میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 می 2015 ساعت 2:28 ب.ظ سرویس:اجتماعی 3 دیدگاه 1,283 بازدید

پايان فرصت آزمون و خطا در انتصاب مديران/ ۲۵ مديركل فارس در آستانه تغيير

IMG_7037مشاور استاندار فارس با مديران ناكارآمد و غيرهمسو با دولت اتمام حجت كرد

پايان فرصت آزمون و خطا در انتصاب مديران/ ۲۵ مديركل فارس در آستانه تغيير

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس سيد محمود موسوي در جمع خبرنگاران با اشاره به برخي كاستي هاي موجود در حوزه هاي اجرايي در فارس اظهار داشت: همانطور كه رييس جمهور بارها اعلام كرده كه به عهد خود با مردم وفادار است؛ مديريت ارشد استان نيز حركت در مسير راي مردم و عهد دولت با مردم را وظيفه خود مي داند و از همين رو با گذشت بيش از بيست ماه از عمر دولت تدبير و  اميد فرصت براي آزمون و خطاي مديران به پايان رسيده است.
وي ادامه داد: عمل به وعده ها و بهبود شرايط جامعه در حوزه هاي مختلف نسبت به گذشته هدف عالي دولت در بخش هاي مختلف است و اگر در راه اجراي برنامه هاي مد نظر موانعي وجود داشته باشد اكنون زمان آن رسيده كه با ايجاد تغيير، بازنگري در كارنامه مديران در طول عمر دولت يازدهم و عبور از برخي سد ها و موانع به برنامه هاي دولت بيش از پيش نزديك شويم.
موسوي با بيان اين مطلب كه با اهمال متوليان در دولت گذشته، تربيت نيروي متخصص و كارآمد مغفول مانده و اين موضوع يكي از مشكلات پيش روي دولت در انتخاب و انتصاب مديران در حال حاضر  است، عنوان كرد: شرايط به گونه اي پيش رفته كه متاسفانه در بدنه دستگاه هاي اجرايي با كمبود مديران متخصص، مرتبط و داراي شرايط استخدامي قابل قبول روبرو هستيم و اين خلا ناشي از حضور مديران اجاره اي است كه در دوره هاي قبل از دستگاه هاي ديگر بطور غير تخصصي به كار گرفته شده اند.
به گفته مشاور عالي استاندار فارس اين عملكرد باعث شده تا امروز شرايط براي حضور نخبگان و صاحبنظران در حوزه نيروي انساني و مديريتي فارس مهيا نباشد.
وي گريزي هم به وضعيت كنوني مديريت ها در استان فارس زد و بيان داشت : پس از سفر هيات دولت به فارس موانع موجود برسر راه انتصابات و برخي سدهاي ايجاد شده در مركز براي تعامل و همكاري با مديريت ارشد استان شناسايي شد؛ در آستانه دومين سالگرد انتخاب دكتر روحاني از سوي مردم، دولت شرايط را براي پياده شدن مديران ناهماهنگ و ناكارآمد از قطار در فارس فراهم مي كند.
موسوي گفت: مديريت ارشد استان فارس با توجه به رهنمود هاي دولتمردان در زماني خيلي نزديك برنامه هايي براي كنار گذاشتن افراد ناكارآمد و ناتوان دارد كه در اين راستا دكتر احمدي دستورات لازم را در خصوص بررسي عملكرد فرمانداران و مديران منصوب شده در دولت يازدهم را نيز صادر كرده است.
مشاور عالي استاندار فارس عنوان كرد : در راستاي تغيير مديران نا كارآمد تا كنون پيشنهاد تغيير۲۵ مدير كل كليدي به وزراي مربوطه از سوي استاندار فارس ارائه شده و توقع مردم اين است كه تغييرات در جهت تقويت دولت صورت پذيرد در اين شرايط  گزارش دلايل عدم تحقق اين مهم به هيات دولت انتقال داده شده است.
مشاور عالي استاندار فارس تصريح كرد:با وزيدن نسيم سفر هيات دولت در فارس اين مسير تسهيل شده است و در اين ميان مديراني هم بودند كه تشخيص دادند بايد ازقطار  پياده شوند و قطعا مردم نيز در اقدام  از اينگونه افراد خرسند خواهد شد.
موسوي بيان داشت: براي ماندن در مديريت هاي فارس ديگر نبايد افرادي كه نتوانسته اند پس از بيست ماه با دولت براي خدمت به مردم همراهي كنند اصراري بر ماندن  داشته باشند و اجازه دهند تا فرصت براي خدمت شايستگان ديگر در استان فراهم شود.
وي در پايان خاطر نشان ساخت: استاندار فارس به زودي دست آوردهاي سفر رياست جمهور و آخرين وضعيت استان را به اطلاع افكار عمومي خواهند رساند.


3 نظر

 1. مجید ب گفت:

  0

  0

  شعار شعار شعار
  آخه تا کی؟

 2. لاری گفت:

  0

  0

  آیا منظور از ناکار آمد، افرادی است که افکارشان با دولت جدبد مخالف است؟
  کاری که می گفتن دولت قبلی کرد

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  بقول کامنت آقا مجید شعار تا به کی؟؟؟؟ لطفا تغییرات را از مدیر کل هایی شروع کنید که به مجرد مدیر کل شدن شروع به انتصاب اقوام ونزدیکان خود نمودند چه در حوزه مدیریتی خود وحتی پا را فراتر گذاشته وبه سبب آشنایی با مدیران کل استان سبب روی کاراوردن دوستان خود را حتی در سایر ادارات دیگر هم که هیچ ارتباطی به مدیریت خود نداشته نمودند که هیچ تخصصی هم در پست خود نداشته آخر تا به کی فامیل و دوست بازی وکنار گذاشتن انسانهای متخصص.
  دولت تدبیر وامید توقع داشتیم به سبب همین شعار تان یعنی دولت تدبیر وامید اشخاصی بر مسند مدیریت ارشد تکیه بزنند که با تدبیر ونه رابطه مدیر باشند تا امید مردم به وعده های شما هر روز پر رنگ تر شود انشاالله

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان