میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 فوریه 2017 ساعت 2:06 ق.ظ سرویس:مطلب شما 6 دیدگاه 1,040 بازدید

پاسخ معاون فرماندار به نقد مراسم آغاز دهه فجر

پاسخ معاون فرماندار به نقد مراسم آغاز دهه فجر

آفتاب لارستان: نقد ارسالی یکی از مخاطبان سایت آفتاب لارستان به مراسم آغاز دهه فجر در فرودگاه لارستان (اینجا) که این مراسم را غیرمردمی و فقط برای افراد کت و شلوارپوش اطلاق کرده بود با واکنش و پاسخ مسعود راسخی، معاون سیاسی امنیتی فرماندار لارستان مواجه شد. پاسخ راسخی به این انتقاد را در ادامه بخوانید:

***

Rasekhiمراسم امسال بزرگداشت پیروزی شکوهمند انقلاب دغدغه هایی را برای برخی شهروندان به وجود آورده است. در این زمینه لازم است نکاتی را به اطلاع شهروندان عزیز برسانیم:

اول اینکه با توجه به نارضایتی بسیاری از کسبه چهارراه پیروزی در سال گذشته امسال تصمیم گرفته شد مکان را تغییر دهیم.

دوم این که در تمام کشور مرسوم است که به دلیل سنخیت برنامه و نمادین بودن آن درصورت وجود فرودگاه در شهر از باند پرواز فرودگاه جهت برگزاری مراسم استفاده شود. همچنین این مراسم نمادین را شورای اداری هر شهر برگزار می کنند و جنبه همگانی ندارد و البته مراسم اصلی همان گونه که همگان مطلعند در گلزار شهدا برگزار شد که همه همشهریان می توانستند در آن شرکت نمایند.

همچنین گفتنی است پاویون و باند پروازی فرودگاه به دلایل مسایل امنیتی و حفاظتی به ویژه به دلیل برنامه پروازهای خارجی در روز برگزاری مراسم تحت نظارت ویژه بوده است. این محدودیت ها سبب شد که نتوانیم در مراسم آغازین روز دوازدهم در خدمت شهروندان باشیم که از این بابت پوزش، می خواهیم. همان گونه که گفته شد مراسم باحضور اعضای شورای اداری برپا شده که لاجرم کت و شلوار به تن داشته اند و اینگونه نیست که مراسم را مراسم کت و شلواری ها بنامیم! و هیچکس چنین اندیشه ای را در ساختار این شهر دنبال نکرده و نمی کند.

از تمام همشهریان عزیز که در مراسم باشکوه گلزار شهدا شرکت کردند و تمامی مسوولان نظامی و انتظامی و همچنین مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان سپاسگزارم. بنده به عنوان عضو کوچکی از خدمتگزاران همواره کوشیده ام کارها را اول برای رضای خداوند و بعد رضایتمندی مردم بزرگوار شهرمان انجام دهم.

در پایان به عنوان کسی که مسئولیت برنامه ریزی ستاد دهه فجر را برعهده داشتم از کاستی ها در برگزاری مراسم پوزش می خواهم و امیدوارم بیش از آنکه در اندیشه برگزاری مراسم و مجالس باشیم رفتارها و تصمیماتمان را با آرمان های انقلاب هماهنگ سازیم.

با تشکر/ مسعود راسخی، معاون سیاسی امنیتی فرماندار لارستان


6 نظر

 1. لارستانی گفت:

  0

  0

  مرسوم است که جشنهای انقلاب را مردم برگزار می کنند. و همه احاد مردم. و از جمله. مسولین هم. در آن شرکت. می. نمایند

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بله شما راست می گی حالا لطفا یکی از این نمونه ها که مردم برگزار کرده باشن و مسئولین هم شرکت کرده باشن با ذکر مثال و مشخصات دقیق بفرمایید

 2. دلسوز گفت:

  0

  0

  حرف حساب زده شده است..چرا چهار راه پیروزی برگزار بشه که مزاحمت بشه برای مردم،کسبه،رانندگان ووووووو

 3. دوستدار انقلاب گفت:

  0

  0

  از دولتی کردن مراسم دهه ی فجر که در تضاد با آرمان های امام و منویات رهبر معظم انقلاب است بپرهیزید

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  مردم […] نیستند تو گفتی وما هم باور کردیم

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  مردم علاقه داشتند شرکت کنند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان