میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 نوامبر 2018 ساعت 3:08 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 7 دیدگاه 549 بازدید

پروازهای دوطرفه لار-تهران به سه پرواز در هفته بازگشت

پروازهای دوطرفه لار-تهران به سه پرواز در هفته بازگشت

همانطور که در خبرها آمد، کاهش پروازهای دوطرفه لار-تهران طی هفته های اخیر باعث اعتراض و نگرانی تعداد زیادی از مردم شده بود. درپی این موضوع و آنطور که دفتر نماینده مردم لارستان، خنج و گراش اعلام کرده دکتر جعفرپور نشستی را با وزیر راه و شهرسازی برگزار کرده است.

دفتر نماینده مردم در این باره نوشته است: دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۴ آبان ماه با وزیر راه و شهرسازی ملاقات کرد.

طی این دیدار که در آن معاونین وزیر راه و شهرسازی، رئیس شرکت هواپیمایی کشور، رئیس شرکت هما و مسئولین ارشد ستادی وزارت خانه حضور داشتند مقرر گردید پروازهای شرکت هما از ۱۵ آبان ماه به وضع قبلی آن بازگشته و سه پرواز رفت و برگشت تهران_لار تثبیت گردد.

همچنین مقرر گردید سازمان هواپیمایی کشور برای افزایش خطوط هوایی از طریق شرکت های دیگر اقدام نماید.

در خصوص قسمت باقی مانده باند دوم راه لار_جهرم نیز برای گرفتن بودجه موافقت گردید وزارت خانه بودجه لازم را از طریق سازمان برنامه و بودجه تامین نماید.


7 نظر

 1. ناشناس گفت:

  4

  2

  واقعا بابت این کار مهم ممنونیم دکتر جان خیلی لازم بود.لطفا در خصوص شرکت هواپیمایی دوم هم پیگیری کنید تا با ایران ایر رقابت کند

 2. ناشناس گفت:

  2

  1

  والا پيشرفتي که براي شهرستان در کار نيست ،فعلا بايد مرافب داشته هامون بايد باشيم که از دست نديم ،.يه زماني با قول و وعده هاي داده شده قرار بر افزايش پروازهاي داخلي و خارجي بود ،اما الان …..

 3. ناشناس گفت:

  1

  0

  لطفا لیست جدید برنامه های پروازی را در سایتتان اعلام نمایید

 4. سلمان گفت:

  2

  0

  دقت کنید دکتر جعفرپور رفته پیش وزیر نه مدیر کل فرودگاه و نه مدیر کل راه وشهرسازی هیچ کدو م رو با خودش نبورده ضمنا یک کلمه در مورد جاده لار بندر که سه سال تعطیل هستش صحبت نکرده و همچنین در مورد راه اهن هم لال تا کام حرف نزده

 5. ناشناس گفت:

  4

  0

  فعلا که این شعار عملیاتی نشده و در سایتهای فروش بلیط و ایران ایر پرواز لار به تهران فقط سه شنبه هاست

 6. نادر گفت:

  2

  0

  تو سایتها خبری از پرواز لار تهران سه روز در هفته نیست ، با توجه به پیگیریهای جناب دکتر جعفرپور مقرر شد پرواز لار تهران از ۱۵ ابان درست و حتی دیگر شرکتهای هواپیمایی هم در این فرودگاه پرواز داشته باشن

 7. رستمي گفت:

  0

  0

  دكتر جعفرپور اسباب توانمندي را دارند لازم است دلسوزان با وحدت و همكاري اقدامات ايشان را پشتيباني و تقويت نمايند .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان