میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 دسامبر 2019 ساعت 2:02 ق.ظ سرویس:مطلب شما 17 دیدگاه 613 بازدید

پرسش هایی جدی از چهره ای که پیرو تصمیم و اراده مردم است

پاسخی برای «بروجردی سرمایه ملی لارستان»

پرسش هایی جدی از چهره ای که پیرو تصمیم و اراده مردم است

آفتاب لارستان: پیرو درج مطلبی با عنوان «آقای بروجردی، با این کهولت سن، نمایندگی چهار شهرستان در توان شما هست؟»(اینجا) نوشته حجت محبی پور، پاسخی از طرف مهدی محمدی با عنوان «بروجردی، سرمایه ملیِ لارستان»(اینجا) در این سایت منتشر که توجهات زیادی به آنها جلب شد.

حالا محبی پور مجددا به پاسخ مورد اشاره پاسخ داده است که در ادامه می خوانید. گفتنی است سایت آفتاب لارستان به منظور تقویت فضای آزادی قلم و ایجاد تضارب آراء این مطالب را منتشر می کند و یادداشت های مذکور هیچ یک لزوما موید دیدگاه این سایت نیست.

***

حجت محبی پور: در پی یادداشتی با عنوان «آقای بروجردی، با این کهولت سن، نمایندگی چهار شهرستان در توان شما هست؟» در وبسایت آفتاب لارستان؛ پاسخی در همین رسانه با عنوان «بروجردی سرمایه ملی برای لارستان» به امضای مهدی محمدی در دفاع از آقای بروجردی منتشر شد.

با توجه به عدم آشنایی و شناخت از نویسنده ی جوابیه، آن را پاسخی از سوی مخاطب اصلی یادداشت پنداشته و در سطور پیش رو نیز جناب بروجردی را پیش چشم می نهم.

۱)خوشحالم که جناب آقای بروجردی اهل دیپلماسی بوده و به گفت و گو ایمان دارند. ارائه پاسخ کتبی به یادداشت پیشین از سوی ایشان یا فرد مورد وثوق وی را ارج نهاده و بر این قلم درود می فرستم. بی تردید دستی که قلم در دست می گیرد با شرف تر و بسی “شریف” تر از دهانِ حقیری است که پشت تلفن به یاوه گشوده می شود و لب به فحاشی باز کرده و توهین نموده و تهدید می کند. حتماً جناب بروجردی نیز قائل به این هستند که دوران این قبیل رفتارهای نامشروع و غیرمدنی منقرض شده و امروز باید حق شهروندی هر فرد را پاس داشت؛ که البته ادب و متانت نهفته در جوابیه مذکور نیز نشان از همین نکته دارد. لذا جهت اطلاع برخی عناصر خودسر اذعان می گردد ذیل اصول متعددی از قانون اساسی و ذیل منشور حقوق شهروندی بارها بر حق آزادی بیان شهروندان تأکید شده(۱) و بعید است که جناب بروجردی با سبقه ی بیست ساله در نهاد قانون گذاری کشور از این اصل فارغ باشند و به افرادی که در لار ـ در نزدیکیشان قدم بر می دارند، اجازه این رفتارها را بدهند.

۲)بررسی سوابق گذشته تا حال دکتر بروجردی (آنگونه که خودشان فهرست کرده اند) گویای منزلت ملی اوست.همچنین بر هیچ کس پوشیده نیست که دکتر بروجردی و دکتر لاریجانی در سه دوره اخیر مجلس شورای اسلامی تا چه اندازه به هم نزدیک شده و در خدمت متقابل به هم قرار داشته اند. اما اگر از یادداشت گذشته اینگونه استنباط شده که آقا علاء با وابستگی به فردی(حتی جناب لاریجانی) از نردبان قدرت بالا رفته، عذرخواهی اینجانب به جای خود باقی است.

۳) در ابتدای جوابیه از اینکه در یادداشت اولیه بر کبر سن و کهولت آقای بروجردی به عنوان اشاره شده، گلایه مهربانانه ای تقریر گردیده است. قدر و قیمت تجربه را هیچ کس رد نمی کند. آن هم در جایگاه و نهاد قانون گذاری که تجربه ارجح بر بسیاری از فضائل است. اما در این مجال باید به جایگاه غیررسمی که در کشور برای نماینده مردم قائل شده ایم توجه شود. گلایه از نقص در توزیع عادلانه مزایا(۲)، موجب شده تا گرایش و نگاه مردم به مقوله نمایندگی بر آنچه که احقاق حق می دانند؛ متمرکز شود. به همین دلیل نیز مطالبه ی مردم از نماینده(چه درست و چه غلط) بیش از آنکه مطالبات ملی باشد، مطالبات منطقه ای است. لذا کاندیدای نمایندگی مردم چهار شهرستان باید بر این امر متمرکز شده و سرکشی همیشگی به حوزه انتخابیه(تا دورترین روستا) و رسیدگی به مطالبات خرد و کلان حوزه انتخابیه را مدنظر قرار دهد. بدیهی است با این حجم کاری(برای چهار شهرستان که وسیع تر از بسیاری از استان های کشور است) لزوم توجه به توان فیزیکی نماینده نیز ارجح است.

۴) به مطالبات منطقه ای اشاره شد. اکنون این حوزه انتخابیه متشکل از چهار شهرستان وسیع و بیشتر از انگشتان دو دست بخش و حدود بیست شهر و چند صد روستا و آبادی است. این مجموعه آنچنان باری از مطالبات را با خود دارند که یک نماینده کفاف رسیدگی به همه آنها را ندارد. حال جناب آقای بروجردی با آن حجم کاری که در مسائل ملی و بین المللی ـ در مسائل دولتی و مراودات بین قوا ـ در حوزه تقنین و نیز مدیریت کلان امنیت ملی و سیاست خارجی دارند؛ چگونه می توانند هم به امور خارج از حوزه انتخابیه برسند و هم همه ی حوزه انتخابیه را از خود راضی نگاه دارند؟ جای دوری نرویم همین الان این پرسش را می توان در قبال نماینده فعلی(که به نسبت جناب بروجردی کمتر مشغولیت ملی و فراملی دارند) از مخاطبان پرسید که تا چه میزان در مطالبات منطقه ای از نماینده فعلی رضایت دارند. پاسخ برای بنده که روشن است…

۵) در تیتر جوابیه از دکتر بروجردی به عنوان یک سرمایه ملی برای لارستان یاد و فهرست بلندبالایی از مسئولیت های ایشان از ابتدای انقلاب تا کنون نیز ردیف شده. بی تردید دکتر بروجردی یک شخصیت ملی است و در سطح بین الملل نیز کلام ایشان نافذ است. همچنین به میزان زیادی بین بزرگان کشور نفوذ دارند. و شاید حتی کشور هم به وجود ایشان نیاز داشته باشد. حال این پرسش مطرح است که چه اصراری است که دکتر بروجردی از حوزه انتخابیه لارستان و شهرستان های همجوار آن داوطلب شوند؟ جناب بروجردی پیش از این فرموده اند یک جای خالی در لیست تهران(احتمالاً در لیست اصولگرایان) برای ایشان وجود دارد. همچنین با توجه به کسوت روحانیت در خانواده دکتر بروجردی و با حمایت نماینده فعلی مردم قم(دکتر لاریجانی) می توان به راحتی زمینه داوطلبی وی از استان قم را فراهم نمود. آیا نمایندگی دکتر بروجردی از استان تهران و یا استان قم(که به دلیل تعدد نمایندگان مطالبات منطقه ای اندکی دارند) بیش از لارستان، به سود و منفعت این بزرگوار نیست؟

۶) درد بزرگی است که بزرگان لارستان نظیر دکتر بروجردی با سابقه چند ده ساله در مدیریت اجرائی و حضور فعال در قوه مقننه کشور و دکتر جعفرپور با دو دوره نمایندگی مجلس، اکنون اصرار دارند تا از لارستان به مجلس برسند. چه بهتر بود که دکتر بروجردی از تهران یا قم و دکتر جعفرپور از شهرستان شیراز به این عرصه وارد شده و اجازه می دادند تا سایر افراد نیز به واسطه ی نمایندگی مجلس به مردم خود خدمت کنند. آنان می توانستند حمایت همه جانبه اهالی منطقه را به همراه داشته و تیمی قوی را متشکل از سه نماینده برای پیگیری مطالبات منطقه ای در سطح مجلس ایجاد کنند. اما این امر واقع نشد و اکنون مائیم و یک صندلی مجلس و خیل پرشمار داوطلب که خواه ناخواه موجب حذف تنی چند از نیروهای مفید خواهد شد. (با این ترکیب در انتخابات آتی حذف دکتر بروجردی یا جعفرپور از مجلس قطعی است) به راستی پس از حذف نیروهای مفید منطقه ای، مردم این افسوس را باید به کجا ببرند؟ فراموش نکنیم دکتر جعفرقادری تنها با یک دوره ی ناقص نمایندگی مردم شیراز در شورای شهر و یک سال و چهار ماه شهرداری شیراز توانست از مرکز استان فارس به مجلس راه یافته و دو دوره کمک حال نماینده مردم لامرد در مجلس باشد.

۷) بنده به سهم خود دکتر بروجردی را اصولگرا می دانم. اما ضروری است شفاف سازی شود که آیا جناح سیاسی اصولگرا و به تعبیر صحیح تر ائتلاف نیروهای انقلاب از ایشان دعوت کرده اند تا از حوزه انتخابیه لارستان کاندیدا شوند؟ امید است چنانچه به صورت رسمی و حتی غیر رسمی از سوی طیف اصولگرای استان و شهرستان برای داوطلب شدن آن جناب از حوزه انتخابیه لارستان دعوتی به عمل روشنگری فرمایند؛ و الا بفرمایند که چرا و به دعوت چه کسانی عزم کاندیداتوری از لارستان را دارند. همچنین اگر به هر دلیل نام دکتر بروجردی در لیست ائتلاف نیروهای انقلاب قرار نگرفت؛ موضع وی در قبال جامعه ی رأی اصولگرایان منطقه چه خواهد بود؟ در عرصه می مانند یا به نفع جناح سیاسی خود کنار خواهند رفت؟

۸) حضور احتمالی دکتر بروجردی در این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، داغی هشت ساله را تازه کرد. هشت سال پیش و در آستانه ی انتخابات مجلس(دور نهم) وقتی که آن اضطرار عظیم پیش آمد و آن دعوت عظیم از آقای بروجردی برای کاندیداتوری از حوزه انتخابیه لارستان صورت گرفت؛ وقتی که مردم با اتوبوس برای دعوت از ایشان به بروجرد رفتند و در فرودگاه لار بسان یک ناجی از وی استقبال کردند؛ وقتی که حضرت آیت الله آیت اللهی نیز خواست مردم را تکرار کرده و مطالبه ی مردم برای کاندیداتوری وی را به اطلاعش رساند؛ اما با همه آن همه اصرار و التماس و وساطت باز هم این عزیز ، بروجرد را برای رسیدن به مجلس برگزیدند و به دعوت مردم منطقه و خواست بزرگان لارستان پاسخ مثبت نداد.

هشت سال قبل، دوران دشواری بود و اضطراری عظیم برای مردم مضطر منطقه به وجود آمده بود. اکنون جای سوال است که چه اضطراری بیشتر از هشت سال پیش به وجود آمده و چه واسطه ای مهمتر از حضرت آقا آیت اللهی پا پیش گذاشته و چه کسانی لایق تر از اجماع بزرگ هشت سال قبلِ مردم منطقه از آقای بروجردی دعوت کرده اند که این عزیز برخلاف هشت سال قبل، عزم حضور از حوزه انتخابیه لارستان و خدمت به زادگاه و خاندان و سلاله اجدادش را نموده اند؟

۹) درباره ی برجام و زوایای پیدا و پنهان آن بهتر است که در موقعیتی مقتضی مسائل آن مورد بررسی قرار گیرد اما برای خالی نبودن عریضه هم که شده مرور این نکات خالی از لطف نیست.

ـ رهبر معظم انقلاب مهر ۹۴ (۳ ماه پس از امضای برجام) در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور که به «شروط ۹ گانه» مشهور شد، تأکید کردند:«محصول مذاکرات که در قالب برجام شکل گرفته است، دچار نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری و موارد متعدّدی است که در صورت فقدان مراقبت دقیق و لحظه‌به‌لحظه،‌ می‌تواند به خسارتهای بزرگی برای حال و آینده کشور منتهی شود.» احتمالاً که نه ، قطعاً یکی از مسئولان زدودن این ضعف های ساختاری ونقاط ابهام از توافقی چند جانبه طبق قانون؛ مجلس و بصورت تخصصی کمیسیون امنیت ملی آن بود.

ـ همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات ابتدای سال ۹۵ در حرم مطهر رضوی(ع) وضعیت برجام و ایران و آمریکا را اینگونه توصیف کردند: «در همین توافقی هم که ما با آمریکایی‌ها در قضیه پنج بعلاوه‌ یک و مسئله هسته‌ای کردیم، آمریکایی‌ها به آنچه وعده داده بودند عمل نکردند و کاری را که باید می‌کردند انجام ندادند… این چیزی است که ما امروز در مقابل چشم خودمان داریم می‌بینیم؛ یعنی خسارت محض.» واکنش مجلس تا کنون در برابر این خسارت محض چه بوده؟

ـ اول خرداد ماه نود و هشت مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان به صراحت نظر خود را درباره برجام اعلام کردند و فرمودند: «من به برجام به آن صورتی که عمل و محقق شد، خیلی اعتقادی نداشتم و بارها نیز به خود مسئولان این کار از جمله به آقای رئیس‌جمهور و وزیر محترم امور خارجه این مطلب را گفتیم و موارد زیادی را به آنها تذکر دادیم.»

۱۰) دوستان اصولگرای شهرستان برای برجام و بسیاری از مسائل کلان دوره های اخیر مجلس و مسائل سیاست داخلی و خارجی و… می توانند با دعوت از چهره های شناخته شده اصولگرا و برپایی مناظرات انتخاباتی با حضور دکتر بروجردی شور انتخاباتی بزرگی را بیافرینند.

والسلام

پی نوشت:

۱)  ماده ۲۶ منشور حقوق شهروندی ـ هر شهروندی از حق آزادی بیان برخوردار است. این حق باید در چارچوب حدود مقرر در قانون اعمال شود. شهروندان حق دارند نظرات و اطلاعات راجع به موضوعات مختلف را با استفاده از وسایل ارتباطی، آزادانه جستجو، دریافت و منتشر کنند. دولت باید آزادی بیان را به‌طور خاص در عرصه‌های ارتباطات گروهی و اجتماعی و فضای مجازی ازجمله روزنامه، مجله، کتاب، سینما، رادیو، تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی و مانند این‌ها طبق قوانین تضمین کند. این ماده ی منشور حقوق شهروندی برگرفته از تعدادی از اصول قانون اساسی و قوانین عادی کشور است.

۲) به صورت اجمالی ریشه نقص در توزیع عادلانه مزایا در کشور را باید از دوران پهلوی و توسعه شتاب زده و بدون برنامه ریزی ناشی از چاقی موضعی دیوانسالاری و رشد ناگهانی بهای نفت ـ معضلات به وجود آمده پس از جنگ هشت ساله ـ ایرادهای ملموس در سبک مدیریتی و قانون گذاری کشور و تشدید فشارهای بیرونی سالهای اخیر و برخی سوءاستفاده های داخلی ناشی از ضعف نظارتی و در نهایت نافذ بودن الگو و مدل اجتماعی مرکز ـ پیرامون و آفات مترتب بر آن در نظام های سیاسی جست و جو کرد.


17 نظر

 1. ناشناس گفت:

  3

  0

  عالی

  • ناشناس گفت:

   0

   2

   عالی به چی ؟؟؟ به اقای محبی پور که مدت طولانی در دفتر دکتر جعفرپور خدمت کرده و با حمایت محتاجی در فرمانداری ماندگار شده؟؟؟

  • آشنای غریب گفت:

   1

   0

   دلایل مخالفت من با بروجردی

   از اینکه بعلت ترس و واهمه از تهدیدات هواداران ایشون نمیشه خودم رو معرفی کنم معذرت.

   ۱_ این قشر خودشون رو از ما بهترون یا همون ژن برتر میدونند .

   ۲_ این طیف و قبیله عمری زعیم و رییس بوده اند پس ظرفیت نقد پذیری را ندارند.

   ۳_ خدمات و حاصل حضور ۱۰۰ ساله این طایفه ( با حفظ احترام برای مقام روحانیشان) در این منطقه چه بوده است؟

   ۴_ علت عدم ثبت نام و حضور او از بروجرد چیست؟

   ۵_ حال که از حدود یکسال قبل و اخیرا در سه چهار هفته اخیر بحث داوطلبی او از لار مطرح شده چند نفر از معتمدین و بزرگان بروجرد بدنبال او رفتند که مثلا تشریفت رو بیار بروجرد؟

   ۶_ خدمات او به مردم بروجرد چه بوده و در این سالها چه کار اساسی و بزرگی انجام دادند؟

   ۷_ با توجه به اینکه وی با و از اصلاحطلبان نیست و اکنون بدلیل عدم توفیق در راهیابی به لیست اصولگرایان تهران مجبور به ادامه خدمت !!! از بلاد قحط الرجال زده لار شده و باز البته که از حمایت علی لاریجانی بدلیل عدم حضور در مجلس بعدی نیز محروم است ، چگونه و با همراهی و همیاری چه فرد یا جناحی میتواند در مجلس و بده بستان با قوه مجریه به لارستان خدمت کند؟

   ۸_ در صورت حضور و مثلا و بالفرض موفقیت ، آیا منتقدین او از حملات لفظی و احیانا فحاشی […] مصون و در امان خواهند بود یا خیر؟

   ۹_ پس از درج نوشته اولی جناب حجت محبی پور و با توجه به اشاره ضمنی جناب محبی پور در نوشتار دوم ، ظاهرا فرد یا افرادی تلفنا به جناب محبی پور فحاشی و توهین کرده اند.
   ایا جناب بروجردی مطلع هست یا خیر؟
   اگر مطلع هست درصدد دلجویی از فرد توهین شده بوده یا جناب محبی را مستحق ناسزا میداند؟
   اگر مطلع نیست الان مطلع شد پس چه خواهد کرد؟
   سکوت؟ بی خیالی؟ تجاهل؟ دلجویی؟ عذرخواهی؟ مهار اطرافیان؟ اموزش اطرافیان به رعایت ادب ؟

   چه تضمینی نسبت به این قبیل حرکات در اینده خواهد داد؟؟

   البته آن شخص ، نه برای بار اول است که فحاشی و تندی میکند و نه آخرین بار.

   ۱۰_ شناخت جناب بروجردی از منطقه در چه حد است؟

   آیا در پایان چهارساله و در فرض موفقیتش در انتخابات پیش رو ( فرض محال که محال نیست) باعث جذب و جلب اعتماد اهالی شهرستانها و روستاهای حوزه انتخابیه به لار و کاندیدای لاری میشود با باعث دلزدگی و رنجش مردم این سامان نسبت به شهر مرکز یعنی لار؟ با چه تضمینی؟

   ۱۱_ اکنون که فرمایش آقا جوان گرایی است بروجردی در اطاعت از منویات و نظرات حضرت آقا چقدر حرف پذیر و مطیع است؟

   ۱۲_ در مبحث ارتقا گراش ، بروجردی بعنوان رئیس کمسیون امنیت مجلس ، آیا از روند ارتقا گراش مطلع بود یا خیر؟
   اگر مطلع بوده چه اقدامی کرده و اگر بی اطلاع بوده آیا به وظیفه نظارتی خود در مجلس به نحو اکمل عمل مینموده یا خیر؟

   ۱۲_ ظاهرا بواسطه پرونده […]
   آیا بروجردی در این خصوص و رفع اتهام از[…] برای مردم لار توضیحی دارد؟ یا حق فضولی نداریم؟

   قضیه چهارشنبه شب و مجادله در بیت مرحوم ایت اللهی و تهیه بلیط برگشت به تهران برای ظهر پنجشنبه و البته تصمیم به انصراف از ثبت نام وبعد تغییر تصمیم و توقف تا روز شنبه جهت ثبت نام را ممکن است بیان کند؟

   و چندین سوال دیگر که بعدا طرح خواهم کرد.

 2. رضا محبی گفت:

  2

  0

  برادر عزیز جناب محبی پور
  اول احسنت به این ادب و قلم شیوا
  دوم اینکه تا قبل از بند ۹ جوابیه عالیی پیش میرفت چرا ناگهان به برجام پرداختید؟. به نظر حقیر بحث برجام و سوالات در مورد برجام بی فرجام را در متنی دیگر از محضرشان میپرسیدید.

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  عوامل خودسر را خوب می شناسی تازه آنان را که نام بردی خود راندی به قولی بشکن و بالا بنداز فریاد آهای دزد را زودتر از موقع براوردی
  جایزه آب بهتر از این می خواهی

 4. سکینه گفت:

  0

  3

  یاد حرف سهراب سپهری افتادم: من اناری میکنم دانه به خود میگویم کاش این مردم دانه های دلشان پیدا بود …..آقای محبی پور این خط و قلم دیکته کیست ؟ چرا تاکنون برای نماینده فعلی و مطالبات مردمی دست به قلم نشده اید .. هنوز بروجردی نام نویسی نکرده اینهمه سیاهه نوشته اید پس لابد آدم قدری است و با تمام کهولت سن و ….هنوز چیزی بیشتر از بقیه رقبا در چنته دارد ،راستی رهبر معظم که بر کشور ایران رهبری دارند چند ساله هستند ؟؟؟؟؟ خداوند ما را به راه راست هدایت کند ، آمین

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   در سایت افتاب اسم نویسنده را جست و جو کنید میبینید دو مطلب از همین نویسنده خطاب به جعفرپور هم هسا

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   شما هم توبه بکنید که رهبر را با بروجردی مقایسه میکنید
   وظایف رهبری و نماینده مجلس را با هم مقایسه نکنید

 5. لاری گفت:

  0

  0

  اینجور میگین جعفرپور از جای دیگری غیر از لار بیاد و کاندید بشه؛ انگار که عملکرد قابل دفاعی داشته و حتما از شیراز رای میاره .
  بابا ما هنوز تو جاده دوبانده موندیم ؛ اون وقت شیرازیا میان به همچین فردی رای بدن که حتی در حوزه فرهنگی هم نتونسته کارنامه قابل قبولی داشته باشه؟

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  اينكه دكتر بروجردي از قم و دكتر جعفرپور از شيراز كانديد بشن را خوب اومدي

 7. لارستانی گفت:

  1

  0

  سکینه جان ،دلبندم ،درسته که اهل تهران وازفامیل جناب بروجردی عزیز
  هستی اماحداقل زحمت میکشیدی وهمه مطالبی که دوست عزیزومحترم ودرعین
  حال اندیشمندمان جناب محبی پوردرطول یکی دوماهه اخیردرباب انتخابات نوشته اندمیخواندی
  ومتوجه میشدی که ایشان همین چندوقت پیش خطاب به نماینده فعلی نیزمطالب ونصایحی مرقوم
  فرمودند.
  این راازاین جهت یادآوری کردم که گمان غلطی ازحمایت ایشان ازنماینده فعلی نداشته باشید ونصایح شان رانسبت به جناب بروجردی دیکته شده ازطرف نماینده فعلی ندانید.
  البته الان فرصتی است تاعرض شودنماینده فعلی هیچ دیکته ای رابه هیچ کس وخطاب به هیچ کس
  سفارش نمیکندچون متاسفانه ایشان دیکته کردن رابلدنیست.

 8. شاهد گفت:

  0

  1

  اقای محبی پور خیلیسعی کرده اشعاری بسراید بظاهر بانظم ولی متاسفانه قافیه انها اصلا با هم هماهنگ نیست.
  تمام تلاش ایشان سعی در قانع کردن مخاطبی خود به انصراف اقای بروجردی هست ،غافل از اینکه اقای جعفر پور مهره ای سوخته وبغایت غیر متحرک است

 9. نکته بین گفت:

  0

  1

  خیلی جالب است چه کسی هم دم از حقوق شهروندی میزند و به افراد خودسر گلایه میکند . محبی پور تو خود جزئ خودسرای لارستانی مگر مردم لار یادشان رفته در زمان محتاجی نامه هایی به آن بالایی ها نوشتید که دکتر کشفی مظلوم را رد صلاحیت کنند آیا او حقوق شهروندی نداشت که در انتخابات شرکت کند . چرا همیشه تو و باند تو موجب انتخاب صحیح و بدور از غوغا سالاری لارستان میشوید تا بتوانید افراد دلخواه و از باند خود را به مردم قالب کنید همانطور که جعفرپور را قالب کردید و الان از عمل خود پشیمانید و دنبال محتاجی که مدیونش هستی راه افتاده ای . تو مسائل جناحی را حتی بر قومیتی خود ترجیح میدهی که حتی از آقای یوسف محبی هم که اقوام نزدیک شماست حمایت نمیکنی . چه شده که هنوز بروجردی نیانده هوار میکشی و دست به قلم شده ای و منکوب میکنی ؟؟؟؟

 10. خطاب به اقای محبی پور گفت:

  0

  1

  کاملا. روشن. وواضح است که. بخاطر اقای جعفر. پور. ودر حمایت. از ایشان. قلم. فرسایی. میکنید. وگرنبنده. خدا. اقای. بروجردی. که. فعلا. ازش. خبری. هم. نیست. اری. جناب. اصولگرا. مردم. کاملا. متوجه. هستند

 11. ناشناس گفت:

  1

  0

  ای کاش جانی سینز هم برای این دوره کاندیدا میشد

 12. علی قلی گفت:

  0

  0

  واقعا برای خدمت اومده
  یا برای کارهای دیگر
  مثلا زمین و
  خیلی دیر شده است
  آگاهی مردم خیلی خوب است
  آقا بالاسر نمیخواهند

 13. حسین گفت:

  0

  0

  جعفرپور که تو این ۸ سال فقط تونست اعضای ستادش رو به مقام و کار برسونه وگرنه فرودگاه هم کار جباری بود معاونت ادارات هم که دردی دوا نمی کنه
  آقای محتاجی هم که شما و خیلی از کارکنان فرمانداری رو سر کار آورد …از لحاظ خنده که هیچ …بسیار محافظه کار انگار تمام صحبت ها فوق محرمانه است … در مورد شهرستان شدن گراش که بگم مشکل اساسی نداریم و لی در خصوص عملکرد ایشون یا دروغ میگن یا بی عرضه …..در این مورد که خودشون میگن من اطلاع نداشتم ..پس چه جور مدعی هستند که می تونند با مقامات کار کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آقای محبی پور و دار و دسته محترم کار گیرتون اومد بستونه شما اگه عرضه دارید فعلا خودتون رو به رده های بالا در شهر های مختلف کشور برسونید تا یکم دنیا دیده شوید برخورد و صحبت با مسئولین ترک شمالی لو عرب و … یاد بگیرید
  کل حوزه تردد دار و دسته شما ۴۰۰ کیلومتر بالاتر و ۲۰۰ کیلومتر پایین تر است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان