بینید…

اما در پاسخ به بیان ایشان که اینجانب سبب دردسرهایی برای ایشان شده ام و از آن شاکی بودند و بنده بعنوان گزارش عملکرد از آن دردسرها نام می برم و حسب وظیفه ای که بر گردنم بوده برایشان تشریح نمودم…

خدا را شاکرم که در این مدت زمانی که خداوند فرصت خدمت رسانی صادقانه به همشهریان و دانشجویان عزیزم نصیبم کرد توانستم در حد توانم ارائه خدمت نمایم و شاید پیگیری ها به مذاق بعضی ها خوش نیامد و همیشه از آن به دردسرتراشی یاد می کردند!

در پایان از تمام اساتید بزرگوار و همکاران محترم، دانشجویان با محبت و عزیزی که با ابراز لطف خود بنده را شرمنده نمودند تشکر و قدردانی می نمایم. پاینده و سرافراز باشید.

اهم فعالیت ها در دانشکده پرستاری:

۱)پیگیری و جذب اعتبار جهت خرید مولاژ و تجهیزات مورد نیاز رشته های موجود (پرستاری، اطاق عمل و ناپیوسته هوشبری ) و در دست پیگیری (فوریت، مامائی و هوشبری).

۲) خرید کتب رفرنس جهت رشته های موجود و در دست اقدام

۳)خرید قفسه کتاب و تجهیز سالن مطالعه دانشکده و خوابگاهها به میز و صندلی مطالعه

۴)باز سازی و تجهیز آزمایشگاه آناتومی و خرید مولازها و پوسترهای آموزشی مورد نیاز

۵)پیگیری ساخت مرکز تحقیقات سلولی مولکولی (هم اکنون به عنوان مرکز تشخیص کرونا در آن ارائه خدمت می شود)

۶)پیگیری ساخت animal house (با پیشرفت کار بیش از ۵۰ درصد)

۷)پیگیری ساخت و سازساختمان کتابخانه ابواقاسم فردوسی(خیر ساز) در سه طبقه (مخزن و دو سالن مطالعه و سالن IT) و نیاز سنجی تجهیزات مورد نیاز

۸)خرید ۷ دستگاه میکروسکوپ نوری و یک عدد فلوئورسنت و یک عدد میکروتوم و یخچال منفی ۳۰ درجه

۹)باز سازی بافت های فرسوده دانشکده

۱۰)نیمه صنعتی کردن آشپزخانه دانشکده

۱۱)فضاسازی دانشکده و توسعه فضای سبز دانشکده و فضای خوابگاه خواهران

۱۲)تامین قسمتی از تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز جهت آموزش دانشجو از طریق رایزنی و مساعدت ریاست محترم بیمارستان امام رضا(ع) لار وواحد نظارت بر درمان (به منظور پیشگیری از هدر رفت بودجه)

۱۳)به روز رسانی سایت دانشکده پرستاری ( کلیه دستورالعمل ها ، فرایندهای کاری و فرم ها در سایت موجود می باشد

۱۴)برگزاری دوره های متنوع آموزش ضمن خدمت جهت همکاران

۱۵)برگزاری کارگاه های آموزشی و پژوهشی جهت دانشجویان

۱۶)تجهیز خوابگاههای دانشجویی برادران و خواهران به کتابخانه

۱۷)فعال سازی پرینتر دریافت فیش فراموشی غذای دانشجویی بصورت الکترونیکی

۱۸)پیگیری و فعال سازی طرح تحول اداری در دانشکده

۱۹)فعال سازی میز خدمت در دانشکده پرستاری و کسب امتیاز عالی در بین تمامی واحدهای زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی

۲۰)پیگیری و جذب اعتبار جهت خرید و نصب دوربین های مدار بسته جهت آشپزخانه و اطراف خوابگاه خواهران و ارتقاء دوربین های محوطه دانشکده

۲۱)خرید ۴ دستگاه اسپلیت ۶۰۰۰۰ جهت سالن آمفی تئاتر

۲۲)اقدام و پیگیری مستمر جهت اخذ پایان کار ساخنمان دانشکده با قدمت بیش از ۳۰ سال

۲۳)رفع نواقص و خرید تجهیزات مورد نیاز جهت خوابگاه اساتید و خوابگاه های دانشجویی (آب سرد کن، کمد، لباسشویی، تلویزیون، ماکروفرو…)

۲۴)بازسازی فضای راهرو طبقه زیر زمین

۲۵)توسعه باغ مرکبات در محوطه خوابگاه خواهران

۲۶)رنگ آمیری و تعمیر کلیه وسایل ورزشی موجود در دانشکده و خوابگاه

۲۷)ساخت بوفه تغذیه دانشجویی

۲۸)پیگیری جدب اعتبار و ساخت اطاق آکوستیک جهت مجازی سازی محتوای آموزشی

۲۹)ساخت چاه سپتیک جهت آشپزخانه

۳۰)پیگیری اجاره یک باب منزل جهت اساتید هیات علمی جدید

۳۱)نصب نمایشگر ۴۲ اینچ بعنوان راهنمای مراجعین

۳۲)استفاده از سنسورو تعویض لامپ های پر مصرف به منظور کاهش مصرف برق

۳۳)تعمیر و تعویض کلیه پرده های فضاهای آموزشی و اداری و سالن های مطالعه

۳۴)برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، مسابقات فرهنگی، کرسی آزاد اندیشی، اردوها، برنامه های ورزشی، جشن به مناسبت های ملی و مذهبی  با مشارکت تشکل های دانشجویی(بسیج، انجمن اسلامی و جامعه اسلامی وکانون های فعال دانشجویی) و….

۳۵)پیگیری و جذب اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی با هماهنگی با معاونت محترم آموزشی دانشکده علوم پزشکی و معاونت محترم توسعه

۳۶)همکاری جهت چاپ نشریات دانشجویی

۳۷)طراحی و تصویب و داوری طرح های پژوهش در سطح هیات علمی ، کارمندی و دانشجویی

۳۸)ارائه خلاصه مقالات جهت شرکت در کنگره ها و همایش های ملی و بین المللی

۳۹)برگزاری کارگاه های مختلف پژوهشی

۴۰) پیگیری های لازم جهت تصحیح کلیه فرایندهای اداری و کاری در واحدهای مختلف دانشکده


22 نظر

 1. ناشناس گفت:

  1

  0

  مدیری که غیر بومی باشه همینه دیگه. اینم یه […] دیگه که از اقای جعفرپور به جا مونده

 2. لاری گفت:

  0

  0

  هر کارمندی نباید از دستورالعمل های اداره اش تخطی کنه. ربطی به بومی و غیر بومی هم نداره. متاسفانه این روزا هر کسی از کار بر کنار میشه نمیگه ماست من ترش بوده و به زمین و زمان ربطش میده

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   دوست عزیز! کدام تخطی؟ مطمین هستم شما متن را کامل نخواندی.
   اینکه امار به وزارت خانه داده نشود تخطی است؟
   اینکه طی این چند سال این مقدار کار صورت گیرد چه؟
   برایتان سوال نشده چرا علوم پزشکی لار از زمان تصدی دکتر کریمی تمامی فرزندان مدیر بومی خود را از دست داده برای چه است؟
   زمان غریب پرستی به اتمام آمده
   کمی غیرت لاری بودن لازمه تا پیشرفت صورت بگیره
   عین جهرمی ها و گراشی ها و اصفهانی ها و… که همگی پشتیبان نیروهای خدوم بومی خود هستند و درود بر غیرتشان

 3. مهدی گفت:

  0

  0

  خداروشکر خانم صدیق از جلسه ۵شنبه ای که دکتر کریمی صحبت از آن میکرد پرده برداشت و از رفتارهای زننده […] با همکاری […] غیر بومی آن نیز به وضوح صحبت کرد
  تا به کی یک لاری و لارستانی میبایست بازیچه ی مدیران غیربومی شود؟
  افسوس برای لار و لارستان که فرزندانش را به آسانی در حال از دست دادن است
  احسنت به این زن فهمیده و کاربلد سرکار خانم صدیق که با شجاعت تمام جوابیه کوبنده ای به این رییس غیر بومی دادند

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  دقیقا کارمندان عزیز هرچقدر هم بدونن قوانین مزخرف و غیر منصفانه است باید اطاعت کنن و هیچ گونه اعتراضی هم نکنن و وجدان و اخلاق رو هم در انجام وظیفه دخالتی ندن وگرنه با همچین برخوردهایی مواجه میشن.

 5. کارمند بومی علوم پزشکی گفت:

  0

  0

  هر کارمندی باید درحیطه کاری خود مصالح دانشکده ووزارتخانه مطبوع خود را رعایت نماید حالا چه بومی باشد ویا غیر بومی ولیست خدمات خانم مریم صدیق هم با همکاری وپشتیبانی ورضایت مسولان دانشکده انجام شده است کار شخصی نیست بنده خدا دکتر گریمی درین اوصاع واحوال کرنایی سخت درحال خدمت گذاریست

 6. لارستانی اصیل گفت:

  0

  0

  از اقای دکتر کریمی انتظار میرود که هر چه زودتر شبکه بهداشت ودرمان در اوز دایر نمایید تا دلهای مردم این دو شهرستان به هم نزدیک بماند کاری ضروریست که هرچه زودتر انجام شود اثرات اجتماعی ان دربین مردم دو سهرستان مشهود میگردد

  • عزیز دل برادر گفت:

   0

   0

   الان بهترین موقع هست از دانشکده علوم پزشکی لار جدا بشین برین زیر مجموعه شیراز فرصت را غنیمت بشمارید.اینجا کسی به کسی نیست. […]

 7. دانشجوی پرستاری گفت:

  0

  0

  این افراد ومسولین باهم همکار ودریک سیستم کارمیکنند وخودشان ومنافعشان به هم نزدیکترست بیخود مردم بومی را وارد ماجرا نکنیم وبا احساسات وغیرت مردم معمولی لارستان کاری نداشته باشیم موضوع پست ومقام اداری است نه موضوع لاری وعیر لاری

  • دانشجوی حقیقی پرستاری گفت:

   0

   0

   عجیبه بخاطر اینکه خودتون رو دانشجوی پرستاری معرفی کردین اما خدمات خانم صدیق رو برای دانشجوها بیاد ندارید !!!
   اینقدر که بچه های پرستاری و دانشکده پرستاری خانم صدیق رو دوس دارن و حامیشن فک نکنم هیچ مدیری اینقدر حامی داشته باشه

 8. فاطمه گفت:

  1

  0

  هر کس توی لار کار میکنه، و پول مفت نمیخوره و دلسوز مردم لار بوده ، اینجوری بر کنارش کردن.
  من و خیلی از کسانیکه خانم صدیق رو میشناسیم، در جریان خدمات ایشون در دانشکده پرستاری بودیم ،باور داریم که ایشون خطایی نکردن. از صمیم قلب از ایشون بابت تمامی زحماتشون ممنونیم.

  آقای کریمی هم به حول و قوه الهی دیگه کم کم باید […]
  و رئیس بعدی باااااید […]

 9. کارمند بومی علوم پزشکی گفت:

  1

  0

  جناب اقای فرماندار کجایی دقیقا کجایی بگو تا ببینم تو بی من کجایی؟

 10. کارمند بیمارستان لار گفت:

  0

  0

  بیچاره مردم لار که فکر میکنند مساله لاری وغیر لاری است این گونه مخالفتها مساله منافع شخصی وپست ومقام در یک دانشکده است چیزی عاید مردم نمی شود دکتر کریمی برود وکسی دیگر هم بیاید وضع همین است اتفاقا دراین شرایط کرنایی بسیاری میخواهند از مسولین کنار باشند گول اختلاف کاری وشغلی بین افراد یک اداره نخوریم اینمسایل تمام میشود وچیزی به مردم لار نمیرسد با تشکر

 11. همکار گفت:

  0

  0

  مملکتی که پایه اش بر اساس راستگویی است باید دروغ بگویی تا صاحب پست و مقام شوی. افرین بر صداقت خانم صدیق .

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  با سلام
  آیا در این شهر کسی هست ؟
  وضعیت همه ادارات شهرستان همین هست ، شما اداره کل راه و شهرسازی لارستان رو ببیند.چند ماه پیش آقای باقری فرد،مهندس طالبی و مجیدی رئیس ومعاون اداره راه وشهرسازی لار رو با بی احترامی تمام برداشت.چی شد؟کی اعتراض کرد؟
  مهندس طالبی شبانه روز واسه جاده های لار با تمام فشارهای باقری فرد آورد تا جایی که در اختیار و توانش بود زحمت کشید.
  اگه حمایت باقری فرد داشت تا حالا تمام جاده ها مون دوبانده شده بود.
  آقای باقری فرد تمام مدیران و روسای بومی رو تحت فشار می گذاره و به اون ها با بی احترامی تمام با اون ها برخورد می کنه . من بعنوان یک شهروند لاری شاهد هستم در راهرو اداره ایستاد بود که باقری فرد به کارمنداش می گفت […]
  هر روز به طریقی کارمندهای بومی رو تهدید به اخراج و جابه جایی می کنه این موضوع هم در دفتر ایشون که واسه یه کار استعلام رفته بودم از نزدیک شاهد بودم .کارمندای غیربومی از گل ناز کتر نمی شه بگی .متسفانه غیربومی میان توی لار نمک میخورن نمکدون هم میشکنن.
  به نظر من نیاز هست مسئولین و متعمدین دست به دست هم بدیم و از نیروی های بومی در ادارات مهم شهر حمایت کنیم که همچین مدیرانی اجازه توهین و تهدید به نیروهای خدوم بومی ندهند .
  شما ادارات شهرهای جهرم و لامرد تشریف ببرید می بینید هم بومی و با چه احترامی با همشهری ها شون برخورد می کند. وچقدر دلشون واسه شهرشون میسوزه .
  علت پیشرفت این شهرها هم همین هست . تمام مسئولین،شهروندها به فکرشهرشون هست .وضعیت جادهها، کارخونه ها و….
  مدیریت های لاری اداره کل راه و شهرسازی یادگار،شاکری ،جان پرور و روسای ادارات داخلی هم مصدق،احدی فرد،فنونی،باقرنژاد،کیانپور،طالب زاده،مصطفوی و واحدی احتمالا دیگر افرادی هم باشن که من خبر ندارم،باید افراد لاری را در تمام ادارات شهرستان شناسایی و مسئولین ،معتمدین و شهروندان حمایت کرد.

 13. ناشناس گفت:

  0

  0

  به آقای دکتر کریمی بگید معاون آموزشی هم لابد به همین میزان مقصر هست و باید تغییر کنه

 14. لارستان بیدار گفت:

  0

  0

  پست مقام….چیه..خانم صدیق…می ری جای دیگه..کارگر سر خیابون که نیستی …کارگیرت‌..نیاد..‌سیستم همینه…‌روزی که ریس شدی…نیمدی تشکر کنی….حالا که رفتی ناراحتی….اشتباه کردی …پاشم وایسا..

 15. اهای لاریها گفت:

  0

  0

  مساله امدن ورفتن افراد مهم نیست این افراد همگی جز یک اداره هستند ودراینده بازهم با هم همکار هستند گول نخورید چیز به مردم لار نمیرسه همه اش دعوای پست ومقام است کریمی باشه یا خانم صدیق ویا……… گول این حرفها نخورید مساله منافع شخصی است والسلام

 16. کارمند علوم پزشکی. لاری گفت:

  0

  0

  تا زمانیکه با هم هستند. به هیچکس محل نمی گذارند وبا هم. متحد هستند لاری. وغیر. لاری هم نمیشناسند اما موقعی که اختلاف پیدا. کردند. یادشان. میاید که. لاری. هستند ومساله بومی. وغیر. بومی مطرح میکنند واز مردم وکارمندان بومی. درخواست. پشتیبانی میکنند. همه اینها مثل هم. هستند وبرای. پست. ومفام شخص. خودشان این. حرفها. رامیزنند نمونه اش من. لاری. هستم که کسی به ما. محل. هم. نمیگذارد. لطفا گول. این حرفها را نخوردید. همه یک. کرباس. هستند

 17. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای دکتر کریمی باید می گفتن که ایشون چه عملکردی در دوره ریاستشون داشتن متاسفانه خانم صدیق کسی نبود که در قواره ریاست دانشکده پرستاری باشه. ایشون فقط اهل شانتاژ بودن و هیچ سواد مدیریتی نداشتن نتیجش هم هدر رفتن منابع مالی و انسانی در دانشکده پرستاری بود. از طرف دیگه حضور ایشون به عنوان ریاست دانشکده کاملا غیرقانونی بود چون مطابق ایین نامه باید رییس یک دانشکده از اعضای هیات علمی باشه و الان هم که ایشون از ریاست برکنار شدن جایی تو اون دانشکده ندارن چون از دل اون دانشکده نیستن. پس به جای باد کردن رگ غیرتتون اجازه بدین سیستم قانونمند بار بیاد و از دوستانی که ادعای خدمتگذاری ایشونو دارن و نظر میدن بیان چندتا از خدمات ایشون رو نام ببرن نه اینکه صرف بومی بودن سرشونو زیر برف کنن و نظر بدن

 18. تقاضا از دکتر کریمی گفت:

  0

  0

  در زمان ریاست دکتر بذر افشان بر دانشکده پرستاری کارها عالی بود وهمه رضایت داشتند الان هم ایشان بومی وجز هییت علمی هستند دکتر کریمی باید از ایشان استفاده نمایند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان