میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 فوریه 2020 ساعت 10:58 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 9 دیدگاه 813 بازدید

پرش بلندِ جوان گراشی برای گرفتنِ امتیاز برای منطقه

پرش بلندِ جوان گراشی برای گرفتنِ امتیاز برای منطقه

کامران جعفری:‌ حسین حسین زاده کسی است که بدون اسم و رسمی سیاسی و داشتن بر چسپ های چپی یا راستی، آمده است تا آنچه حق این منطقه است را مطالبه کند.

امروزها اکثریت مردم منطقه بزرگ لارستان، خنج، گراش و اوز با نام این جوان آشنا شده اند. جوانی که جویای نام نبود و نیست، عشق به خدمت، تخصص و تعهدش به مردمِ جنوب فارس و مخصوصا زادگاهش گراش وی را به میدانی کشاند که مجبور بود برای بر تن کردنِ لباسِ نمایندگی این مردم زحماتی را تحمل کند.

در ورزش والیبال «اسپک زن» ها امتیاز آورترین ها هستند؛ حسین زاده برای قرار گرفتن در تیم منطقه تا بتواند امتیاز آورترین ها شود، پرشِ سه گامِ قوی و محکمی برداشت.

گام اول را در گمنامی و زمانی که بجز اندکی از نزدیکان از قابلیت هایش باخبر بودند در رقابت شورای شهر سوم برداشت و پای به میدان گذاشت و در ناباوری و حضور نام ها و بزرگانی از شهر، سوم انتخابات شورای شهر گراش شد.

به دلیل مشغله فراوان آن روزها در شرکت های نفتی و وزارت نفت و ضایع نشدن حق شهروندان گراشی بدلیل کمبود وقت برای در خدمت شهر بودن، با توجه به اینکه منعی قانونی نیز برایش وجود نداشت اما از شورای شهر استعفا کرد تا کار گراشی ها بر زمین نماند و ثابت کند اگر نمی تواند خدمت کند، مسندی را به اشغال در نخواهد آورد.

در گام دوم، با توجه به اینکه موقعیت شغلی اش در وزارت نفت بالاتر از جایگاه نمایندگی مردم در مجلس از منظرِ مالی بود به گراش آمد و برای مجلس دهم ثبت نام کرد.

در این گام باعث شد علیرغم اقبالی که در شهرستان و دیگر مناطق بخاطر تواضع، متانت و شخصیتی مردمی و دردآشنا بودن به ایشان نشان دادند  به دلیل برخی اختلافات سلیقه ای که در شهر وجود داشت و نگاهی به جوانان نمی شد به جرم جوانی مورد اقبال تصمیم گیران در گراش واقع نشد و برای مردم و بخاطر مردم در حسینیه چهارده معصوم(ع) گراش در حضور همه، اعلام انصراف کرد تا همه چیز را به گام سوم بکشاند.

در گام سوم در ابتدا اوضاع بسیار پیچیده شد و حتی ناامید از احراز صلاحیت. اما با تایید صلاحیت ایشان و دوست و رقیب دور قبل؛ جناب حسین حسین شیری، دوباره همه چیز بمانند دوره دهم شد.

جوانانی بی ادعا اما رشته امور را قبل از اینکه در هم تنیده شود بدست گرفتند و با یک ریسک برای خودشان نقشی تاریخی آفریدند تا امید به جوان گرایی و اعتقاد به جوانان بیشتر شود.

شورایی تشکیل و پس از مراحلی بسیار روشن و واضح که به تایید کاندیداها رسیده بود، نامی را از صندوقچه خلاقیت شان بیرون آوردند که منتظر پیمودن گامِ سوم بود. مهندس حسین حسین زاده که امروزها دیگر مدرک دکترایش نیز همراه با تجربه ای گرانبها از راه خواهد رسید.

جای تشکر و قدردانی ست از جناب آقای حسین شیری که با همه قابلیت هایی که داشتند و دیگر کاندیداهای محترمی که ایثارگرانه از حق خود برای مردم گراش و آینده ای بهتر برای منطقه گذشتند.

رقبایی قدر در حد ملی و فرا ملی پیش رویش بود اما از پشتیبانی مردمانی همدل و همراستا برخوردار بود توانست گام سوم را نیز بپیماید.

امروز اما گام سوم دکتر حسین زاده برداشته شده است و پرش بلند خود را کرده است برای کوبیدن در سرِ محرومیت و فرود آوردن در زمینِ امتیازات.

حسین زاده بر عهد خود که توسعه متوازن و عدالت محور است ایستاده است و شکی نیست. اما ما مردم وظیفه ای داریم.

برماست تا اکنون که ایشان را در این سمت قرار داده ایم، تنهایش نگذاریم. کمبودها را بر شماریم و حق مردم این منطقه را مداوم مطالبه کنیم. مبادا فکر کنیم که رای دادیم و کارمان دیگر تمام شده است. خیر. تازه شروع کار است و روز مطالبه هر آنچه مستحق داشتن آن از توسعه اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ست را مطالبه کنیم.

نیرویی جوان و کارآزموده از نسل انقلاب با رمز همدلی و اتحاد و شعار توسعه متوازن و عدالت محور پای به میدان نهاده است؛ برماست که قانون مداری و قانون گرایی را در سرلوحه کارشان بخواهیم تا انشالله به حول قوه الهی و در سایه توجهات امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) بتوانند منشا خیر و برکت و آبادانی برای مناطق چهارگانه لارستان، خنج، گراش و اوز باشند.


9 نظر

 1. از اوز گفت:

  0

  0

  بسيار عالى نوشته شده است

 2. اوزی گفت:

  0

  0

  بسیار مبارک است ازین جوان وپسر همسایه مان انتظار یکسان نگری برای پیشرفت همه مناطق ۴ گانه را داریم

 3. ح.د. وطن دوست گفت:

  1

  0

  هر سخن کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند

 4. ناشناس گفت:

  1

  0

  جناب حسین زاده آگاه باش رییس دفترت در گراش ودرلار آدمی انتخاب کن که با اخلاق و شعور اجتماعی خوبی داشته باشد. چون خیلی مهم است

 5. شهروند لاری گفت:

  0

  0

  ایشان باید ۴ دفتر در مراکز شهرشتانهای لار گراش اوز وخنج دایر نمایند وپیوسته با مردم ومطالبات انها در ارتباط باشند

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  تبریک به گراش

  و نبریک به بیت وحدت افرین ایت اللهی ها

 7. دبیر بومی از اوز گفت:

  0

  0

  مردم منطقه بخصوص شهرستانهای خنج واوز ولار منتظر هستند که پس انتخاب مهندس حسین زاده عملکرد ایشان را با قول ها ووعده هایشان در زمان انتخابات مقایسه وانها را در عمل بررسی نمایند اینشالله که تحول ونگرش جدیدی در منطقه ایجاد نمایند

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  ۱۲مرد خبیث را دوباره دوست دارم ببینم.

 9. ناشناس گفت:

  0

  0

  یکی از اهداف نماینده جدید باید این باشد که در اینده تعداد نمایندگان این حوزه با ۴ شهرستان به ۲ نفر افزایش پیدا کند یکنفر برای لار ویکنفر هم برای گراش اوز وخنج

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان