میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۳۰ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 403 بازدید

پدر گردشگری ایران دو روز مهمان لارستانی هاست

پدر گردشگری ایران دو روز مهمان لارستانی هاست

دکتر مرتضی طالع ماسوله که از وی به پدر گردشگری ایران یاد می شود ۲۸ و ۲۹ آبان در لارستان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد واحدهای فن آور لارستان، دکتر مرتضی طالع ماسوله از دانش‌آموختگان دکترای مدیریت توسعه با گرایش روابط بین الملل از دانشگاه ژنو سوییس و از بنیانگذاران سازمان ایرانگردی و جهانگردی است. طالع که یکی از بنیان گذاران سازمان میراث فرهنگی کشور است  در زمینه سرمایه گذاری و جذب توریسم سابقه طولانی دارد.

طالع ماسوله، دارای سابقه ای طولانی در امر پژوهش و مدیریت های گوناگون در سطح ملی است. وی سمت هایی چون: مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون دفتر تدوین استانداردهای فنی و نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری و مسئول خانه‌های گردشگری کشور و تدریس در دانشگاه‌های معتبر کشور را در کارنامه کاری خود دارد.

این چهره شناخته شده دو روز (۲۸ و ۲۹ آبان) مهمان منطقه لارستان خواهد بود و در کارگاه آموزشی خود، از راهکارهای ایجاد و توسعه صنعت گردشگری در این سرزمین کهن و تاریخی، خواهد گفت.

وی همچنین در این سفر فشرده، با همکاری اداره میراث فرهنگی لارستان، از مکان‌های تاریخی و فرهنگی دیدن خواهد کرد. سفر کوتاه به بخش اوز لارستان، نشستی با خیرین و سرمایه‌گذاران لارستان با موضوع «اقتصاد گردشگری در منطقه کهن لارستان» نیز از دیگر برنامه های وی در این سفر است.

گفتنی است سفر دکتر ماسوله به همت شورای اسلامی شهر لار، شورای اسلامی شهرستان لارستان، فرمانداری ویژه، شهرداری لار و مرکز رشد واحدهای فن آور تدارک دیده شده است.


3 نظر

 1. بارک. الله گفت:

  0

  0

  افرین همیشه برای. کوچک. کردن. همه. شهرهای. منطقه. کلمه. لاریتان. را. پسوند. شهرها. قرار. دهید. ومثلا بگویید. ایشان. درسفری. کوتاه. به بخش. اوز. لارستان. میروند.

 2. لاری گفت:

  0

  0

  پیشرفت. وتوسعه. ومسایلی مانند صنعت. گردشگری. باید. همه. جانبه ومتوازن. در کل. منطقه بررسی ومطرح. شود ومیبایست. علاوه بر. شهر. لار. در گراش. اوز. خنج. و…. نیز مورد نطر. باشد. با یکسو نگری. وتنگ نظری. که. تنها همه چیز. را برای. لار بخواهیم. راه. بجایی نمی بریم. ان دوران. دیگر. گذشته.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  کار از پدر گردشگری گذشته. کل اعضای فامیل گردشگری هم دعوت کنید هیچ کاری نمی کنید فقط حرف

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان