میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,008 بازدید

پاسخ صریح «گروه خواهان استعفای دکتر رئوفی» به خبر ابقای وی/ «همدلی» با رئیس فعلی دانشکده ممکن نیست!

پاسخ صریح گروه خواهان استعفای دکتر رئوفی به خبر ابقای وی/ «همدلی» با رئیس فعلی دانشکده ممکن نیست!

آفتاب لارستان: پس از آنکه روز شنبه پایگاه اطلاع‌رسانی دانشکده علوم پزشکی لارستان در خبری اعلام کرده بود که دکتر عاطفه رئوفی در سمت ریاست این دانشکده ابقا شده (از اینجا بخوانید)، گروهی از معتمدان و مسئولان شهرستان، و نیز برخی مدیران و معاونان دانشکده که خود را گروهِ «خواهان استعفای ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان» معرفی نموده‌اند، طی بیانیه‌ای نسبت به این خبر و حمایت‌های دکتر جعفرپور از مدیریت دانشکده اعتراض کرده‌اند.

در ادامه این نامه را که ساعاتی پیش در اختیار سایت آفتاب لارستان قرار گرفته با ذکر این توضیح بخوانید که حق پاسخگویی رئیس دانشکده علوم پزشکی نیز در همین سایت محفوظ است:

بسمه تعالی

اخیرا بیانیه‌ای از سوی دفتر جناب آقای دکتر جعفرپور در خصوص ریاست دانشکده علوم پزشکی لارستان منتشر شده که لازم است توضیحاتی در این باره داده شود:

اولا جلسه تشکیل شده در روز پنج‌شنبه مورخ ۹۶/۷/۲۷ تحت عنوان هیئت رئیسه بوده که کما فی السابق هر از چند گاهی تشکیل می‌شود و نماینده محترم نیز در آن جلسات حضور یافته و اعضای محترم هیئت رئیسه به ارائه گزارش عملکرد دانشکده می‌پردازند و برگزاری این جلسه نیز جز این نبوده است؛ لذا خروجی گزارش شده صرفا جنبه تحمیلی داشته و قابل قبول نیست؛ چرا که برخی از معاونین و اعضای هیئت رئیسه مخالف ابقای ایشان بوده و می‌باشند.

ثانیاً علی‌رغم مخالفت برخی معاونین، مدیران، رؤسای بیمارستان‌ها، دانشجویان و نیز بعضی گروه‌ها متأسفانه بدون توجه به نظرات نامبردگان و نادیده گرفتن نارضایتی آنان، در گزارش اعلام شده از دفتر نماینده محترم، ابقای خانم دکتر رئوفی عنوان شده است که با توجه به تخلفات گزارش شده [که در حال بررسی در نهادهای نظارتی است] و نیز عدم رضایت از ایشان، این موضوع مورد تأیید ما نیست و کماکان خواهان پیگیری و بررسی تخلفات ایشان هستیم. موضوع جالب‌تر اینکه با توجه به موضوعاتِ مشکوک و تحت بررسی، این قضیه نادیده گرفته شده و عملکرد ایشان توسط نماینده محترم مورد تقدیر و آن امر عادی جلوه داده می‌شود و مجموعه را به همدلی با این مدیر دعوت می‌نماید!!

ثالثاً از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق زیرساخت‌های بهداشت و درمان شهرستان به همت و مدد خیرین بزرگوار این خطه ایجاد شده، لازم به ذکر است که مسئولین دانشکده علوم پزشکی در این دوره نتوانسته‌اند آنچنان که درخور و بایسته است رضایت این بزرگواران را جلب نمایند. این رفتار نامناسب ضربات جبران ناپذیری را به بدنه بهداشت و درمان وارد ساخته است. قطع به یقین این بزرگواران نه تنها تاکنون دخالتی در امور اجرایی دانشکده نداشته‌اند بلکه همیشه دلسوزانه نگران آینده آن بوده‌اند که انشاءالله بتوان با مدیریتی شایسته، جبران کاستی‌های موجود در قبال آنان شود.

در پایان لازم است عنوان شود که از صحبت از یک شخص خاص در شهرستان نیست و موضوع مهم: صداقت در گفتار و عملکرد افراد و برخورد صریح و قاطع با متخلفین بوده و ما خواهان قضاوت منصفانه و عادلانه از نماینده محترم هستیم. از ایشان انتظار می‌رود به عنوان نماینده همه مردم، به نظرات عموم توجه کنند و به اجرای عدالت همت گمارند؛ چرا که سکانداری یک مجموعه مهم آن هم دانشکده علوم پزشکی نیاز به یک الگوی واقعی، صادق و حافظ بیت المال دارد که بتوان در راه تحقق فرمایش‌های مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) مبنی بر اقتصاد مقاومتی برداشت. این الگوی نامناسب نه تنها مناسب یک دانشکده که مناسبِ زیر مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نیست!.

با سپاس فراوان

جلسه اخیر هیئت رئیسه دانشکده با حضور فرماندار و نماینده


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان