میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۳ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 88 بازدید

پاکسازی شهر لار بصورت شبانه روزی انجام می شود

پاکسازی شهر لار بصورت شبانه روزی انجام می شود

محمد امین منتظری معاون خدمات شهری شهرداری لار اهم فعالیت های واحد امور شهر را در زمینه فعالیت های خدماتی در هفته اخیر برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدامین منتظری معاون خدمات شهری شهرداری لار گفت: اساس کار شهرداری خدمت رسانی بهینه به شهروندان در نگهداشت شهر با عمران شهری و پاکسازی به موقع محیط های عمومی شهری است که در طول شبانه روز، شهروندان این خدمت را در اطراف خود حس‌ کرده و عمران و بهداشت و پاکیزگی به صورت مستمر وسط نیروهای خدوم خدمات شهری و پاکبانان قابل مشاهده است.

منتظری افزود: در همین راستا توانسته ایم با تمام توان علاوه بر تعریف و اجرای پروژه های عمرانی در نقاط مختلف سطح شهر در حوزه خدمات شهری روزانه اقدامات متعددی در زمینه های عمران شهری و بهداشت وپاکسازی محیط اجرا کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری لار افزود: نصب و ترمیم دال های بتونی در نقاط مختلف شهرقدیم و شهرجدید، جمع آوری نخاله در سطح شهر، ترمیم کانال گاز در شهرقدیم، حفاری و ترمیم جداول مخروب، نصب پل فلزی، نصب دریچه جداول، سنگ کاری کانال آب، لکه گیری آسفالت معابر، تسطیع و جمع آوری مصالح اضافی، تسطیع و جمع آوری خار و خاشاک کنار خیابان های اصلی و جمع آوری تابلوهای معیوب سطح شهر از جمله اقدامات این مجموعه در هفته اخیر بوده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان